MavPir

Maviş Pırıl
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
devour.png

DEVOUR Tanıtım

Merhabalar, bugün sizlere DEVOUR adlı korku oyunundan bahsedeceğim.
Okumaya hazırsanız geçelim.

DEVOUR HİKAYE

2004te lider olan Anna adlı karakter Azazel'i tek başına çağırmayı düşünmüştü. 2 yıl içinde, Keçi şeytanı çağırabilmeyi bulmak isterken kadim yazılarda bulunan ritüellerle çağırmayı denedi. Anna'nın Keçi şeytanı çağırabilmiş olmasından korkuluyor. Sizde en güvendiği takipçilerinden olarak evine gidip inceliyorsunuz.

OYUNUN AMACI

Şeytanın elinde olan Anna sizi öldürmeden 10 Keçi yakalamaya çalışıyorsunuz, yakaladıktan sonra bir alanda yakıyorsunuz. Keçiyi yakalamak içinde Evin orda bir yerde saman balyaları bulunuyor, E tuşu ile alıyorsunuz. Keçiyi yakalamak içinde hemen keçinin önüne G tuşu ile bırakıyorsunuz, Keçi samanı yemeye gelir ve E tuşu ile keçiyi alabilirsiniz. Ve son olarak yakacağınız alana gidiyorsunuz. Kazanı yakmak için etraftan yanıcı birşeyler bulmanız lazım. Ayrıca Keçiler evin herhangi bir odasında olabilir. Kilitli odalar var bu odaları açmak için evi baya bi gezip gözünüzü 4 açmanız gerekiyor. Anna ya da İblis arkadaşınızı yakalarsa Medkit ile arkadaşınızı savunabilirsiniz.
Ve oyun Steam'de 8.93TL olarak bulunuyor. Oyun baya korkunç sizde arkadaşlarınız ile indirip deneyin.
Baya eğleneceğinizi düşünüyorum, ve takımınızla size bol şans.

NOT

Oyunun yapımcıları oyuna 2 günde bir ya da 1 günde bir güncelleme getirebiliyor. Anna adlı karakter için yeni geliştirmeler yapılacağı ön görülüyor. Yeni harita geleceği hakkında iddialar bulunmakta.

OYUN MODLARI

2 ve 4 kişi arasında çok oyunculu
Bu modda takımınızın lideri siz olun ve onları yönetin, Anna takım çalışması ile de durdurulabilir.

Tekli Oyuncu
Arkadaşınız yoksa bu mod tam size göre.
Zorlu Oynanış
her şey daha zor, takımınız ile çok iyi kararlar vermelisiniz.
Dikkat bu mod yaklaşık 50 dakikadan uzun sürebilir.

ANNA SİZİ YAKALARSA

Anna sizi ya iblislerine yedirecek, ya da bir kafese tıkıp ölmeniz için bekleyecek.
Pes etmeyin, oyuna yeniden başlayın Anna sizi istediği kadar yenebilir. Tabi kide sizde onu istediğiniz kadar yenebilirsiniz, bunun içinde iyi kararlar veren bir grubunuz olmalı

SON

Beni dinlediğiniz için size teşekkürlerimi sunuyorum, Konumu sevdiyseniz beğenebilirsiniz.
Oyunu denemeniz tavsiyemdir.