deadend.projects.gg - End Güncellemesi

ruddeTR

projects.gg
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Dead End Build 3 - End Güncellemesi
1.8.8+ MC.PROJECTS.GG

Dead End'in açılıştan sonraki üçüncü güncellemesiyle birlikte oyuna eklendi. Minecraft'ın savaş taktikleri güncellemesindeki End sistemine referans olarak sadece Dead End için hazırlandı.

Dönüşüm Gözü >

Hayatta kalma kitabı aracılığıyla üretilir. Üretim denemesi %30 şansla başarılı olur. Dönüşüm Gözleri, End Sunağı'na yerleştirilir.

End sunağı >
End'in ortasında bulunan portal aracılığıyla ejderhayı yeniden çağırabilirsiniz. Portallara yeterince dönüşüm gözü ilave edildikten sonra etraftaki parçacıklar gökyüzünde birleşerek Ender Ejderhası'nı çağırır. Ender Ejderhası üç gün aralıklarla yeniden çağırılabilir.

Daha fazla drop >
Ejderha öldükten sonra obsidyenlerle çevrili bölgenin rastgele yerlerine eşyalar düşürür. En çok hasar veren kişiye End Kitabı verir. End Kitabı, bazı üst unvanlara geçişlerde gereklidir.

End taşı yayılması >
End taşlarını kırdığınız zaman end taşını blok olarak alırsınız. Bir süre sonra kırdığınız bölgede yeni bir end taşı belirir. End taşlarının içerisinden bazen Endermite çıkar.

Son düzenleme:

gamet

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sistemleriniz güzel

bayoreo

the lord of oreos
En iyi cevaplar
11
Ruh hali
Hypixel'in skyblock'undaki sistemlere benzettim biraz. Yani sadece menüyü felan, onun dışında çok güzel olmuş ellerinize sağlık. Hemen oradayım.

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
işi biliyosun ruud

Zeydeeer

Marangoz
En iyi cevaplar
0
End stone dan endermite çıkması hypixelden alıntı olmalı :D, end sunağı da öyle. Güzel kötü bir şey demiyorum ama sunucuya eğer 10 farklı ender dragon türü eklenirse kesinlikle gelirim.

ruddeTR

projects.gg
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
End stone dan endermite çıkması hypixelden alıntı olmalı :D, end sunağı da öyle. Güzel kötü bir şey demiyorum ama sunucuya eğer 10 farklı ender dragon türü eklenirse kesinlikle gelirim.
İyiyi örnek almak iyidir. Göreceklerinden değil fakat nezaketen, ilham kaynağımız oldukları için ilk duyurumuz olan teşekkür listesinde yer alıyorlar.

Morona

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
İşte bana bunlarla gelin abi, sonunda oynanabilecek bir server buldum, başarılar.

ruddeTR

projects.gg
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
İşte bana bunlarla gelin abi, sonunda oynanabilecek bir server buldum, başarılar.
Beğenmene sevindim. Aklına hayatta kalma modunu iyileştirebilecek bir fikir gelirse bana da bildirirsen harika olur. :)