Discord Hesabınızı Çaldırmayın

IrfanDuman

Future Development Team
En iyi cevaplar
0
Merhabalar, bugün karşılaştığım komik bir olayın nelere sebep olacağını anlatacağım. ADAM DİSCORD HESABIMI ÇALMAYA ÇALIŞIYORDU... Ama nasıl ? Hadi anlatayım.
Tanımadığım bir adam ki adam demek doğru olmaz, internette gördüğü bir yöntemle discord hesabımı çalmaya çalışıyordu. Bedava Discord Nitro kazandıracağım sana bahanesiyle kandırmaya çalıştı ama inanmamam gerektiğini biliyordum ve gerçekten bedava nitro mümkün mü diye araştırma yaptım fakat böyle bir şey yoktu yani adamın istediği şekilde yoktu. Bunu belki siz de karşılaşırsınız diye anlatıyorum, şeref yoksunluğu yapıp da bu konuyu görmemiş başka birisine kakalamazsınız umarım. Yapılış şekline geçelim.

1) Discord webe girmeniz isteyecektir,
2) F12'ye basmanızı isteyecektir,
3) Çıkan menülerden application kısmına girmenizi isteyecektir,

4) Storage kısmından local storage bölmüne tıklamanızı isteyecektir,
5) Çıkan tek bir şey var zaten ona tıklamanızı isteyecektir,

6) En alt kısıma indirip tokeninizi isteyecektir.

Peki siz bu tokeni verine ne olacak ? Anlatayım.
Kendi tokenini silecek ve sizin tokeninizi yerleştirecek, sayfayı yenilediği zaman da sizin hesabınıza giriş yapacaktır.

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Bilgilendirme için teşekkürler.

Pluginsel

★ #NerdeOEskiGünler ★
Emekli
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu başlığı Discord Tokeninizi Kimseyle Paylaşmayın! tarzı bir şey olabilirdi aslında. Birçok kişi bu token olayını bilmiyor diye düşünüyorum.

FuryRS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
TeamSpeak'ten alışkınız ya :D Ağır konuşmak istemesemde şu lügatsızları alın ortalıktan ya :D Hala var mı bunları deneyen şaşırıyorum :)