Efsane Sunucu Geri Dönüyor! Lodos Gaming Yetkili Alımları Başvurusu (Admin, Moderatör, Mimar, Rehber) TÜRKİYE'DE BİR İLK! Devamı içeride...

ropetr

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
137968

Sunucu Bilgileri
  • Yetkili olarak Lodos Gaming (Minectaft Sunucusu) bünyesinde bizlere katılmak isteyen gönüllü ekip arkadaşları arıyoruz. Lodos Gaming sunucumuz sınırsız kapasitelidir. Gelecek günlerde gelişecek ve sizlere güzel oyun desteği sunacaktır. Minecraft Türk Sunucuları tarihinde birçok ilkleri bizim sunucumuzda göreceksiniz :)
İletişim Bilgileri
Alım Yapılacak Bölümler
  • Admin (Oyun İçi)
  • Admin (Çağrı Merkezi)
  • Admin (Oyun İçi + Çağrı Merkezi)
  • Moderatör (Oyun İçi)
  • Moderatör (Çağrı Merkezi)
  • Moderatör (Oyun İçi + Çağrı Merkezi)
  • Mimar (Oyun İçi)
  • Rehber (Oyun İçi)
Başvuru Formu

İlginiz için teşekkürler, başvurularınızı bekliyoruz.

Son düzenleme:

LoxHD

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ekli dosyayı görüntüle 137968

Sunucu Bilgileri
  • Yetkili olarak Lodos Gaming (Minectaft Sunucusu) bünyesinde bizlere katılmak isteyen gönüllü ekip arkadaşları arıyoruz. Lodos Gaming sunucumuz sınırsız kapasitelidir. Gelecek günlerde gelişecek ve sizlere güzel oyun desteği sunacaktır. Minecraft Türk Sunucuları tarihinde birçok ilkleri bizim sunucumuzda göreceksiniz :)
İletişim Bilgileri
Alım Yapılacak Bölümler
  • Admin (Oyun İçi)
  • Admin (Çağrı Merkezi)
  • Moderatör (Oyun İçi)
  • Mimar (Oyun İçi)
  • Rehber (Oyun İçi)
Başvuru Formu
Başvuruda bulunmak istiyorum

gamet

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Sunucu Bilgileri
İletişim Bilgileri
Alım Yapılacak Bölümler
  • Admin (Oyun İçi)
  • Admin (Çağrı Merkezi)
  • Moderatör (Oyun İçi)
  • Mimar (Oyun İçi)
  • Rehber (Oyun İçi)
Başvuru Formu

Ben buradan başvurmak istiyorum pl işleri ile uğraşamam ama yetkilileri düzene sokup ban-mute gibi işleri halledebilirim

ropetr

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben buradan başvurmak istiyorum pl işleri ile uğraşamam ama yetkilileri düzene sokup ban-mute gibi işleri halledebilirim

Merhaba @gamet

Öncelikle ilgin için çok teşekkür ederiz.

Ancak bu forum sitesi üzerinden ne yazık ki başvuru kabul etmiyoruz. Başvuruları google form üzerinden değerlendiriyoruz. Eğer gerçekten ekibimize katılmak istiyorsan, formu doldurarak başvurunu tarafımıza iletebilirsin.

Teşekkürler.

gamet

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali

Sunucu Bilgileri
İletişim Bilgileri
Alım Yapılacak Bölümler
  • Admin (Oyun İçi)
  • Admin (Çağrı Merkezi)
  • Moderatör (Oyun İçi)
  • Mimar (Oyun İçi)
  • Rehber (Oyun İçi)
Başvuru Formu

Gine eksik bir konu daha... Sunucunun türünü yazmamışsınız... Örn : İlk faction yapmayı düşünüyoruz vb koymalısınız ki insan ona göre girsin bu işe....

ropetr

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Gine eksik bir konu daha... Sunucunun türünü yazmamışsınız... Örn : İlk faction yapmayı düşünüyoruz vb koymalısınız ki insan ona göre girsin bu işe....

