Elica NetWork | Gelişmiş Hard SkyBlock * Banka Soygunu / Ejderha Eventi / Koşu Eventi / Özel Reklamlar! ❥ Play.ElicaNW.Com

HypeTurk

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sunucu IP Adresi
Play.ElicaNW.Com
Oyun Sürümü
1.8
Sunucu Slotu
1965
Sunucu Türü
Gelişmiş Hard SkyBlock
elica.png

konu 1.png

yEEJSv-min.gif

konu 3.gif

takas.png

arenaa.png

end.png

banka.png

boss.png

▂▃▅▆▇▇▆▅▃▂▂▃▅▆▇▇▆▅▃▂▂▃▅▆▇▇▆▅▃▂▂▃▅▆▇▇▆▅▃▂▂▃▅▆▇▇▆▅▃▂▂▃▅▆▇▇▆▅▃▂▂▃▅▆▇▇▆▅▃▂▂

uzaymadeni.gif

Uzaydan belirli sürede materyaller düşer ve bu materyaller ile Set ve kılıç yapabilirsiniz. inanılmaz güçlüler!

blok bilgi.PNG

duello.PNG

minyon.PNG

Bu Minyonları Gerçek Para veya Oyundaki para ile alabilirsiniz. Kendileri sizin için iş yapar Önreğin; Katil Minyon , Çiftçi , Madenci , Besleyici vb.

flash.png

Bu sistem ile adanızda İron Golem veya Slime farmı varsa onları satmak için resimli reklam alanıdır adanıza gitmek isteyen oyuncular sağ taraftaki portaldan adanıza gider.

sosyete.png

Bu Sosyete Pazarı Sakarya Çarşamba Pazarından Esinlenerek :) Her Hafta Alınıcak Üürnlerden Bazıları Stoklu Olarak İndirime Satıcak Ürünlerin Fiyatlarıda Çoğaltılır!

çantayap.PNG

Aslında bu sistem Survival Sunucumuz açılınca eklenicekti fakat skyblock'ta da kullanılsın istedik
Bu Sistem ile /çantayap yazıp VIP veya Oyuncu çantası nasıl yapılır bakabilirsiniz Örn: Oyuncu Çantası 4 deri 1 Sandık İle Yapılır!

reklam 1.png

Bu sistemi kullanmak için /reklam ver yazıp chate yazınızı yazıyorsunuz ve reklamınız spawnda hologram halinde çıkıyor.

rütbeler.png

görevvvvv.PNG

BÜTÜN SİSTEMLERİ KONUYA EKLEYEMİDİĞİMİZ İÇİN SİZDEN ÖZÜR DİLİYORUM
İYİ FORUMLAR!

konu 4.gif

Son düzenleme:

Xosmuits

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
Hoş gözüküyordu ta ki "kurucunun" beni, ben pasif mobdayken creeperle doldurduğu adama çekene kadar. 0/10. :1:

Hardal_exe

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hoş gözüküyordu ta ki "kurucunun" beni, ben pasif mobdayken creeperle doldurduğu adama çekene kadar. 0/10. :1:
Nasıl yani başlamayı düşünüyorumda böyle bir şey olduysa oynanmaz ne kadar iyi bir server olursa olsun ? açar mısın biraz

HypeTurk

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Upatığına dair bir ss görüntü veya sunucya giriş kaydınız varmı ? Eğer yoksa boşuna konu baltalamaryalım Kurucular sizin adanıza creeper döşiyecek değil.

Vantoxic

"Only" those who are on the right track win.
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Aranıza katılmaya geldim, başarılar :kalp:
Konuyu kanıtınız olmadan baltalamayınız.