Efsahane Minecraft Sunucusu Tekrar Açılıyor!

Mertoo

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar.Tekrar bir sunucu konusuyla karşınızdayım,bu sefer aynı amaç ve hedefle yaz'ın açık olan faction sunucumuzu tekrar açma kararı aldım fakat aynı ekip ile değil.Şimdilik benim yanımda sunucuya başlayacak ufak bir ekip toplamak gerek diye düşünüyorum ihtiyacım olan yetkili türlerini yazıyorum başvurunuzu buna gMerhaba arkadaşlar.Tekrar bir sunucu konusuyla karşınızdayım,bu sefer aynı amaç ve hedefle yaz'ın açık olan faction sunucumuzu tekrar açma kararı aldım fakat aynı ekip ile değil.Şimdilik benim yanımda sunucuya başlayacak ufak bir ekip toplamak gerek diye düşünüyorum ihtiyacım olan yetkili türlerini yazıyorum başvurunuzu buna göre yaparsanız sevinirim. İyi oyunlar! :)

Başvuru şartları ;

• Öncelikle 17 Yaşından büyük olması daha iyi olur
    • Saygılı ve düzenli olmak şartıyla sunucuda yetkili olmak için başvuru yapabilirsiniz .
Lazım olan yetkili listesi ; Builder / Skripter
Başvurunuzu kendinizi anlatan bir metinle ve sunucuya başvuru yapma amacınızı anlatarak [email protected] e-mail adresine veya forum üzerinden mesaj atarak yapabilirsiniz

Son düzenleme:

grow_frews

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
14 yaşındayım :( ama bana bir şans verin
Builder olmak için başvuru yapıyorum.
Skypeden resimlerimi atarım ya da beni serverde denersiniz. :(

Mertoo

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Yaş sınırımız 17 fakat şansınızı deneyebilirsiniz :)

Emirhankk1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhaba....

Serverinizde Builder Olarak Görev Alabilirmiyim ?

G3tR3ktM3rt

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yaşım : 15
Adım : Mert
Başvuru : Builder

abiabi

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Yaşım 14
Adım Ertuğ
Başvuru Tasarımcı
Skype beaqduat
serverde ben yapıları tasarlarım ve yaparım eğer builderler beğenirse wgler builder olmak isterdim ama wg bilgim az

musa8116

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
yaşım 15 tasarımcı olarak gelebilirim buildlerde yparım skype ver ekleyim

Tugrahn

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ad:Tuğrahan
Yaşım:17
Builder Olmak istiyorum.
We WG Komutlarını Biliyorum.

Facebook. tugrahan.senlik.98
Hayal Gücüm Mükemmel.

Builder Olmak İstiyorum.

JackWold

Ağır Eleştrici
En iyi cevaplar
0
16 sunucuya yakın builder görevi yaptım işimde başarılıyım hızlı bir kişiyim eski çağ orta çağ arası yapıtlar yapıyorum gerekirse ss atabilirim skype üzerinden iletişime geçebilirsiniz günlük online saatim 6 7 saattir sunucuya dağa fazla vakit ayırabilirim.
ayriyetten resimler yapabiliyorum dağa acemiyim fakat kendime göre iyiyim diyebilirim size küfür vs kullanmam hile asla ayrımcılık yapmam kuruculara adminlere saygılıyımdır onlarda bana saygılılarsa kendi aramızda olsak bile küfür kullanmassak sevinirim beni dağa çok sevindirir...

Godfather

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Yaşım 16 ancak çok olgun bir insanım builderim iyidir. We WG atabiliyorum ancak bazı şeyleri unutmuş olabilirim ve bunları yeniden öğrenirim problem değil. Alırsanız sevinirim teşekkürler.

Mertoo

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Skript/Plugin için Alımlarımız devam ediyor! :)