+Destek Crack oyunu steama bağlamak

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Merhaba arkadaşlar benim bi yardım lazım. Ben bir internet cafedeyim ve payday 2 yi crack olarak gördüm... 17.5 gb indirmeye üşendim.
Oyun crack. Bende orjinal var. Ben bunu orjinalle birleştirmek istiyorum...

Peki şu işe yararmı?
1.Oyun dosyalarını bul.(crack)
2.STEAMapps daki payday 2 ye at(Orjinal)
3.Dosyaları doğrula?
4.Peki bu taktik işe yarayabilirmi?

25GB atıyorum o.o

AloneFellow

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Olmaz, steamin sana indirttiği dosyalar steam ile tam uyumlu çalışması için özel olarak kodlanmıştır, crackliler bu kodu bozup oyunu steamsiz oynayabilmeni sağlıyor zaten

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Crack kullanmayın. Kullandırmayın. Aslında bu crack olayı yasadışı bir şey (diye biliyorum). İnsanlar o kadar uğraş verip emeğinin karşılığını para ile alıyor. Ama biri gidip korsanını (crack) çıkartıyor. Emeğe saygısızlıktan başka bir şey değil. Oldu ki çok sevdiğin oyunun demosu yok veya eklenmemiş ise göz atmak için crack kullanabilirsiniz. Ama youtube'de videoları varken bu söylediğim şeyde biraz gereksiz :D

Ve sorduğun sorunun cevabı şu ki dediğin şey olmuyor.

NeonZone

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Crack iyidir :(
Crack kullanmayın. Kullandırmayın. Aslında bu crack olayı yasadışı bir şey (diye biliyorum). İnsanlar o kadar uğraş verip emeğinin karşılığını para ile alıyor. Ama biri gidip korsanını (crack) çıkartıyor. Emeğe saygısızlıktan başka bir şey değil. Oldu ki çok sevdiğin oyunun demosu yok veya eklenmemiş ise göz atmak için crack kullanabilirsiniz. Ama youtube'de videoları varken bu söylediğim şeyde biraz gereksiz :D

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Oluyor qnq GTA 5 i öyle yapmıştım sen raad ol.
Lol olmuyo xD

Crack çıkarma sebepleri var. Demo ? Demo oynamak insanı öldürür. Mesela Space engineers de demo da yürüsek oyun çökerdi beh.
Cracklar gayet akıllıca. Mesela bazı arkadaşlarımız F2P bazıları %50 P2P. Ginede onlarında oyuna hakları var. Mesela bazı "çöp" denilen oyunlar sadece Para kaybı.
Mesela bazı anime oyunlardan kastedeyim. Sadece "FOTORAF" koymuşlar ve yazı? ve bu 69 lira şakamısın olm sen. Oyun bildigin pixel.
Bazı oyunlar sadece pixel ve ona para veriyorsun bune yani? Minecrafta para vermek zaten.... Buna para verdim boşuna gitti.
Battlefield serisi parayı hak ediyor. Gta5 falanda. Güvenilir temiz oyunlar. Sadece 1 gb için 50 tl ödenmiyor.
1.Oyun büyük olur. 2.Grafikler efsane olur. 3. Ve Reklamınız ve takipçiniz varsa çok fazla iyi oynanma yakalayabilirsiniz. Sadece pixel şeylere için para vermeyin. Crack indirin :3
-Yazı yazmayı fazla seviyorum bea :D

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0

Hayat bu, herkes emeğinin karşılığını alacak diye bir şey yok.

Korsanlara selam olsun.

air

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Maalesef çoğu kişi, piyasadaki oyunları çok yanlış değerlendiriyor.

Bir kere, oyunun fiyatını yalnızca grafikler ve oyunun büyük olması belirliyorsa grafikleri harika fakat hikayesi düzgün olmayan oyunları neden almıyoruz? Çünkü bir oyunu oyun yapan, o oyunun bize kattığı duygudur, ondan çıkarabildiğimiz anlamdır. Ve bunu nedense grafikleri GTA 5 gibi olmayan, pastel grafiklere veya en basit haliyle piksel oyunlar başarıyor.

Bu oyunlara örnek vereyim. Piksel grafiklere sahip ve hikayesi gerçekten çok iyi olan bir oyun arıyorsanız size To The Moon'u öneririm. Veya çok yakında çıkacak olan ve yapımcıları To The Moon'un yapımcıları olan Finding Paradise'yi öneririm. İkisini bir araştırın, etkileyebilecek oyunlar.

