Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ruddeTR

projects.gg
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Bilgi: Proje başka bir kişiye devredilmiştir.​
IP: oyna.dragonborn-tr.net
Hemen bize katıl ve en güçlü Factionlar arasındaki yerini kap!
Dragonborn Factions, rudde ve FceddyTR ortaklığıyla açılma kararı almıştır. Sunucu en başta Hub olarak tasarlanmaktaydı fakat hem maddî hemde hit problemi yaşanabileceği düşünüldüğü için önce Factions olarak açılması uygun görüldü. Sunucu tam bir düzene oturduğu taktirde Hub çalışmalarına da başlanacaktır. Bu sunucuda para kazanmak, Factionunuzu iyi yere getirmek için emek harcamanız gerekmektedir!

(Hub çalışması için de önce SkyBlock sonra MineZ düşünüyoruz devamında ise en çok oynanan minioyunlar...)

> Boss Taşları
Bosslar ölünce 90% şansla bir adet Taş(Nether Yıldızı) bırakır. Eğer General kestiyseniz General, Şövalye kestiyseniz Şövalye Taşı düşer. Generaller Pro5 Set takaslamasında kullanılır
7 General Taşı: 1 General's Crown (Protection V Diamond Helmet) veya 1 General's Boots (Protection V Diamond Boots)
8 General Taşı: 1 General's Armor (Protection V Diamond Chestplate) veya 1 General's Pants (Protection V Diamond Leggings)
9 General Taşı: 1 General's Crown (Protection V, Unbreaking IV Diamond Helmet) veya 1 General's Boots (Protection V, Unbreaking IV Diamond Boots)
10 General Taşı: 1 General's Armor (Protection V, Unbreaking IV Diamond Helmet) veya 1 General's Leggings (Protection V, Unbreaking IV Diamond Boots)
8 Şövalye Taşı: 1 Pigman Knight's Crown (Protection VI Diamond Helmet) veya 1 Pigman Knight's Powered Boots (Protection VI Diamond Boots)
9 Şövalye Taşı: 1 Pigman Knight's Armor (Protection VI Diamond Chestplate) veya 1 Pigman Knight's Pants (Protection VI Diamond Leggings)
10 Şövalye Taşı: 1 Pigman Knight's Crown (Protection VI, Unbreaking IV Diamond Helmet) veya 1 Pigman Knight's Powered Boots (Protection VI, Unbreaking IV Diamond Boots)
11 Şövalye Taşı: 1 Pigman Knight's Armor (Protection VI, Unbreaking IV Diamond Helmet) veya 1 Pigman Knight's Pants (Protection VI, Unbreaking IV Diamond Boots)
> Bilgi Kutuları
Sohbet ekranında bir oyuncunun üzerine mouse'unuzu getirdiğinizde oyuncunun bilgilerini görürsünüz.
> Rütbe
Çevrimiçi oldukça yeni rütbelere erişirsiniz. Her rütbede ayrı bir kit kazanırsınız.
> Para kazanmak

> Banka
> Açık Arttırma
> Eşya Kişiselleştirme (Gelişmiş İsim Etiketi)

> Istatistik Takibi
> Oyuncu Marketi
> Aralıksız online olunca belli ödüller kazanmak
> Susuzluk

> Tablo(Scoreboard)
> Takas Sistemi
> Jackpot
Her 30 dakikada bir round yapılır. Roundda katılan kişiler arasından rastgele bir kazanan seçilir ve kazanana ortaya atılan toplam parayı verir.
> Kasa Sistemi
Rastgele bir eşya kazanırsınız.

> Kit Penceresi

> Mağaza Sistemi
Siteden yüklediğiniz her 1TL 1 Cüzdan Kredisine eşittir. Cüzdan Kredileri Mağazada harcanabilir. Dilerseniz VIP, Usta Madencilik veya Kasa alabilirsiniz.

Rehber açığımız var. (Mevcut: 4/10)
Proje Sahibi > rudde
Yatırım, Proje Yöneticisi > FceddyTR
Admin > GustLeet
Moderatör > Asof
Rehber > Yok

- 19.03.2016 -
* Rütbe atlamak için artık sadece online süresi değil, parada gerekli.
* VIP kitleri yeniden düzenlendi.
* Faction claimi satma ücreti eklendi.
* Büyülü Altın Elmanın market fiyatı düşürüldü.
* Sıkça Sorulan Sorular'a Factions perm tutoriali eklendi.
* Elmasların ücreti arttırıldı.

-27.03.2016 -
* Chat jsonları değiştirildi. (Blueyescat)
* Boss Taşı eklendi.
Bosslar ölünce 90% şansla bir adet Taş(Nether Yıldızı) bırakır. Eğer General kestiyseniz General, Şövalye kestiyseniz Şövalye Taşı düşer. Generaller Pro5 Set takaslamasında kullanılır
7 General Taşı: 1 General's Crown (Protection V Diamond Helmet) veya 1 General's Boots (Protection V Diamond Boots)
8 General Taşı: 1 General's Armor (Protection V Diamond Chestplate) veya 1 General's Pants (Protection V Diamond Leggings)
9 General Taşı: 1 General's Crown (Protection V, Unbreaking IV Diamond Helmet) veya 1 General's Boots (Protection V, Unbreaking IV Diamond Boots)
10 General Taşı: 1 General's Armor (Protection V, Unbreaking IV Diamond Helmet) veya 1 General's Leggings (Protection V, Unbreaking IV Diamond Boots)
8 Şövalye Taşı: 1 Pigman Knight's Crown (Protection VI Diamond Helmet) veya 1 Pigman Knight's Powered Boots (Protection VI Diamond Boots)
9 Şövalye Taşı: 1 Pigman Knight's Armor (Protection VI Diamond Chestplate) veya 1 Pigman Knight's Pants (Protection VI Diamond Leggings)
10 Şövalye Taşı: 1 Pigman Knight's Crown (Protection VI, Unbreaking IV Diamond Helmet) veya 1 Pigman Knight's Powered Boots (Protection VI, Unbreaking IV Diamond Boots)
11 Şövalye Taşı: 1 Pigman Knight's Armor (Protection VI, Unbreaking IV Diamond Helmet) veya 1 Pigman Knight's Pants (Protection VI, Unbreaking IV Diamond Boots)
* Spawn değiştirildi!
* Büyülü Altın Elmanın fiyatı 750'den 950'ye çıkarıldı.
* 640 Lapis artık $90 yerine $150'ye alınıyor (Sold)
* 64 Lapis $50 yerine $120'ye alınıyor (Sold)
* Spawnerlar artık sadece 60% şansla düşcek (İpeksi Dokunuş yoksa 0%)
* VipHammadde düzenlendi
* Artık factionu yeni açmış olsanızda bazı permler değiştirildi (/f perm ile değiştirilebilir):
build: Artık yeni aldığınız herkes çevrede değişiklik yapabilir
containers: Artık yeni aldığınız herkes kilitli olmayan chestlere erişebilir
* TeamSpeak3 sunucumuzun yapımı tamamlandı! (ts3.dragonborn-tr.net)
* Artık $300 karşılığında skininizi değiştirebilceksiniz (/skindegis)
* Yerdeki eşyaları almak istemiyorsanız /eşya yazabilirsiniz (Bu ayarı kapatmak için tekrar yazmalısınız)

- 09.04.2016 -
* Üzerinizdeki ve bankanızdaki paralar 10 kat arttı! ($10.000'iniz varsa $100.000 oldu)
* Marketteki alış/satış fiyatları, lapisteki alış/satış fiyatları 10 kat arttı!
* Faction invite, claim ücretleri vb. 10 kat arttı!​

Moderatör tarafından düzenlendi:

ruddeTR

projects.gg
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Başarılı.
Ama Çok Karışık
Karışık değil aslında konu biraz aceleye geldiği için karışık gözüküyor, sunucuya yeni başladığında muhtemelen en çok kullanacağın komut /sss olacaktır alışılmışın dışında eklentiler ve para kazanma yöntemleri olacağı için

Marinokun

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
servera rütbe ekleyip "Yeni nesil fekşın sörvır" Diyenlere yeni nesil nasıl olunuyor öğrensinler diye bu serveri örnek göstereceğim :) Başarılı server.Özellikle jackpot aşırı hoşuma gitti :)

HGSquire

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Butonumun kullanılması beni çok mutlu etti, güzel sunucu başarılar :alkış:

ruddeTR

projects.gg
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
servera rütbe ekleyip "Yeni nesil fekşın sörvır" Diyenlere yeni nesil nasıl olunuyor öğrensinler diye bu serveri örnek göstereceğim :) Başarılı server.Özellikle jackpot aşırı hoşuma gitti :)
Bu şekilde bir incelemeyi okumak açıkçası beni çok sevindirdi, teşekkür ederim :)
Butonumun kullanılması beni çok mutlu etti, güzel sunucu başarılar :alkış:
Arkadaşlara birçok tasarım yaptırdım fakat beceremediler, bende biraz araştırınca senin tasarımını gördüm alın bunu düzenleyin dedim :D takdire şayan bir tasarımın var.
Hayırlısı olsun ne diyim :)
:)

Marinokun

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu arada sunucuyu bi bakımdan çıkarında girelim :)

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Neden... Gerçekten çok emek harcanmış sunucuya ama neden... NEDEN HİÇBİR SUNUCU PVP'Yİ GELİŞTİRMEYE UĞRAŞMIYOR !!. Çok şeymi istiyorum ben ? Tek isteğim minecraft'ın dövüş mekaniğini geliştirmeniz. Mesela kılıçların saldırı hızı olsun, Sağ click ile savuşturma olsun (çoğu silahın saldırı hızını düşürürsünüz böylece daha mantıklı olur yoksa oyuncu çat çat çat gömer ağzına.), Yay mekanikleri oslun (kafadan tek atma, alevli oklar falan) yani okadar zor bir şey değil gerçekten değil.

1.9 Çıkmadan hileleri çıktı yani birazcık sevinmiştim yeni mekanikler geliyor diye ama...

ruddeTR

projects.gg
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Neden... Gerçekten çok emek harcanmış sunucuya ama neden... NEDEN HİÇBİR SUNUCU PVP'Yİ GELİŞTİRMEYE UĞRAŞMIYOR !!. Çok şeymi istiyorum ben ? Tek isteğim minecraft'ın dövüş mekaniğini geliştirmeniz. Mesela kılıçların saldırı hızı olsun, Sağ click ile savuşturma olsun (çoğu silahın saldırı hızını düşürürsünüz böylece daha mantıklı olur yoksa oyuncu çat çat çat gömer ağzına.), Yay mekanikleri oslun (kafadan tek atma, alevli oklar falan) yani okadar zor bir şey değil gerçekten değil.

1.9 Çıkmadan hileleri çıktı yani birazcık sevinmiştim yeni mekanikler geliyor diye ama...
Aslında bunu konuda belirtmek istemiyordum ama yinede belirteyim,
Sunucu aslında Alpha olarak açılcak fakat ne Alpha denilecek nede sıfırlama olacak herşeyi tasarlarken geliştirmeye yönelik tasarladım, PvP olarak Boss Scroll planım var ama sunucu açıldıktan sonra yapmaya başlayacağım Boss Defense Scroll; 5 saniyeliğine hasar almazsınız. 'Her 5 dakikada bir Defense Scroll kullanabilirsiniz' - Boss Attack Scroll; 1 dakikalığına her vuruşunuz için 15% şansla 1,5 kalp fazla vurursunuz Defense scrollü üzerinizde basılı iken etrafınızda ender efekti, Attack scrollü üzerinizde basılı iken etrafınızda ateş efekti çıkar.

* Yapmaya başlamadan önce sunucuda bir oylama açacağım.

Ayrıca Yay fikrini beğendim onuda gelecek zamanda yapabilirim

eren6100

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ruddeTR Skype veya Teamspeak3 kullanıyormusun?. Bu Arada serverin bir teamspeak3 ü olursa daha güzel olur. Skype veya teamspeak3 varsa verirmisin?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...