Dev Projem İçin Sponnsor Aramaktayım..

Sizce projem nasıl tutar mı tutmaz mı?

• Evet tutar.

Kullanılan: 0 0.0%
  • Belki tutmayabilir.

Kullanılan: 3 75.0%
  • Hayır Tutmaz.

Kullanılan: 1 25.0%

• Kullanılan toplam oy
    4

DonsuzTurkk

java
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Selamlar;
Benim gayet güzel, gayet Türkiye'de gerçekten üst düzey çığır açabilecek bir projem var. Biraz projemden bahsedeyim isterseniz sizlere. Şimdi benim projemin ismi ilk önce "Dodurga Network" bu projem hub olacak fakat, gerçekten ama gerçekten Metin 2 tarzında bir oyun deneyimi olacak. Metin 2 dediğim için sakın ha öyle metin 2 tarzı dolu kasma vesaire anlamayınız. Metin 2 kadar tabir-i caiz ise "Saran" ve bir o kadar da insanların bir yandan zevk ile oynarken aynı zamanda zorlanacağı ve sürekli gelişme çabası içine gireceği gerçek bir "Factions" deneyimi yaşatmak. Fakat tabiiki bu kadar mı? Tabiiki de değil. Başta da beyan ettiğim üzere "Hub" sunucusu olacak sunucum. Bu yüzdendir ki gerekli minigamesler [(Skywars) - (Katil kim?) - [Build Battle)] eklenecektir. Hedefimiz Türkiye sunucu alemine yeni ve yepyeni bir boyut getirip Türkiye'nin "Hyperpixel'i , MCSG'si vesaire olmak. (Oyun türü bakımından değil oyuncu kitlesi ve oyun kalitesi bakımından.)" Velhasılıkelam benim hedefim büyük ve bu projenin haritaları,pluginleri hazır. Sadece maddi sıkıntı olduğu için sunucuyu açamıyoruz. Bize bu projemizde destek çıkmak isteyen herkesin bana özel mesaj yoluyla veya skype (fatihbugrauyanik) üzerinden iletişime geçilmesini istemekteyim. Dediğim gibi projem büyük. Türkiye'de yeni bir çağ açacak bu projeye sizin de katkınız olsun. Çorbada sizin de tuzunuz olsun. Bu arada konu bütünlüğünü bozmayayım diye buraya yazıyorum bunu. Sunucumun hedefi minimum 250 kişi. Dediğim gibi. Büyük proje, büyük emek, büyük düşünceler. Tekrardan en azından bu yazımı okuduğunuz için teşekkür eder ilgilenen kişilerin bana yukarıda beyan ettiğim adreslerden bana ulaşmasını istemekteyim. Sevgiler, saygılarla. İyi forumlar diliyorum.
Fatih Buğra UYANIK

Gutenberg

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Zor. Dürüstçesi imkansız. Neden mi? Çünkü artık kitle iyice çığırından çıktı, OpFaction, OpSkyblock, hileli sunuculara giriyor insanlar, senin açacağın sunucuya ben gelirim, ancak ülkemizdeki çocuk nüfusun geleceğin kesinlikle düşünmüyorum. Çünkü emek nedir bilmiyorlar, hazıra alışmışlar, kolay sunucular arıyorlar.

Senin sunucun gibi çok sunucu açıldı, bazıları direkt kapandı, bazıları da 10-20 kişi aldı sonra maddiyattan kapandı. Ha gelen olur mu evet olur ama 250 kişiyi bulacağını hiç zannetmiyorum.

efekec55

Team Arcenia
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhabalar Discord adresim Kemal Ünlü#1924 skype adresim kemal.unlu20 eklersen detaylı konuşabiliriz

DonsuzTurkk

java
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Zor. Dürüstçesi imkansız. Neden mi? Çünkü artık kitle iyice çığırından çıktı, OpFaction, OpSkyblock, hileli sunuculara giriyor insanlar, senin açacağın sunucuya ben gelirim, ancak ülkemizdeki çocuk nüfusun geleceğin kesinlikle düşünmüyorum. Çünkü emek nedir bilmiyorlar, hazıra alışmışlar, kolay sunucular arıyorlar.

Senin sunucun gibi çok sunucu açıldı, bazıları direkt kapandı, bazıları da 10-20 kişi aldı sonra maddiyattan kapandı. Ha gelen olur mu evet olur ama 250 kişiyi bulacağını hiç zannetmiyorum.
Değerli yorumunuz için çok teşekkürler iyi ki varsınız.