mc.elzemcraft.com |KALE SAVAŞLARI|Görev|Boss|Rütbe|TNT Serbest|İdeoloji|Anti-Hile|Her gün Event|Farklı Rütbe Ağaçları|Sıralama|Turnuva|1.15-1.8

ElzemCraft

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
-Rütbe hammadde yeniden yapıldı; kömürü kaldırdık yerine bol bol demir koyduk.
-Boss fiyatlari yeniden düzenlendi.

SM-G355HQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

-Rütbe hammadde yeniden yapıldı; kömürü kaldırdık yerine bol bol demir koyduk.
-Boss fiyatlari yeniden düzenlendi.

ve
-/vote komutu eklendi.

babbysi1998

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Server öncelikle aşırı keyifli bitmeyen sohbetler eğlenceli eventler rütbe sistemi boss sistemleri ayrı ayrı özenle ayarlanmış ve en ufak bug vesaire yoktur.
SW'de olan RütbeHammadde'nin son hali oyuncularda rütbelerine verdikleri paraları bir zaman sonra geri dönüşe çeviricek şekilde ayarlanmıştır ama bir şekilde bir kere daha üzerinde oynanabilir en son seviye rütbe 'NİRVANA'dır ve bu rütbehammadde de 'ZÜMRÜT' bulunmaktadır ve diğer hammaddelerde demir kızıltaş şeklinde azalmaktadır 'NİRVANA' nın altında kalan hammaddeler de ise sırasıyla şu şekilde olabilir...
NİRVANA---->zümrüt,kızıltaş,demir.
CELLAT-KOMUTAN-HÜKÜMDAR---->elmas,demir,kızıltaş
KATİL-SERİKATİL-AZİZ--->elmas,kızıltaş
AKINCI-SPAHİ-YENİÇERİ---->demir,kızıltaş
ve geri kalan hammaddelerde demir ve kızıltaş olarak devam edebilir....

ElzemCraft

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Server öncelikle aşırı keyifli bitmeyen sohbetler eğlenceli eventler rütbe sistemi boss sistemleri ayrı ayrı özenle ayarlanmış ve en ufak bug vesaire yoktur.
SW'de olan RütbeHammadde'nin son hali oyuncularda rütbelerine verdikleri paraları bir zaman sonra geri dönüşe çeviricek şekilde ayarlanmıştır ama bir şekilde bir kere daha üzerinde oynanabilir en son seviye rütbe 'NİRVANA'dır ve bu rütbehammadde de 'ZÜMRÜT' bulunmaktadır ve diğer hammaddelerde demir kızıltaş şeklinde azalmaktadır 'NİRVANA' nın altında kalan hammaddeler de ise sırasıyla şu şekilde olabilir...
NİRVANA---->zümrüt,kızıltaş,demir.
CELLAT-KOMUTAN-HÜKÜMDAR---->elmas,demir,kızıltaş
KATİL-SERİKATİL-AZİZ--->elmas,kızıltaş
AKINCI-SPAHİ-YENİÇERİ---->demir,kızıltaş
ve geri kalan hammaddelerde demir ve kızıltaş olarak devam edebilir....
Önerin için teşekkür ederiz diğer hammadde önerileri gibi bunuda dikkate alacağız teşekkürler :)

aroSas

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Her hafta klan ws yaptırmalısınız sunucunuzda keyif ile oynuyorum. GELİŞMENİZ DİLEĞİYLE. Başarılar.

ElzemCraft

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Her hafta klan ws yaptırmalısınız sunucunuzda keyif ile oynuyorum. GELİŞMENİZ DİLEĞİYLE. Başarılar.
Önerinizi değerlendireceğiz zaten bizimde böyle bir planımız vardı oyuncularımızın da isteklerinin bu yönde olduğunu bilmek hoş oldu. Teşekkürler [emoji2]

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sunucuya bakıcam. İlk yorumların da hep yeni üyelerden geldiğini görüyorum. Dikkatimden kaçmadı.
Yorumunuz için teşekkürler

Güncel :)

ElzemCraft

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
güncel :D
lag düzeltildi!

Güncel :)

Yeni boss!
ChestBoss'u haklayın ve sanalsandığnızı genişletin!

Güncel
+Hile Korumasını değiştirdik ve artık hilelere büyük orandan engel olduk. :)

Kanekichan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Servere uzun zamandır sınavlar yüzünden giremiyordum geri girebildim sonunda zaman bulup fakat o kadar kötü bir sistem yapılmış ki klanım kapanmış biraz kontrol ile daha iyi olabilecek bir sistem klan evimi ve emeğimin yarısını elimden almış server a klandan biri uzun süre girmeyince klan kapatılıyormuş ve ben tek kişilik bir klandım onun dışında server güzel ilgi alaka var ve kalabalık

ElzemCraft

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Servere uzun zamandır sınavlar yüzünden giremiyordum geri girebildim sonunda zaman bulup fakat o kadar kötü bir sistem yapılmış ki klanım kapanmış biraz kontrol ile daha iyi olabilecek bir sistem klan evimi ve emeğimin yarısını elimden almış server a klandan biri uzun süre girmeyince klan kapatılıyormuş ve ben tek kişilik bir klandım onun dışında server güzel ilgi alaka var ve kalabalık
Klanları kapatmamızın sebepleri şunlardır:
- TPS düşüşünü engellemek,
- Ormanda gereksiz atılan claimleri kaldırmak.
Tek amacımız sizin daha eğlenceli bir oyun sürmeniz ormanın her yeri claimli olursa bu "faction" olayı eğlenceli olmaz değilmi :D
Teşkkürler, iyi oyunlar

ElzemCraft

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
EFSANE Bİ SERVER HERKES BEKLERİZZZZ BAĞIMLIIKLIK YAPAR
Teşekkür ederiz.

XP şişeleme eklendi!
Paraları çeke dönüştürme eklendi!
"Anti knockbackçılar"a karşı ek önlem alındı!

Güncel

Hile koruması güncellendi

Güncel

Kendi kodlamamız yazı tura, /yt eklendi! Sizinde böyle ekşınlı fikirleriniz varsa bizle paylaşın, yapalım.

konu güncellendi

mustafacanOJBS

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ElzemCraft Öncelikle Bu Sütcü İmam Adlı Şahıs Konu Altına Reklam Yapmış Özür Dilerim Onun Adına O kişiyle hiçbir Bagım Yoktur Anlayışın İçin Teşekürler.