Onaylı Tanıtım DETROİT: Become Human Açılmıyor !

JFB34

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
143179

Bayağı uzun zamandır bekledigim bir oyun ama oyunu çatıktan sonra karşıma böyle bi ekran geliyor. Ancak kabul et ve deam et butonuna bastıgımda sanki basmamışım gibi hiçbirşey degişmiyor ve oyuna ulaşamıyorum yardımcı olurmusunuz ?

JFB34

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Konu güncel . Sorunum halla devam ettmekte

byElysion

fara á brott með víkingum, standa upp í stafni
Emekli
En iyi cevaplar
58
Ruh hali
Oyununuz korsansa böyle bir sıkıntı çıkabiliyor. Korsan oynayan oyuncuların çoğunda böyle bir problem var. Eğer korsan değilse aşağıda birkaç çözüm önerebilirim.

Oyunu silip tekrardan yüklemeyi deneyebilirsiniz. Düşük bir ihtimal olsa da sorununu böyle düzeltenler de görmüştüm.

Ekran kartınızın son sürümde olduğundan emin olmalısınız. Son gelen Nvidia güncellemesinde bu sorun çözüldü diye biliyorum.
nvidia.com.tr/drivers
Siteye girdiğinizde "Otomatik Belirleme" yerinden de bakabilirsiniz kendiniz de bulabilirsiniz.

AMD ekran kartına sahipseniz aşağıdan bakabilirsiniz.
amd.com/tr/support

MSI için de aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.
msi.com/support/download/

Son olarak Asus için de aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.
asus.com/tr/support/Download-Center/

Halen çözülmediyse sıkıntı virüs programından dolayı da kaynaklanıyor olabilir. Bazı virüs programları kendi kendine böyle programlara kısıtlama getiriyor. Virüs programınızı kapatmalı ve tekrardan denemelisiniz.
Comodo antivirüs programı bu oyunu kısıtlayabiliyor. Comodo'nun antivirüs dışındaki tüm özelliklerini (virüsscope/hips/oto-containment) devre dışı bırakmalısınız ve gelişmiş ayarlara girmelisiniz. Gelişmiş ayarlar kısmındaki "Dosya Değerlendirme" seçeneğinin altındaki listeden detroitbecomehuman.exe, breakepad_server.exe dosyalarını güvenli olarak işaretlemelisiniz. Sorun bu şekilde çözülmüş oluyor. Bu Comodo Antivirüs kullananlar içindi fakat çoğu antivirüs muhtemelen bu şekilde işlemekte.