Diş Ağrısı!

EmirhannSHN

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Aşırı derecede diş ağrısına bir çözüm bilen var mı hap içince 1-2 saatte geçen tipten değil benimki. Uyuşturucu bile aldım hala geçmiyor!!

Erbatur

Gözlerimin içindeki ülkemsin sen benim.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öncelikle geçmiş olsun, bu melet'den bende çok çekmiştim. Diş Polikinliğine gitmeni tavsiye ederim, ne de olsa diş denilen yapı böbreklerimizden tutun beynimize kadar etki eden bir şey.

Crowley07

Nether Yerlisi
Site Yöneticisi
Site Danışmanı
R. Sorumlusu
En iyi cevaplar
0
Bir Diş Hekimine gözüküp tedavisini yaptırmaktan başka çözüm yok, sürekli ağrı kesici ilaçlar kullanmak iyi bir şey değil, midenize zarar veriyor.

SlayerR

Toss a coin to your Witcher
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
15
Ruh hali
Çürük dişinin üstüne kuru karanfil yerleştirip orayı ez ancak karanfili parçalama oraya yerleşmesi lazım hava geçirmiyor ve ayrıca karanfilin uyuşturma özelliği var bunlar geçici çözümler biraz idare eder ama yine de diş hekimine görünmen çok daha iyi olur geçmiş olsun.

They001

Zombi Katili
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Aşırı derecede diş ağrısına bir çözüm bilen var mı hap içince 1-2 saatte geçen tipten değil benimki. Uyuşturucu bile aldım hala geçmiyor!!
Ağrı kesici ile geçmiyorsa mutlaka bir hekime görünün. İlaçların faydasından çok zararı olduğunu hatırlatmama gerek yok sanırım. Her ne için olursa olsun uyuşturucu maddeleri hekim gözetimi olmadan kullanmayın. Forumdan gelen yorumlarla hareket etmezseniz birkaç yıl fazla yaşarsınız diye düşünüyorum.

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İlk iş olarak forumu bırak.

İntihar etmek istiyorum dememiş, yardım edelim derken öldüreceksiniz çocuğu. Ayrıca (bir ikisi hariç) verilen tavsiyelere baktıkça gülesim geliyor.

Erbatur

Gözlerimin içindeki ülkemsin sen benim.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İlk iş olarak forumu bırak.

İntihar etmek istiyorum dememiş, yardım edelim derken öldüreceksiniz çocuğu. Ayrıca (bir ikisi hariç) verilen tavsiyelere baktıkça gülesim geliyor.
Diş sökmek, ıspanak koymak, karanfil koymak saçma fikirler mi Burner Bey? (!)

Kayuros

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
1 uyuşturucu işine yaramaz.
2 ilaçlar işe yaramaya bilir ama bence farklı bite bulup dene.
3 dişlerini 20 veya 15 dk boyunca fırçala.
4 şeker tüketme fazla yani.
5 o dişinle yemek yeme.
6 dişini çekmeye çalış ve bol bol çabala.
7 geçmiş olsun.