| EIENMC Rehberi Arıyor | OPSkyBlock Rehberi | 2018-2019 |

KingAmdin_YT

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
IMG_0803.jpg

Merhabalar, ben EienMC kurucu Kemal, 19 yaşındayım. Sunucumuza uygun olan rehber arıyorum.
Rehber kontenjanı yoktur. Fakat şartlarına uyulduktan sonra Deneme Rehber etiketi verilecektir. 1 hafta boyunca sonuçlananlarına göre Rehber etiketi verilecektir.

Deneme Rehber'de hiçbir yetki yoktur. Sadece etiketi vardır.

Şartları aşağdadır. Şartlarına uyulduktan sonra discord sunucumuzdaki #talep-özel kanalımızdan bize talep edebilirsiniz.

tabii ki de sunucumuzda emek vermeniz gerek çünkü sunucuyu iyi tanımış olmalısınız.

Ayrıca yaş, isimlerinize bakmıyorum. Disiplin ve saygılarına bakıyorum.

Ekran Alıntısı.PNG

Beni-Tkla.png
KOPYALANABİLİR SUNUCU IP ADRESİ
EienMC.batihost.com

İyi şanslar, teşekkürler..

CinarEfeKarli

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Merhabalar Beyfendi İlk öncelikle kendimi tanıtmak isterim.Benim Adım ÇınarEfe 3 Sene boyunca Adminlik Yaptım. 6 sene skriptçi olarak bir serverda çalıştım.Eğer serverinize beni almak isterseniz çok mutlu olacaksınız yaptığım skriptlere bir örnek vereyim; Mesela 30 dk serverde durduysa 10.000 TL veren bir skript yapabilirim veya demir spawner ,demir blok spawner v.b şeyler yapabilirim. Beni alırsanız teşekkürlerimi sunarım.Sevgili Çınar Efe' den

KingAmdin_YT

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Merhabalar Beyfendi İlk öncelikle kendimi tanıtmak isterim.Benim Adım ÇınarEfe 3 Sene boyunca Adminlik Yaptım. 6 sene skriptçi olarak bir serverda çalıştım.Eğer serverinize beni almak isterseniz çok mutlu olacaksınız yaptığım skriptlere bir örnek vereyim; Mesela 30 dk serverde durduysa 10.000 TL veren bir skript yapabilirim veya demir spawner ,demir blok spawner v.b şeyler yapabilirim. Beni alırsanız teşekkürlerimi sunarım.Sevgili Çınar Efe' den
Discord sunucumuza gelirsen daha iyi olur.

! Konu Güncel !