Dolandırıcı-Yalancı MasterSurvival'in Gerçek Yüzü! Aldığı Sabit Reklam Haram Para Hemen Konuya bak.

BalbaeGE

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu Kapalı? Saat 16.50 Oyunculara Girişler Yok 0 Online. Yanlış Vakit mi Yazdınız Yoksa -_-

MasterSurvival Saat 17:00 GİRİŞ KAPALI ...

Architectus

HATA KODU 404: Üye Bulunamadı
En iyi cevaplar
0
işin komik kısmı adamların birbirini ifşa edip nitradodan slotbuglu sunucu açmaları...

Architectus

En iyi cevaplar
0
Öldüm bu resime bekleyin :D

Biz slot bugu kullanmıyoruz hostingimizde nitrado değil gidip şikayet edebilirsiniz.
ip adresi bu MasterSurvival.nitrado.net
sunucuda oktay vardı. bana sunucuda slot bugu var dediğimde nitradodan bakabilirsin dediler.

gerekli bildirimler yapılıp kontroller sağlanmıştır en kısa sürede sunucuları kapatılacaktır.

upload_2017-9-10_17-41-23.png

Sunucunun kapatılacağını söylediğim için Sunucudan ban yemiş bulunmaktayım fakat bilidirimler çoktan yapılmıştır.

Son düzenleme:

ProcusCraft

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ip adresi bu MasterSurvival.nitrado.net
sunucuda oktay vardı. bana sunucuda slot bugu var dediğimde nitradodan bakabilirsin dediler.

gerekli bildirimler yapılıp kontroller sağlanmıştır en kısa sürede sunucuları kapatılacaktır.

Ekli dosyayı görüntüle 56334
Sunucunun kapatılacağını söylediğim için Sunucudan ban yemiş bulunmaktayım fakat bilidirimler çoktan yapılmıştır.
Korkudan domini sildiler :D

ProcusCraft

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Nitradoya gerekli bildirimler yapıldı ya nitrado kapatmıştır yada ip değiştirince ban yemeyeceklerini düşünüyorlardır.
ama bilmiyorlarki veriler nitradoda kayıtlı.
Uğraşmasınlar
upload_2017-9-10_18-54-41.png

Buyur sana büyük darbe.
Hırsız olduğunu anlayın artık.
5.62.126.153:11800
Uğraşmasın nitrado sayısal ipi elimdeydi al.

Architectus

En iyi cevaplar
0
Bazen kendimi MIT saha ajanı gibi hissediyorum neden herşeyi ben ifşa etmek zorundayım...

Pledix

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Her zaman söylerim TEK TABANCA olacaksın!

Architectus

En iyi cevaplar
0
Her zaman söylerim TEK TABANCA olacaksın!
Hiç birzaman tek olmak iyi olmayacaktır, büyüklerini tanıyıp gerektiğinde yardım isteyebileceksin ki daha iyi yerlere daha hızlı gelebilesin ve ilerki sorunlarda yanında bir yardımcın olsun. tek sorun güvenilecek adam kolay kolay bulunmuyor siz doğru adamı bulduktan sonra her işiniz daha kolay daha karlı ve daha eğlenceli olacaktır.

Walden

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Bi sen eksiktin geldin çok hoş oldu hoşgeldin dostum.

Benimkinin yanında kötü kalır dolandırmak nedir abi bunu anlatsınlar.
Bi sen eksiktin geldin çok hoş oldu hoşgeldin dostum.

Benimkinin yanında kötü kalır dolandırmak nedir abi bunu anlatsınlar.
Böyle boş mesajlar ile kim dolandırıcı, kim yalancı maalesef kimse anlamaz. İki tarafta birbirini savunuyor, skype gibi platformlarda kendi aranızda konuşsanız daha iyi olur. Hayatınızda ve sunucularınızda başarılar...