darkworld.batihost.net + > 1.8 & 1.12 Op Faction/Bayram Hediyesi Vip/Metin Taşı | HİLE KORUMASI /Özel Yetenek/Fazladan Can/TNT Raid/ KLAN SPONSORLUĞU

JakeApps1

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu IP Adresi
darkworld.batihost.net
Oyun Sürümü
1.8 - 1.12
Sunucu Slotu
500
Sunucu Türü
Op Faction
anasayfa.jpg
sistemlerr.jpg
yetkililer.jpg
boss.png
Arena.png
kasalar.png
lapis.png
orman.png
spawn.png

Son düzenleme:

RunHeavenTR

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba, sunucunuza sürümden dolayı giremedim ama konunuza bakılacak olursa size bir kaç fikir sunabilirim.

Maddi imkanınız varsa kendinize alan adı satın alın.
Kendinize özgü sistemler yapın veya yaptırın.

Başka diyebileceğim bir şey göremedim veya gözümden kaçmış olabilir.
Gene de, başarılar dilerim.

Son düzenleme:

JakeApps1

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba, sunucunuza sürümden dolayı giremedim ama konunuza bakılacak olursa size bir kaç fikir sunabilirim.

Maddi imkanınız varsa kendinize alan adı satın alın.
Kendinize özgü sistemler yapın veya yaptırın.

Başka diyebileceğim bir şey göremedim veya gözümden kaçmış olabilir.
Gene de, başarılar dilerim.
Kendimize ait 4 sistem daha ekledik ama henüz güncellemedik yakında güncellenir. Yorumunuz için teşekkürler :)

RunHeavenTR

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kendimize ait 4 sistem daha ekledik ama henüz güncellemedik yakında güncellenir. Yorumunuz için teşekkürler :)

Güncellendiğinde mesajıma cevapla olarak dönüş yaparsanız kontrol edeceğim.

Sistemleriniz eklenince konunuzu güncellemeyi unutmayın!

luggia95

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
baya iyi sw gördüğüm en başarılı hile koruma sistemi var tavsiye ederim

STORMI

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Konu tasarımı geliştirilmeli sanki template alınıp yazıları değiştirilmiş gibi duruyor. Sunucu IP adresi biraz fazla miktarda ücret ile play.xxx.com, net, org gibi yapılabilir. Buildler geliştirilmeli her ne kadar kendi buildleriniz de olsa biraz düşük kalmış gibi. Bir de chat yazı tipi düzeni sağlanmalı ek olarak oyun başarımları çıkıyor ufak bir ayrıntı ama chati kirletiyor. Suncuya bayram hediyesi olarak 3 günlük vip eklemişler girince alabiliyorsunuz hoş bir ayrıntı olmuş. Oyuncular ve rehberler girer girmez ilgilenmeye başlıyorlar.

JakeApps1

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımı geliştirilmeli sanki template alınıp yazıları değiştirilmiş gibi duruyor. Sunucu IP adresi biraz fazla miktarda ücret ile play.xxx.com, net, org gibi yapılabilir. Buildler geliştirilmeli her ne kadar kendi buildleriniz de olsa biraz düşük kalmış gibi. Bir de chat yazı tipi düzeni sağlanmalı ek olarak oyun başarımları çıkıyor ufak bir ayrıntı ama chati kirletiyor. Suncuya bayram hediyesi olarak 3 günlük vip eklemişler girince alabiliyorsunuz hoş bir ayrıntı olmuş. Oyuncular ve rehberler girer girmez ilgilenmeye başlıyorlar.
Bu güzel yorumun için teşekkürler <3

MuratBuban

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
hiçbir yetkili beni takmadı 6 kişiler bi soru sordum kimse cevap vermedi