Pastel grafiklere ise verilebilecek örnek, The Last of June olmalıdır kesinlikle. Çok sevdiğim bir Youtube kanalının Twitch'teki canlı yayınında saat gece 5 civarlarında oyunu canlı yayında bitirmiştik. Yayının başından beri oradaydım ve oyun çok duygusaldı. O gün hiç tanımadığım insanlar ile aile olmuş gibiydim ki, bu da %100 oyunun sayesindedir. Ama yanlış anlamayın, GTA 5 kötüdür demiyorum. Hatta grafikleri güzel olan ve sizi duygulandıracak bir de The Last Guardian vardır. Yine aynı Youtube kanalından izleyerek bitirmiştim. Gerçekten o da etkileyiciydi.

Oyunlar emek ister, fedakarlık ister. Her sene suikastçı oyunu çıkarmaya benzemiyor oyun işi. Unutmadan yine piksel olan ve 80'lerde geçen bir polisiye oyunu Beat Cope'ada bir göz atın. O da gayet güzel bir oyun...

KarakuleMC

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Maalesef sahte oyunlar'da çoğunlukla güncelleme almamış ilk versiyon oluyor. Bu yüzden dosyalar steama atsan steam en baştan yükleme yapacaktır. Evdeyken payday 2 gece 2 ve 8 arası sınırsız kota açıkken indirebilirsin.

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Maalesef çoğu kişi, piyasadaki oyunları çok yanlış değerlendiriyor.

Bir kere, oyunun fiyatını yalnızca grafikler ve oyunun büyük olması belirliyorsa grafikleri harika fakat hikayesi düzgün olmayan oyunları neden almıyoruz? Çünkü bir oyunu oyun yapan, o oyunun bize kattığı duygudur, ondan çıkarabildiğimiz anlamdır. Ve bunu nedense grafikleri GTA 5 gibi olmayan, pastel grafiklere veya en basit haliyle piksel oyunlar başarıyor.

Bu oyunlara örnek vereyim. Piksel grafiklere sahip ve hikayesi gerçekten çok iyi olan bir oyun arıyorsanız size To The Moon'u öneririm. Veya çok yakında çıkacak olan ve yapımcıları To The Moon'un yapımcıları olan Finding Paradise'yi öneririm. İkisini bir araştırın, etkileyebilecek oyunlar.

Pastel grafiklere ise verilebilecek örnek, The Last of June olmalıdır kesinlikle. Çok sevdiğim bir Youtube kanalının Twitch'teki canlı yayınında saat gece 5 civarlarında oyunu canlı yayında bitirmiştik. Yayının başından beri oradaydım ve oyun çok duygusaldı. O gün hiç tanımadığım insanlar ile aile olmuş gibiydim ki, bu da %100 oyunun sayesindedir. Ama yanlış anlamayın, GTA 5 kötüdür demiyorum. Hatta grafikleri güzel olan ve sizi duygulandıracak bir de The Last Guardian vardır. Yine aynı Youtube kanalından izleyerek bitirmiştim. Gerçekten o da etkileyiciydi.

Oyunlar emek ister, fedakarlık ister. Her sene suikastçı oyunu çıkarmaya benzemiyor oyun işi. Unutmadan yine piksel olan ve 80'lerde geçen bir polisiye oyunu Beat Cope'ada bir göz atın. O da gayet güzel bir oyun...
Terraria da var aslında... Ama oyun gayet güzel ve eylenceli.
Bazı bilgisayarları çılgın olanlar grafiklere hikayeye ve oyun büyüklüğüne bakar. Ben ise sadece oynanışa bakarım. Oyun güzelmi sıkıcımı falan diye.... Herneyse. Benim anlatmak istediğim orda
Mesela 30 mb oyun.... pixel yani bu anlama gelmek istiyorum....
Mesela bazı pixel oyunlarda "Grafik yok"
+Papers Please gibi ama ondan daha kötü grafikliler de var... Ama ginede papers biraz güzel bi oyun ginede emek verilmiş adamın tipine vb...
Bazı oyunlar gerçekten öyle... Çok hoş artık böyle oyundaki dostların gerçek dostun gibi oluyor... Oyunu yaşıyorsun!
Mesela Call Of Duty de cpt priceyle oyunun ana karakteri (bilmiyom) göreve giderdi... (Juggernaugh mu ne) öyle bi zırhla... işte o görevde bile ağladım.... Yani gerçekten oyuna bağlanabiliyon.
Bazı bide "eylence" oyunları vardır.

Son düzenleme:

Fratmania

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Şu hayatta kim Gta San Andreas'ı steam'dan oynamıştır, yaanii açıkcası herkes bir korsan oyun oynamıştır elbette. Eskiden oyuna para veren mi vardı?

Eh.. tabii ki şu an Steam kullanmamız başka, :)