Dünyanın en güzel ************* :O Çok şaşıracaksınız!

fbberkan1

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
amantanrım olamaz nasıl yaptın ya :SSSS biz 10 ay ugrastık 10 kisi yapamadık :D

ÖMER748

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
gözümde sorun var sanırım bumu dünyanın en güzel evi tuğladan yapsaydın bari offfff offfffff:blase:

rapwa123

Bir Stack
En iyi cevaplar
0
Evet arkadaşlar aşşağıda gördüğünüz ev %100 el yapımı hiçbir şeyden yardım alınmadan yapıldı! . İnanmayan arkadaşlar için resimde var . Yapmak neredeyse 3 4 ay sürdü ! İşte resimler :o

Eğer güzelse konuyu beğenmeniz yeterli :o
keşke senin gibi müthiş ev yapsam böyle :D

artizboy

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
vay anasını ben bi truva atı yapım dedim 2 saat sürdü ful el yapımı bunu yapmaya çalıştım bi türlü simetri tutmuyor nasıl yaptın videoda çekmelisin bence öğrenelim :D

Aygan

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Süper evya acayip cix .D

Burdaki ev bile MineCraftta yapılmış en güzel 100 evin içine giremez seniniki 100% 1. olur

-Enderman-

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Evet arkadaşlar aşşağıda gördüğünüz ev %100 el yapımı hiçbir şeyden yardım alınmadan yapıldı! . İnanmayan arkadaşlar için resimde var . Yapmak neredeyse 3 4 ay sürdü ! İşte resimler :o

Eğer güzelse konuyu beğenmeniz yeterli :o

my house is beautifoul
minecraft fail

MimarBekor

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
çok güzel bu ama oyuna yeni baslamıs biri crative modeden toprak alıp koymussun zannedebilir acıklama yap bence bak bn yazam hatta snn icin.Bu evi 3 4 ayda yaptım çünkü toprağı koydugunuzda üstü çimlerin isterseniz deneyein gibi bisiler yaz

Bilal Yımaz Minecraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bende zannettim ki büyük bişiler çıkcak tıklayınca bi baktm topraktan ev :D bu da bi sanattır ama:D

wolcanus

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
of amanın shet oy may got yav yov amanın (ingilizcenin eridiği yer) bune allahım ben bunu 1 yıldır yapmaya çalışıorum olmadı başaramadım ben ezik kaldım nasıl yapabildin okadar süperki alamak istiyorum seni notch neden almadı işe seni premium yapsınlar bedavaya bune arkadaşım bide üzerine para versinler bayıldım şu an ağlıyorum

DiaronX

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Nası yaptığını videolu olarak anlatsana. :D

MineCraft11

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
GÜZEL ETRAFINA AĞAÇ DİK EVİN ÜSTÜNEDE SÜPER OLUR:)