Dying Light Bilgiler

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
gamer.png

maxresdefault_59sh.jpg

Dying Light Bilgiler
Tüm hayatta kalmayı başaranlara merhabalar!
Bugün sizlerle zombi salgınıyla savaştığımız bir oyun Dying Light adlı oyunla çeşitli bilgilere göz atacağız. Piyasaya sürülüş tarihi, oyunun platformları gibi birçok şeyi sizlerle birlikte inceleyeceğiz. Eğer kendinizi hazır hissediyorsanız başlayalım.

Dying Light Nedir ?
Korksun bizden zombiler! Oyunda ciddi bir şekilde bir virüs var ve kapılan herkes zombiye dönüşüyor. Biz de bu zorlu yaşamda hayatta kalıyoruz. Hatta oyunda çeşitli Türk isimleri bile mevcut. Zaten benim de ilgimi bu yüzden çekti bu oyun. Dying Light, Techland tarafından yayınlanmış bir hayatta kalma oyunudur. Dying Light piyasaya ilk defa 27 Ocak 2015 tarihinde sürülmüştür ve PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows, Linus gibi platformlarında mevcuttur.

Dying Light Hakkında Düşüncelerim
Oyunun grafiği beni gerçekten de etkiledi. Yani grafik bakımından gerçekten de oynanmaya değer oyun olduğunu kanıtlıyor. Hikaye gerçekten beni büyük bir hüsrana uğrattı. Düşünsenize o kadar güzel grafikte bir oyun yapıyorsunuz ama en önemli kısmı hikayeyi es geçiyorsunuz. Hikayeye büyük bir özen gösterilseydi daha iyi olabilirdi. Bir de bu zombi olayları gerçekten beni bezdirdi. Oynadığım birçok oyunda zombi görmekten ne yapacağımı şaşırıyorum. Zombiler yerine biraz daha farklı şeyler koymak daha iyi olabilir diye düşünüyorum. Hikaye dışında beğenmediğim bir şey yok fazla. Ama hikayeyi es geçmeleri dediğim gibi beni üzdü. Eğer oyunu almayı düşünüyorsanız almanızı öneririm. Yine de size tavsiyem oyunu aldıktan sonra hikayeyi görünce hayal kırıklığına uğramayın. Yani hikayesini öğrenin ve ben bu hikayeyle oynarım diyorsanız oyunu alın.

Bir konumu daha burada sizlerle noktalıyorum. Umarım konum size faydalı olmuştur.
İyi Forumlar!