Merhaba @_Alecks_

Ekibimizde görev alacak ekip arkadaşlarımız;

Oyuncuların ihtiyaçlarının ve şikâyetlerinin kayıtlarını tutmak, bilgi sağlamak, gerektiğinde konuyla ilgili Sunucu Kurucuları ile iletişim halinde olmak,
Oyun içerisinde veya diğer hizmetlerde oluşan hata/hatalar tespit edildiği takdirde yönetim ile iletişime geçmek,
Sunucu Kurucuları'nın doğrudan verdiği görevi veya görevleri eksiksiz ve zamanında yerine getirmek,
Oyunculardan gelecek istek, öneri ve şikayetleri direk olarak yönetime iletmek,
Oyun içerisinde yapılacak olan etkinliklerde görev almak,
Oyunculara örnek olacak davranışlar sergilemek,
Oyunculara gerektiğinde teknik destek vermek,
Oyuncular ile sohbet etmek ve oyun oynamak,
Görevi alanındaki gelişmeleri takip etmek,
Sunucu ile oyuncu arasındaki ilişkilerini yürütmek...

gibi görevleri yapacağından dolayı sunucu türü fark etmeksizin oyuncuların her türlü ihtiyacını karşılamaya yönelik çaba sarf edeceklerdir. Bu nedenle kullanıcıya yönelik çalışmalar yürüteceğimiz için sunucunun türünden ziyade, genel oyun bilgisine ihtiyaç duymaktayız.

Ayrıca gerçekten ekibimizde yer almak isteyen arkadaşlarımız yalnızca sunucu türünü bilmediği için görevlendirme konusunda kendilerinden emin olamıyorlarsa; iletişim bilgilerimiz üzerinden bizler ile iletişime geçerek bilgi sahibi olabilirler. Zamanını ayırıp bizlere sunucu veya başvuru süreci hakkında sorularını yönelten kullanıcıların ne kadar istekli olduğunu görebiliyor ve alımlarımızı bu doğrultuda daha verimli yapabiliyoruz.

Bazı eksiklikler karar verme mercileri için tamamlayıcı unsur olabilirler :)

Teşekkürler.

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Merhaba @_Alecks_

Ekibimizde görev alacak ekip arkadaşlarımız;

Oyuncuların ihtiyaçlarının ve şikâyetlerinin kayıtlarını tutmak, bilgi sağlamak, gerektiğinde konuyla ilgili Sunucu Kurucuları ile iletişim halinde olmak,
Oyun içerisinde veya diğer hizmetlerde oluşan hata/hatalar tespit edildiği takdirde yönetim ile iletişime geçmek,
Sunucu Kurucuları'nın doğrudan verdiği görevi veya görevleri eksiksiz ve zamanında yerine getirmek,
Oyunculardan gelecek istek, öneri ve şikayetleri direk olarak yönetime iletmek,
Oyun içerisinde yapılacak olan etkinliklerde görev almak,
Oyunculara örnek olacak davranışlar sergilemek,
Oyunculara gerektiğinde teknik destek vermek,
Oyuncular ile sohbet etmek ve oyun oynamak,
Görevi alanındaki gelişmeleri takip etmek,
Sunucu ile oyuncu arasındaki ilişkilerini yürütmek...

gibi görevleri yapacağından dolayı sunucu türü fark etmeksizin oyuncuların her türlü ihtiyacını karşılamaya yönelik çaba sarf edeceklerdir. Bu nedenle kullanıcıya yönelik çalışmalar yürüteceğimiz için sunucunun türünden ziyade, genel oyun bilgisine ihtiyaç duymaktayız.

Ayrıca gerçekten ekibimizde yer almak isteyen arkadaşlarımız yalnızca sunucu türünü bilmediği için görevlendirme konusunda kendilerinden emin olamıyorlarsa; iletişim bilgilerimiz üzerinden bizler ile iletişime geçerek bilgi sahibi olabilirler. Zamanını ayırıp bizlere sunucu veya başvuru süreci hakkında sorularını yönelten kullanıcıların ne kadar istekli olduğunu görebiliyor ve alımlarımızı bu doğrultuda daha verimli yapabiliyoruz.

Bazı eksiklikler karar verme mercileri için tamamlayıcı unsur olabilirler :)

Teşekkürler.
Buradanda iletişime geçebilirsiniz.(Forum gamerdende...)

Şuanda herhangi bir amacınız yokmuş gibi görünüyorsunuz. Buraya mesela proje hakkında daha çok bilgi sunulursa çok daha iyi olur. Oyuncu buna göre hareket eder....

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
138031

Örneğin bu fotorafı da koymanız iyi olur. Konu hakkında minicik bir bilgi verip bizden telefon numarası vb çoğu şeyi istemek bir çeşit ... yanlış bir hareket. Telefon numarasıyla neler yapılabilir neler...

Size güvenmemiz pek imkanlı deyil.
138032

Unutulmuş...

Şu an herhangi bir bilgi bile yazmak istemiyorum. Sebebi bu fotoraflar deyil... kendinizden hiç bahsetmemeniz.. Sizden tek isteğim var. Konunuzu aşırı geliştirin. Başka türlü size güvenemem.
Ve bir son soru.
Bu oyunu eylenmek içinmi oynuyorsunuz ? (Garip gelebilir... fakat ginede bir soru.)

ropetr

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba @_Alecks_

Yazdıklarınızdan anlaşılabileceği üzeri daha önce böyle bir durumdan muzdarip olduğunuzu ve yaşınızın ortalamadan biraz küçük olduğunu tahmin ediyorum.

