Yardım Datapack çalışmıyor

xTronix

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Oyun Sürümü
1.14
Birine macera haritası yapıyorum ve şu anlık sadece custom villager trade ve customizable armor stands datapacklerini 1.14 için yükledim. Fakat şöyle bir saçmalık var. Ben internetten ''custom forest'' denilen, birilerinin default ormandan farklı olarak daha dekoratif bir orman yaptığı maplerden indirdim ve o mapte güzel bir ev de yaptım. O haritaya datapackleri yükleyip reload yapınca chatte armor stand packinin yüklü olduğuna dair mesaj da geliyor. /datapack list yazınca ''aktif 3 datapack var'' ''mevcut veri paketi yok'' diyor. Buradan sonra sıkıntı başlıyor. Datapackte bana dediğini yapıyorum, armor stande 2 çubuk atarak kollarının çıkmasını yapmaya çalışıyorum ama hiçbir şey olmuyor. Ya da armor stande kitap atınca bana rehber kitabı gelmesi gerekirken gelmiyor. Aynı çalışmamazlık köylü datapackinde de oluyor. Tuhaf olan ise bunu yeni bir dünya açıp orada denediğim zaman çalışıyor olması. Kendi mapimde neden çalışmıyor ve nasıl düzeltebilirim? Not: Çalışmayan mapte biriyle birlikte çalıştığımdan dolayı serverı Aternos'ta açıp daha sonra mapi oradan indirerek o mapte yapmaya çalıştım.

Son düzenleme: