mc.elzemcraft.com |KALE SAVAŞLARI|Görev|Boss|Rütbe|TNT Serbest|İdeoloji|Anti-Hile|Her gün Event|Farklı Rütbe Ağaçları|Sıralama|Turnuva|1.15-1.8

Kanekichan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Server oyuncuları hoş ve tatlı ortam iyi fiyatlar güzel seçilmiş boss lar dengeli ve yetkililer ilgili ve server yeni kendini geliştirdikce geliştiriyor yeni şeyler katıyor hep kendine bunlar iyi yönleriydi şimdilik kötü yönüyse server da zamanının çoğunu para kasmakla geçirecek olmamız rütbe kas ve exp kas 100-200 lvl arası edit eşyalar yap. Öncelikle edit i sevenler gelmeli çünkü edit bolca var sv de fakat ben edit i çok sevmeyen biri olarak bundan rahatsızım rütbeler aşırı fazla ve pahalı normal olarak o yüzden oyuncular lapis kazmak için gelmiş gibiler hiç klan evi, klan savaşı yapan olmıyacak yapanlar da öldükden sonra muhtemelen tekrar 200 lvl kasmaya üşenip sv yi bırakacaklar benim görüşüm bunlar kendi görüşlerim server a gelin eğlenebilirsiniz

xOnurAGA

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu Kalite Kokuyor Çok Beğendim Çok İyi Bir Sunucu
Yaptığı Eserlerde Bir Harika :)
Başarılarınızın Devamını Diliyorumm
İnş Daha İyi Yerlere Gelirsiniz
Ben Modpacks

Rhaldron

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Adamlar uğraşmış yapmış bizede oynamak düşer cidden üzerinde düşünülmüş güzel bir sw. Öneriyorum herkese başarılar

ElzemCraft

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Yetkililer son derece iyi ve ilgili, oyun düzeni gayet yerinde, bir kaç gelişmesi gerekenler olabilir ama sunucuyu beğendim.
8.5/10
Elimizden geldiğince hızla gelişiyoruz teşekkürler :)
sunucuda kalite akıyo tambi iş mimarisi fatih abinini neyse
iyin insan saygılarımla NYKSSSSSSS
Yorumun için teşekkür ederim :)
Adamlar uğraşmış yapmış bizede oynamak düşer cidden üzerinde düşünülmüş güzel bir sw. Öneriyorum herkese başarılar
Görüşlerini dile getirdiğin için teşekkürler :)
miss gibi sw vallahi yav cerceveli admin var tam bir güzellik unsuru
Sunucu Kalite Kokuyor Çok Beğendim Çok İyi Bir Sunucu
Yaptığı Eserlerde Bir Harika :)
Başarılarınızın Devamını Diliyorumm
İnş Daha İyi Yerlere Gelirsiniz
Ben Modpacks
Server Çok Güzel Servere Gelmenizi Tavsiye Ederim
Yorumlarınız için teşekkür ederim.

Server oyuncuları hoş ve tatlı ortam iyi fiyatlar güzel seçilmiş boss lar dengeli ve yetkililer ilgili ve server yeni kendini geliştirdikce geliştiriyor yeni şeyler katıyor hep kendine bunlar iyi yönleriydi şimdilik kötü yönüyse server da zamanının çoğunu para kasmakla geçirecek olmamız rütbe kas ve exp kas 100-200 lvl arası edit eşyalar yap. Öncelikle edit i sevenler gelmeli çünkü edit bolca var sv de fakat ben edit i çok sevmeyen biri olarak bundan rahatsızım rütbeler aşırı fazla ve pahalı normal olarak o yüzden oyuncular lapis kazmak için gelmiş gibiler hiç klan evi, klan savaşı yapan olmıyacak yapanlar da öldükden sonra muhtemelen tekrar 200 lvl kasmaya üşenip sv yi bırakacaklar benim görüşüm bunlar kendi görüşlerim server a gelin eğlenebilirsiniz

