Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Selam, ben Kayra. Annesi ile yaşayan üniversite çağında kendi geçimini sağlamaya çalışan bir gencim. Yayınlarımda küfür etmem, küfür sevmem ve bol bol konuşurum. Baya bi konuşurum. Kameram param olmadığı için yok, genelde izleyenim 1-2 oluyor zaten. Sıkılabilirsiniz bir şey yapamam ama elimden geldiğince eğlenceli olmaya farklı şeyler denemeye çalışıyorum. Gün geçtikçe daha iyisi olacağıma söz veriyorum ^^. Lütfen yapıcı eleştirilerinizi esirgemeyin !

Bu gün sizlerle tekrardan Sword Art Online Fatal Bullet gireceğim. Ardından belki sunucuma geçer bir şeyler yaparız ! Katılmak ister isen tıkla gel !

BayMutlu

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Kendini yayın ile yorma, git craftrise skywars çek etiketleri ayarla bir haftaya gelişirsin

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Kitle kazanana kadar yapmak zevk alarak yaptığın aylarca emekten daha fazla fayda sağlamakta.
Bunu nasıl anlatırım bilmiyorum fakat sırf kitle için sevmediğim şeyler yapmak, kaliteli olmayan içerikler yapmak bana göre değil. Sunucu konusunda da öyle her zaman en yenisi en kalitelisini yapmaya çalışıyorum yoksa ben de bilirdim opskyblock açıp onda milleti oynatıp para kasmayı.