Bilgilendirme Satıcıların Uyması Gereken Kurallar

Bu konu süresiz olarak sabitlenmiş.

Y3K

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öyle deme yalnız. Sitede reklam alanlar, özel üyelik alanlar bir sürü. Onlara ücret veren buna da verir, no problem.
Bizde reklam banner aldık zamanında, 20 bin tekil diyordu 30 kişi geldi, kendi reklamlarımızla 100 yaptık paramıza değseydi kötüleme yapmazdım

Pyme

-__-
En iyi cevaplar
0
Dilediğin yerde satış yap şeklinde bırakırsan forumu başınız epey ağrır.
Spigotta olduğu gibi satıcılara ve ücretli eleman (builder, plugin yazarı , skript yazarı) arayanlara özel bir alt bölüm açın ki sonradan forumun ırzına geçmesinler..

Admicos

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Kapandıysa artık eklentileri çevirip Spigot'a kaçar ben. (tabi forumda aktif olcam o ayrı)
Konudaki tek etiketin "yenilik" olması garip gelmiyor mu? :D

İnanılmaz

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Para için mi falan diye laf atanlar var, zaten satıcı tagını satın almadan eskiden de para talep edemiyordunuz. Eklentiler kısmı, ürünlerinizi satmak için bir platform ve tabii ki bundan faydalanmak için de ücret vermeniz gayet doğal.
Qrdş biz projeleri yayınlamaya (yapmaya da :() zaman bulamadığımız için bilmemem normal, eğer eskiden de satılamıyorsa ve kategori kısıtlaması kaldırıldıysa ne güzel. Ancak bunun kötü bir yanı da var, eklentiler bölümünde topluca bir satış vardı fakat artık yok, kategorilerde satıştan başka konularda açılıyor ve satış konularımız onların arasında kaybolup, satıcıların eskisi kadar iyi bir gelir elde edememesi de var.

PwParadox

Konun için düşüncem profil kapağımda
En iyi cevaplar
0
Sponsorluğum bitti 2 gün sonra eklentiler açıldı.
Hayatta şansım...

xThebluespiral111

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Eklentiler hakkında iyi bilgiler O_O söyliyecek bir şey bulamadım xD

şifrenisöyle

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
spigotmc ye koy daha iyi bedava en azından, ordaki gibi yapsanız daha iyi olabilirdi

Son düzenleme:

caylak29y

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bence eklenti bölümü yeniden aktif olsun cünkü bir cok kişi orada satış yapiyor yaptıkları şeyleri peki millet emeginin karşılıgını nasıl alacak peki satış yok bir şey yok ekmek elden su gölden misalı olmuş admin bence eski hali olsun böyle durursa millet moreli bozulur şöyle bir şey yapında bunda bin kat ii eklenti bölümü aktif olsun parası paypal kartına yada banka kartına gitsin veya direk kullanıcıya gitsin nasıl para kazansın millet allaha şükür tam para siz kazanıyorsunuz da bunda millette yararlansın bence bence tekrar aktif edin eklenti bölümünü

>>TheLegend<<

Легенды никогда не умирают
En iyi cevaplar
3
2012 den beri bu forumda bir üye olarak söylüyorum, bu yenilik yazarların ve hele ki yazarlığa hevesli olan üyelerin şehvetini kırmaktan başka bir yenilik değil. Türkiye'nin en büyük minecraft forumu olarak gerçekten yakıştıramadım. İyi forumlar size.