XP konusunda haklısın istenen levelleri yakın zamanda indireceğiz :D

Kanekichan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
server yeni olduğu için yorumlar ve düşünceler her zaman değişecektir server kalabalık olmaya başladı ve klanlar yerlerine oturdu fakat tek bir klanın bütün oyuncuları klana alması kötü oldu en azından klan üyesi sınırı getirilse iyi olur du diğer bir konu ise server da oyuncuların ihtiyaçları öncelikle rütbehammadde herkes istiyor ve yapılıyor ama server 2 günlük olduğu için ve eksikler olduğu için biraz zaman vermemiz gerekli adminlere sonuçta yeni güzel bir server yapmak zor iş orman da klan evlerini creeper ve tnt ile patlata biliyorsunuz yani klan evi kurmayı sevenler obsidyen kullansınlar benim gibi sonradan öğrenip emeğiniz çöp olmasın server da bug oldu çok bir fikrim yok ama chat de keskinlik 35 ench ler fln geziniyordu düzeltildi ve cezalar verildi sanırım iyi haber olarak efsunlar tamamlandı artık lapis den çıkan şeyler bir işe yarıyor.

Son düzenleme:

ElzemCraft

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Yorumun için teşekkür ederim kesinlikle bir ilgisizlik söz konusu değil. Rütbehammaddeyi elimizden geldiğince hızlı bir şekilde yetiştirmeye çalışıyoruz yarın bügün açılacak :)

Bug konusunada değineyim bugu tamamen kapattik ve kullananlaa yeterince ağır cezalar verdik.

SM-G355HQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Vip hammadde açıldı! Rütbe hammadde ve hammadde hazırlanıyor.

Suanche

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Öncelikle herkese iyi forumlar ve iyi oyunlar. Şu 3 haftalık(!) minecraft server serüvenimde birçok server gezdim ve tecrübe edindim. Şunu rahatlıkla belirtebilirim ki bir serveri oynanılabilir kılan en önemli husus yönetimdir-benim nezdimde-.Servere başlayalı henüz 1 saat olmasına rağmen yönetimin ne kadar kaliteli, işinin ehli insanlar olduğunu bana kanıtlayan ve beni etkileyen CerceveliOyuncu beyefendi/hanımefendi çok teşekkür etmek ve bu yorumumu ona ithaf etmek istiyorum.Aslında servere giriş amacım etrafı biraz gezip sistemleri öğrenmek içindi. Ancak gece saat 2:30 da girmeme rağmen bir yöneticinin aktif olması, eksikler için uğraşması,yeni başlayan bir oyuncuya gayet detaylı bir şekilde sistemleri,vizyon ve misyonlarını anlatması gerçekten de taktire şayan. Uzun süreli bir minecraft server geçmişim olmadığı için sistemler hakkında bir yorum yapma haddini kendim de bulamasam da gerçekten de çoğu yerde olmayan sistemler mevcut-inanmayan girer bakar :)-.Uzun lafın kısası geleceğinin çok parlak olduğu bir server olduğunu kesin.Böyle kaliteli işlerin yalnız bırakılmaması gerekir :)

Yönetim ekibi ve bu kaliteli insanları bir araya getirip bizlere böyle bir server ortaya çıkartan Elzem beyefendi/hanımefendi teşekkür ediyorum.Saygılarımla Suanche.
NOT: Robocop'a çok alındım(!) CerceveliOyuncu'ya kalp atıp bana atmaması :((

ElzemCraft

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Öncelikle herkese iyi forumlar ve iyi oyunlar. Şu 3 haftalık(!) minecraft server serüvenimde birçok server gezdim ve tecrübe edindim. Şunu rahatlıkla belirtebilirim ki bir serveri oynanılabilir kılan en önemli husus yönetimdir-benim nezdimde-.Servere başlayalı henüz 1 saat olmasına rağmen yönetimin ne kadar kaliteli, işinin ehli insanlar olduğunu bana kanıtlayan ve beni etkileyen CerceveliOyuncu beyefendi/hanımefendi çok teşekkür etmek ve bu yorumumu ona ithaf etmek istiyorum.Aslında servere giriş amacım etrafı biraz gezip sistemleri öğrenmek içindi. Ancak gece saat 2:30 da girmeme rağmen bir yöneticinin aktif olması, eksikler için uğraşması,yeni başlayan bir oyuncuya gayet detaylı bir şekilde sistemleri,vizyon ve misyonlarını anlatması gerçekten de taktire şayan. Uzun süreli bir minecraft server geçmişim olmadığı için sistemler hakkında bir yorum yapma haddini kendim de bulamasam da gerçekten de çoğu yerde olmayan sistemler mevcut-inanmayan girer bakar :)-.Uzun lafın kısası geleceğinin çok parlak olduğu bir server olduğunu kesin.Böyle kaliteli işlerin yalnız bırakılmaması gerekir :)

