Dostlarım Selamlar!

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Zaten gelmiştin tekrar neden konu açtın dediğinizi duyar gibiyim. Anlarsınız.

Forum hakkında görüşlerimi bildirdiğim konuyu açmam bir nebze beni rahatlattı diyebilirim. Çünkü uzun zamandır forum hakkında içimi dökmek istiyordum. Yanlış tarih vermek istemiyorum ama sanırım bugün sabahtan beri forumdaki kişilerle daha dostça konuşmaya başladım. Bu beni mutlu ediyor. Artık ben eski google değilim. İnsanlarla kavga edip uyarı alıp durmaktan bıktım ve zaman geçtikçe çevremdeki insanlarla bağım da düzelmeye başladı. İnsanlar kötü bir şey yaptıysa eleştirmek yerine artık ona öneriler veriyorum ve onu mutlu etmeye çalışıyorum. 1 Hafta önce 1 yıllık aramdan sonra buraya geldiğim için bütün herkesin eski hali gibi olduğunu düşündüm ve eski google gibi davrandım. Hatalıymışım. Artık herkes değişti, ve benimde değişmemin zamanı geldi. Tüm bu olaylardan sonra artık foruma yoğunluk vermeye başlayacağım. Eğer olursa size bir sürprizimde olacak, buraya yazmayı umuyorum. Onun dışında benim hakkında hoşlanmadığınız bir yanım var ise aşağıya isterseniz belirtebilirsiniz (tabii ki kibar bir dille). Ee daha daha nasılsınız :)

Discord adresim BRKN#9999

Bu arada, bir ekleme daha yapmak istiyorum. Kimlerle önceden bir olay yaşadıysam ve haksızsam özür dilerim. Artık yeni bir sayfa açmanın vakti geldi. Eski olayların kötülerini hatırlamak istemiyorum.

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
:) hoş geldin

BalonTR

Biz ayıya dayı demeyiz, Köprüyü yıkarız.
Forum Yöneticisi
En iyi cevaplar
162
Ruh hali
Kendi hatalarını görüp kendini düzeltmen bir harika aramıza tekrardan hoş geldin @Google Amca. :kalp:

bluera

Fiercely unapologetic.
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
13
Ruh hali
Hoş geldin. :cici:

ChiaX

Team Arcenia
Emektar Üye
En iyi cevaplar
37
Ruh hali
Hoş geldin yeniden! :asık:

BeyzaBhçl

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Değişebildiğine çok sevindim seni çok tanımıyorum nede olsa yeniyim ama bu değişimin için mutlu oldum :kalp: