Dünyada Bir İlk! Zamanda Yolculuk Sunucusu

Mucosoft

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
1
Sunucu IP Adresi
35.234.83.186
Oyun Sürümü
1.14.4
Sunucu Slotu
128
Sunucu Türü
Zamanda Yolculuk
133592
Öncelikle merhabalar, bu konumuzda zamanda yolculuk sunucusundan bahsedeceğiz. Dünyada bir ilk olduğunu düşünüyorum. Öncelikle sunucuya girmeden önce buradaki yazıları dikkatle okumalısınız.

Öncelikle Mucosoft Dünyası'nda bu zamana kadar emeği geçen tüm oyunculara teşekkür ediyoruz. Eğer burada oynayanlar var ise kendi bölgelerini bulup nostalji yapabilirler.

Zamanda Yolculuk
Haritamızda 25 farklı zaman bulunmaktadır. Öncelikle sizi Hypixel'e ait bir lobiye atacak. Bu sunucunun gelir elde etme amacı olmadığından öylesine bir lobi koyduk. Güvenlik ve gerekli eklentiler dışında hiçbir eklenti içermemektedir. Bu başlık altında size nasıl zamanda yolculuk yapılacağını anlatacağız.

Öncelikle sizlere hangi zamanlara gidebileceğinizi açıklayacağım. 22 Mart 2013, Mucosoft Dünyası'nın elde edilen verilere göre kuruluş zamanı olarak biliniyor. Bu zaman dahil bu zamandan 2019'un en son zamanlarına kadar zamanda yolculuk yapabilirsiniz.

Zamanda yolculuk yapmak için yapmanız gereken tek adım /warp yazıp 2013'ten 2019'a doğru sıralı olan ışınlanma noktalarından birini seçmektir. Bizim tavsiyemiz geçmişten yani ilk halinden başlayıp geleceğe doğru gidip gelişmeleri incelemenizdir. Eğer ilginç şeyler yakalarsanız SS alıp konuya atmayı ihmal etmeyiniz. :)

IP: 35.234.83.186
Premium: Aktif

Sistem Bilgisi
- Google Cloud Sunucuları
- 28 GB RAM
- 4 Çekirdek 2.2 GHz İşlemci
- SSD Disk

Ek olarak eğer lag oluyor ise konum uzaklığından değil, harita sayısı fazla olduğundan ve 1.14.4'ün optimizasyon sorunlarından kaynaklıdır. Fakat keşif yapacağınız için hafif lag sizi etkilemeyecektir.

Diğer
Sorularınızı konu altından sorabilir, daha fazla bilgi alabilirsiniz. :)

Son düzenleme:

KickBox

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öncelikle merhaba!
Serverinizi beğendim üstelik yeni acilmisa benziyor. Şimdi girip oyniyacagim. Discord grubunuz varsa buyurun ekleyin davet atın geliyim..
Âstônôts#9052

KickBox

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Serverdeki adım HestaB yardım edin . Serveru anlayamadım bir şey kuramıyor um

KickBox

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Serverde ne yapacaz birde ??

They001

Zombi Katili
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Hiçbir şey ile etkileşime geçilmemesini anlıyorum dokuyu bozmak istemiyorsunuz ama neden fly vermediniz?