Konu hakkında yeterli açıklama olmadığını beyan ediyorsunuz. Ancak, forma girerek şu an ki aşama için yeterli açıklamayı görebilmeniz mümkün. Durup dururken bir form açıp, insanlara lap diye telefon numaranızı yazın demiyoruz form içerisinde :) O telefon numarasını neden istediğimizin açıklaması orada yazıyor, dikkatli okumalısınız.

Siz, formu beyan ettiğiniz şekilde algılamış olabilirsiniz ancak, lâkin diğer insanların "bir minecraft sunucusunda yetkili olabilmek için" başvuru formunu doldurduğu bilincinde olduğunu düşünüyoruz :)

Eğer sunucu hakkında neden "detaylı" bilgi bulunmadığını merak ediyorsanız da, şu an sunucumuzun yapım aşamasında olduğu ve oyunculara henüz açık olmadığından dolayıdır. Kısacası beta aşamasındadır. Sunucu ile ilgili detayları ve bilgileri (adres, web sitesi, discord vs.) yetkili başvurusu için bulunan arkadaşları uygun gördüğümüz taktirde zaten iletişime geçersek onlara tüm bilgileri iletiyoruz ki, şu ana kadar başvuru üzerinden gelen arkadaşlar ile çalışmalarımıza başladık bile.

Ayrıca "Telefon numarasıyla neler yapılabilir neler..." dediniz. Ben ve ekibim neler yapılabileceğini çok merak ettik açıkcası. Bizi bu konuda aydınlatabilir misiniz? Sonuç olarak sizin söyleyeceklerinizde ki yapılabilecek durumlar için belirli bir telefon numarasına ihtiyaç duyulmaksızın (yani bize form üzerinden gelen telefon numaralarına gerek duyulmaksızın), rastgele bir telefon numarası tahmin edilerek, sallaya sallaya bularak yani :) (kullanılan bir numara bulunup) da yapılabilir, değil mi? O zaman siz, ben, ve Türkiye'de telefon kullanan tüm insanlar şu an yazacağınız/yazdığınız sakıncalı durum ile karşı karşıya olmuş olacak, doğru mudur? :)

Başvuruları bu forum sitesi üzerinden almamamızın sebebi ise, profesyonel çalışma prensibi ile çalıştığımız içindir. Profesyonellikten kastım; siz bir iş başvurusu yaptığınızda, başvuru yaptığınız şirketin internet sitesinde direkt bir form bulamazsınız. Ya sizi bir kendi sistemlerinde ki forma ya da bir mail adresine yönlendirir. :) Evet burada bir iş başvurusu yapmıyorsunuz tabii ki de, biz sadece "profesyonel" çalışma yürütüyoruz.

Ayrıca madem bu kadar çok bilgiye ihtiyaç duyuyorsunuz sunucumuz hakkında, discord isminizi verirseniz size "oyuncu" statüsünde olduğunuzu unutmadan dilediğiniz kadar bilgi verebiliriz. Ha tabi discord isminizden neler yapabilir neler... konusunda tedirgin olmazsanız... :)

Size haddimiz olmasa da bir tavsiye vermek istiyoruz. Lodos Gaming ekibi olarak;

Ön yargılı olmayın ve insan tanımaktan korkmayın.

Konu hakkında daha fazla yapacağınız yorumlar için lütfen özel mesaj yolunu kullanın, bilgi kirliliği sebebiyle konuyu amacı dışında suistimal ediyorsunuz.

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Merhaba @_Alecks_

Yazdıklarınızdan anlaşılabileceği üzeri daha önce böyle bir durumdan muzdarip olduğunuzu ve yaşınızın ortalamadan biraz küçük olduğunu tahmin ediyorum.

Konu hakkında yeterli açıklama olmadığını beyan ediyorsunuz. Ancak, forma girerek şu an ki aşama için yeterli açıklamayı görebilmeniz mümkün. Durup dururken bir form açıp, insanlara lap diye telefon numaranızı yazın demiyoruz form içerisinde :) O telefon numarasını neden istediğimizin açıklaması orada yazıyor, dikkatli okumalısınız.

