Discord - Emoji Paketi v2

Ahmet50042

Sabret ve Devam et
En iyi cevaplar
0
Nasıl Bir Paket ?

Merhabalar Daha Önceden Yaptığım Paketin 2. Sini Yapmaya Karar Verdim Ve Yaptım Bu Pakette 1. Si Kadar Çok Emoji Yok Ama Yinede İş Görür;
Pakette Sizler İçin Hazırladığım Eğlenceli Emojiler Yer Almaktadır Yazdığınız Yazıları Süslemek İçinde Bir Kaç Şey Bulunuyor.

Emoji İçeriğinde Neler Bulunuyor ?

Bildiğiniz Üzere Discord Emojileri birçok Kategoriye Bölünüyor Benim Hazırladığım Pakette ise Şu Kategoriler Bulunmaktadır.

- Moderasyon
- Eğlence
- Sosyal Medya
- Sertifika vb. şeyler
- Duyurularınızı Süslendirebilecek Emojiler

Dikkat!! Emoji Paketinde Kesinlikle +18 Emojiler Bulunmamaktadır

Kaç Tane Emoji Var ?

Paketimizde Sayısızca Emoji Vardır Bu Sebepten Emojileri Sizler İçin En Uygun Olacaklarını Seçtik.

Yazdığım Konuyu Okuyan Herkese Teşekkürler Yanlışlarım Olduysa Kusura Bakmayın Beğenmeyi Unutmayın Tekrar Görüşmek Dileğiyle.
İsterseniz Yazılı Emoji Paketleri Veya Hayvan Emojileri Vs Yapabilirim Eğer İsterseniz Yorumda Belirtin

Eğer 1. Paket Kuruluysa İkinci Paketi İndirin Eğer hiçbir Paket Kurulu Değilse Birinci Ve İkinci Paketi İndirin Yazan Yazıya Tıklayınız

Dosya Bilgileri
*49 Adet Gif
*54 Adet Png Vardır

Birinci Ve İkinci Paketi İndirmek İçin Tıkla
VirusTotal

Dosya Bilgileri
*19 Adet Gif
*17 Adet Png Vardır

İkinci Paketi İndirmek İçin Tıkla
VirusTotal

Son düzenleme:

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Nasıl Bir Paket ?

Merhabalar Daha Önceden Yaptığım Paketin 2. Sini Yapmaya Karar Verdim Ve Yaptım Bu Pakette 1. Si Kadar Çok Emoji Yok Ama Yinede İş Görür;
Pakette Sizler İçin Hazırladığım Eğlenceli Emojiler Yer Almaktadır Yazdığınız Yazıları Süslemek İçinde Bir Kaç Şey Bulunuyor.

Emoji İçeriğinde Neler Bulunuyor ?

Bildiğiniz Üzere Discord Emojileri birçok Kategoriye Bölünüyor Benim Hazırladığım Pakette ise Şu Kategoriler Bulunmaktadır.

- Moderasyon
- Eğlence
- Sosyal Medya
- Sertifika vb. şeyler
- Duyurularınızı Süslendirebilecek Emojiler

Dikkat!! Emoji Paketinde Kesinlikle +18 Emojiler Bulunmamaktadır

Kaç Tane Emoji Var ?

Paketimizde Sayısızca Emoji Vardır Bu Sebepten Emojileri Sizler İçin En Uygun Olacaklarını Seçtik.

Yazdığım Konuyu Okuyan Herkese Teşekkürler Yanlışlarım Olduysa Kusura Bakmayın Beğenmeyi Unutmayın Tekrar Görüşmek Dileğiyle.
İsterseniz Yazılı Emoji Paketleri Veya Hayvan Emojileri Vs Yapabilirim Eğer İsterseniz Yorumda Belirtin

Eğer 1. Paket Kuruluysa İkinci Paketi İndirin Eğer hiçbir Paket Kurulu Değilse Birinci Ve İkinci Paketi İndirin Yazan Yazıya Tıklayınız

Dosya Bilgileri
*49 Adet Gif
*54 Adet Png Vardır

Birinci Ve İkinci Paketi İndirmek İçin Tıkla
VirusTotal

Dosya Bilgileri
*19 Adet Gif
*17 Adet Png Vardır

İkinci Paketi İndirmek İçin Tıkla
VirusTotal
bu arada ekleme, discord adresiniz var mı? Sizinle birlikte yapabiliriz bir sonraki paketleri

Erkutay_

DragonBlock
En iyi cevaplar
11
1594293594432.png
1594293600560.png

hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm