Değişik Ürpertici Dünya Oluşumu / HEROBRİNE DÜNYASI

SantaClaus

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Geçenlerde minecraft multiplayer oynarken birdenbire internetim gitmişti. Birsüre bekledim ineternetim gelmemişti çok sıkıldım ve minecraft singelplayer oynamaya karar verdim 1.16.4 sürümünde yeni bir dünya oluşturdum ve hemen oyuna girdim direk önümdeki ağacı kırarak başladım ağacı kırdıktan sonra, etrafa baktım bir dağın üstündeydim çok yüksek bir dağdı aşşasını görebilmek için dağdan aşşağı indim ve o manzarayla karşılaştım.
Dünya ünsüz sinirlenme minecraft flat world - muratpalaci.com

Gerçekten ürpertici ve garipti biraz yaklaştım ve garipten sesler duydum bu sesler ayak seslerine benziyodu ama singleplayer girmiştim bu imkansızdı diye düşündüm ama onu görünce fikrim değişti yalnız olmadığımı farkettim çok korktum dona kaldım siyahtı gözleri parlıyordu kımıldamadan bana bakıyordu yaklaşmaya cesaret edemedim ve arkama bakmadan kaçtım kaçtıkça dünya garipleşiyordu yapılar,ağaçlar,dağlar çok garipti ve bir anda sessizlik oldu kaçmaya çalıştım kaçamadım oyundan çıkmak istedim çıkamadım bi anda önüme geldi ve bilgisiyarım kapandı. Açmaya cesaret edemedim aradan 2 gün geçti bilgisiyarımı açmak istedim olmuyordu açılmıyodu yarım saat boyunca açmayı denedim ve sonunda açıldı ekran karınlıktı bi anda HEROBRİNE yazısı belirdi ve bilgisiyar açıldı her şey silinmişti ama minecraft hariç.
Son...
Discord: MÜQ#8661