Yönetim ekibi ve bu kaliteli insanları bir araya getirip bizlere böyle bir server ortaya çıkartan Elzem beyefendi/hanımefendi teşekkür ediyorum.Saygılarımla Suanche.
NOT: Robocop'a çok alındım(!) CerceveliOyuncu'ya kalp atıp bana atmaması :((

Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz.
Oyuncularımız için ekip olarak çok çaba sarf ediyoruz yeni olduğumuz için eksikliklerimiz çok ama bu bahanenin arkasına sığınmak doğru bir yöntem değildir. Bir an önce eksikliklerimizi tamamlayabilmek için geceli gündüzlü çalışıp hem oyuncularımızın sorunlarına çözüm getirip hemde sunucumuzun gelişmesi için çabalıyoruz. Bu süreçte bize sunduğunuz değerli yorumlarınız sayesinde işimizi doğru olarak yaptığımızı anlamak bizim için çok değerli. :)

İyi Oyunlar.

Rütbe hammadde eklendi! bu arada güncel :D

normal hammadde de eklendi ve güncel :)

Kanekichan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Server açılalı 5 yada 6 gün oldu galiba hala hiç kimseden ses soluk yok rütbe hammadde yi heycanla bekliyordum ama hiç söyledikleri gibi bir şey yapmadılar hayal kırıklığına uğradım diye bilirim sanırım ben gibi çoğu kişi de uğradı herkes lapis yada boss dan para kasmaya devam ediyor ölüdev diye bir boss u tamamladılar 2 tane boss var diğeri çok güçlü diğeri ise çok güçsüz olmasına rağmen çoğunlukla aynı ödülü alıyorsunuz hiç kimse ormanda klan evi yapmak gibi şeylere girmiyor faction tadı yaşatmıyor bir gün birisi kurar diye bekliyorum pvp heycanı yaşanır diye bekliyorum.

ElzemCraft

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Server açılalı 5 yada 6 gün oldu galiba hala hiç kimseden ses soluk yok rütbe hammadde yi heycanla bekliyordum ama hiç söyledikleri gibi bir şey yapmadılar hayal kırıklığına uğradım diye bilirim sanırım ben gibi çoğu kişi de uğradı herkes lapis yada boss dan para kasmaya devam ediyor ölüdev diye bir boss u tamamladılar 2 tane boss var diğeri çok güçlü diğeri ise çok güçsüz olmasına rağmen çoğunlukla aynı ödülü alıyorsunuz hiç kimse ormanda klan evi yapmak gibi şeylere girmiyor faction tadı yaşatmıyor bir gün birisi kurar diye bekliyorum pvp heycanı yaşanır diye bekliyorum.
Oyuncularımıza harika inanılmaz bir hammadde sunucağmıza dair bir laf ettiğmi hatırlamıyorum :) bunun lafını etmesekte hammadeyi yaparken amacımız buydu yorumunuzu dikkate alacağız. Boss konusuna gelirsek kimse bize bossların güçlerinin dengesiz olduğu hakkında geri dönüş yapmadı. Böyle bir sorununuz olduğunu yorum atmak yerine bize söyleseydiniz anında düzeltirdik (şimdi yapacağım gibi) fakat en kötü iletişim yönetemi kötü eleştiridir.
Yorumun için teşekkürler iyi forumlar iyi oyunlar :)

SM-G355HQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Güzel bir sunucuya benziyor tavsiye ederim :keyif:
Yorumunuz için teşekkür ederiz.