Siz, formu beyan ettiğiniz şekilde algılamış olabilirsiniz ancak, lâkin diğer insanların "bir minecraft sunucusunda yetkili olabilmek için" başvuru formunu doldurduğu bilincinde olduğunu düşünüyoruz :)

Eğer sunucu hakkında neden "detaylı" bilgi bulunmadığını merak ediyorsanız da, şu an sunucumuzun yapım aşamasında olduğu ve oyunculara henüz açık olmadığından dolayıdır. Kısacası beta aşamasındadır. Sunucu ile ilgili detayları ve bilgileri (adres, web sitesi, discord vs.) yetkili başvurusu için bulunan arkadaşları uygun gördüğümüz taktirde zaten iletişime geçersek onlara tüm bilgileri iletiyoruz ki, şu ana kadar başvuru üzerinden gelen arkadaşlar ile çalışmalarımıza başladık bile.

Ayrıca "Telefon numarasıyla neler yapılabilir neler..." dediniz. Ben ve ekibim neler yapılabileceğini çok merak ettik açıkcası. Bizi bu konuda aydınlatabilir misiniz? Sonuç olarak sizin söyleyeceklerinizde ki yapılabilecek durumlar için belirli bir telefon numarasına ihtiyaç duyulmaksızın (yani bize form üzerinden gelen telefon numaralarına gerek duyulmaksızın), rastgele bir telefon numarası tahmin edilerek, sallaya sallaya bularak yani :) (kullanılan bir numara bulunup) da yapılabilir, değil mi? O zaman siz, ben, ve Türkiye'de telefon kullanan tüm insanlar şu an yazacağınız/yazdığınız sakıncalı durum ile karşı karşıya olmuş olacak, doğru mudur? :)

Başvuruları bu forum sitesi üzerinden almamamızın sebebi ise, profesyonel çalışma prensibi ile çalıştığımız içindir. Profesyonellikten kastım; siz bir iş başvurusu yaptığınızda, başvuru yaptığınız şirketin internet sitesinde direkt bir form bulamazsınız. Ya sizi bir kendi sistemlerinde ki forma ya da bir mail adresine yönlendirir. :) Evet burada bir iş başvurusu yapmıyorsunuz tabii ki de, biz sadece "profesyonel" çalışma yürütüyoruz.

Ayrıca madem bu kadar çok bilgiye ihtiyaç duyuyorsunuz sunucumuz hakkında, discord isminizi verirseniz size "oyuncu" statüsünde olduğunuzu unutmadan dilediğiniz kadar bilgi verebiliriz. Ha tabi discord isminizden neler yapabilir neler... konusunda tedirgin olmazsanız... :)

Size haddimiz olmasa da bir tavsiye vermek istiyoruz. Lodos Gaming ekibi olarak;

Ön yargılı olmayın ve insan tanımaktan korkmayın.

Konu hakkında daha fazla yapacağınız yorumlar için lütfen özel mesaj yolunu kullanın, bilgi kirliliği sebebiyle konuyu amacı dışında suistimal ediyorsunuz.
Discord ismi ile pek bir şey oluncağını sanmıyorum. Discordun ayarlarıyla baya bir şey ayarlayabilirsin... Fakat...
-Telefonla ise okulda eylencesine arayan çok insan biliyorum. Böyle çok acılar çektim. Troll için, kandırmak için vb herşeyi yapan insanlar var.
Daha fazla bilgim yoktur. Fakat çok acı çektiğimden bildirmek isterim.
"yaşınızın ortalamadan biraz küçük olduğunu tahmin ediyorum."
Bir insanın yaşıyla böyle konuşursan pek profosyonel olacağını sanmıyorum. Akıl yaşta deyil başta diyen sendin?
Yaşım 16. Bir formum var. Kendi yazdığım bir form. Size deyil, Bu foruma yaptığım bir form.
""bir minecraft sunucusunda yetkili olabilmek için" başvuru formunu doldurduğu bilincinde olduğunu düşünüyoruz :) "
BEEP! Yanlış düşünceye sahipsiniz. Eğer öylelerden olsaydım niye daha fazla bilgi isterdimki?

Yetki *HAK* edilir, *İSTENMEZ*.
Bu konumla aternos vb deyil. GERÇEK sunucularda yetkili olmuş biriyim.
-Bu bilgiler artık sanada bir şey çağrıştırmıştır. Yani konu konusunda?
Sadece sunucunuzda eğer merak eden varsa verebileceğim kadar bilgi vermeye çalıştım. Sonuçta profosyonel bir sunucu kuracaksınız? Belki kim bilir birinin dikkatini bile çekmiş olabilirim?

-Teşekkürler. Amacım konunuza saldırı vb deyil, sadece insanları bilgilendirme amaçlıdır. Hatanızdan ders almanızı-
Ve birde... "bilgi kirliliği"
Gerçekleri yazdım. Başka ne diyebilirim bilmiyorum.