Eclipse ile plugin nasıl editlenir?

knife67

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Forumda konusu yoksa beni aydınlatırsanız sevinirim
varsa atarsanız sevinirim

Admicos

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
plugini decompile etmen lazım, ki plugin açık kaynaklı değilse illegaldir.

Açık kaynaklı ise direk kaynağını indirip düzenleyebilirsin.

knife67

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
plugini decompile etmen lazım, ki plugin açık kaynaklı değilse illegaldir.

Açık kaynaklı ise direk kaynağını indirip düzenleyebilirsin.
skype eklersem bi bakarmısın kaynak kodlara bakmak için istiyorum sadece ?

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Derlenen kodlar .class uzantılı metin belgesine dönüşür ve bu işlem bir defa yapıldıktan sonra eklentisiz bir Eclipse, size editlemek istediğiniz oyun içi yazıları göstermez. Gerekli eklentiyi yükleyebilirsiniz ya da online decompiler kullanabilirsiniz. Fakat .jar uzantılı dosyanın içini değiştirmek her zaman yasal değildir.

knife67

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Derlenen kodlar .class uzantılı metin belgesine dönüşür ve bu işlem bir defa yapıldıktan sonra eklentisiz bir Eclipse, size editlemek istediğiniz oyun içi yazıları göstermez. Gerekli eklentiyi yükleyebilirsiniz ya da online decompiler kullanabilirsiniz. Fakat .jar uzantılı dosyanın içini değiştirmek her zaman yasal değildir.
yasal değildir derken ben kendim kullanıcağım zaten bunu nasıl tespit edebilirler ki paylaşmıyacağım ismimi koymayacağıım sadece editleyeceğim?

Prototp

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba,
Decompile yapma işlemleri arkadaşların da dediği gibi pek legal değil. Bu sebeplen forumda paylaşmak da uygunsuz olur. Bu sebeplen kendi imkanlarınızla bulmanız gerek ayrıca bu konuda bilgili plugin yazarları obfuscation(gizleme) yöntemleri sayesinde decompile yapılmış classların yinede içeriğinin görülmesini engelleyebiliyor. Tahminimce editleyip kullanabileceğiniz bir kaynak kod elde edemeyeceğinizi düşünüyorum. Decompile edilmiş halini editleseniz bile tam kaynak kodlarına sahip olmadığınız için build konusunda yine sıkıntı yaşarsınız muhtemelen. Ancak yinede şansınızı deneyin.

DjuitieTR

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Çok Sağolasınız Beyler Bende Arıyordum Böle Şeyler Amacım İllegal Kod Editlemekten Ziyade onlarrda neyin nasıl yapıldığı felan öğrenmek javada minecrafta title göndermek gibi şeyler internette bulamamıştım online decompiling çok işime yaradı sağolasınız basit eklentiler yazmaya çalışıyorum