Emeklerinin Boşa Gitmeyeceği Tek Sunucu, DaVinci Factions! 1.12.2 sürüm, 1.8 PvP sistemi, Para Ödüllü Turnuvalar, Günlük Eventler, Gelişen Eklentiler!

AlperD

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0

DaVinci Factions

Yıllarla biriken tecrübelerimiz bizi en iyi faction sunucusunu kurma isteğine itti, ve biz de gece gündüz çalışarak sunucumuzun hazırlığını 4 ayda tamamladık. Gerçek faction ruhunu özleyenlerin kavuşacağı bir adres olmaya çalıştık. Eklentilerimizi olabildiğince sizler için Türkçeleştirdik, 3 kişilik developer ekibimizle eşsiz scriptler yazdık ve yazmaya devam ediyoruz. 5 kişilik build ekibimizle uykumuzdan kısarak baktıkça rahatlayacağınız buildler hazırladık, tüm buildler bizlere ait. Uzun vadeli bir projeye girmiş bulunduk ve emeklerinizin asla silinmeyeceğine sizlere söz veriyoruz. Gün geçtikçe boş durmuyor, sunucuyu daha keyifli nasıl hale getirebiliriz diye developer ekibimizle çalışmaya devam ediyoruz. Vip alanlar çoğu sunucuda pvp'ye hükmediyor fakat biz bu ağır basmasın diye oyun parasıyla alabilceğiniz edit itemler bile getirdik. Metin2 tarzı item yükseltme sistemi, iddia koyabildiğiniz düello sistemi, kasa açma ve kumar sistemi, günlük eventler, güvenli takas sistemi, çok daha fazlası ve gün geçtikçe getirdiğimiz yeniliklerle son derece ilgili kadromuz sizleri aramızda görmekten gurur duyar. Başlıkta bahsettiğimiz para ödülü de oyun parası değil bilginiz olsun :) Sunucuda hepinizi bekliyoruz, henüz herkes çaylakken gelip kral olmanın zamanı sence de gelmedi mi?

Discord sunucumuz: DaVinci Factions (tıkla)
İnternet sitemiz:
ip: DaVinci.Keyubu.Com
RAM: 32GB

Sistemlerimiz ve yakında eklenicek olanlar;
İtem yükseltme sistemi: Tıpkı metin2'deki gibi Demirci'ye giderek markette olmayan çok güçlü eşyalar elde edebilirsiniz

Kasa sistemi: Günlük verdiğiniz oyla son derece güzel şeylere sahip olabilir, bunun yanı sıra sitemizde anahtar alarak daha iyi kasalarla şansınızı deneyebilirsiniz.

Düello sistemi: Para ve eşyaları ortaya koyarak istediğiniz kişiyle 1v1 düello yapabilirsiniz, kazanan rakibinin de setini toplar.

Çek yazma sistemi: Takas sistemimizde de olsa da çok yüklü miktarlarda tek tek koymaya uğraşmayın diye basit bir komutla çek yazabilirsiniz ve istediğiniz kişiye verebilirsiniz.

Özelleştirilmiş Binek Plugini (Test aşamasında yakında sunucuya eklenicek): At satın alarak atınızı güçlendirebilir ve yürümeye kıyasla gitmek isteyeceğiniz yerlere çok daha hızlı gidebilirsiniz, özellikle warp orman'da.

Açlık Oyunları, Death Run, Arenada Son kalan gibi eventler her gün yapılmaktadır haber almak için discord kanalımızı takip edebilirsiniz.

Para ödüllü turnuvalarımız oyuncular kendilerini geliştirmeye zaman bulsun diye Ağustos ayında başlayacaktır.

SUNUCUMUZDAN GÖRSELLER:
Ormanımız;
rsz_orman2.png

Spawnımız;
rsz_spawn1.png

rsz_spawn3.png
rsz_1spawn2.png

Para Ödüllü Klan Turnuvaları;
rsz_turnuva.png

Günlük Eventler;
rsz_eventler.png

VIP Hammadde;

rsz_ham.png

Lapis (Oyuncu Sayısına Bağlı Yeni Lapis de Eklenebilir) ;
rsz_lapis.png

PDtaHy.gif

Son düzenleme:

cemos35

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Güzel sunucuya benziyor eski factions serverlerin tadını veriyor ama oyuncu sayısı az şu an daha fazla oyuncu gelirse iyi olur

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
1. Yaptığınız Gif sunucuyla alakası bile yok. Rahatsız edicek hızda. Gerçekten.
2.Orman çöp.
3. Lapis hani direk böyle bi çözüm buldum boşverin duvarı demiş gibi. Ama hiç yoktan bir farkı olmuş doğrusu.
4.VIP hammadde yapmasaydınız daha iyidi.
5. Günlük event yeri geliştirilebilir.
7/10 Pluginler ve bazı mapıyla kurtarıyor. Ama belki gelecek beklenilebilir.

AlperD

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
2.Orman çöp.
3. Lapis hani direk böyle bi çözüm buldum boşverin duvarı demiş gibi. Ama hiç yoktan bir farkı olmuş doğrusu.
Konu baltalama çabasından başka bir şey değil yazdıkların, orman çöp olsa aktif kitlemiz ormanı sevmez ve lapis her yerde aynı olduğu için farklı yaptık duvar yapmak tek kodla 3 saniye sürüyor zaten :) Gifimizi dikkat çeksin diye yaptık seni rahatsız ettiyse çok da umrumda değil açıkçası :D

atakanciftciiy

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
gerçektende eski faction tadını modernleşmiş bir şekilde geri getirmişler buildlerden tutun pluginlere hepsi üstünde detalı çalışılmış her warpta özen gösterilmiş ver her oyuncuya samimiyetle yaklaşılıp soruları cevaplanıyor çok samimi içten bir server olmuş yapanlerın eline koluna sağlık herkese tavsiye ederim burada kardeşlik var arkadaşlar klan turnuvası yapılıp gerçek para ödülü de veriliyormuş hepinizi beklerim bi an önce serveri dolduralım da eğlenelım

AlperD

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Güzel sunucuya benziyor eski factions serverlerin tadını veriyor ama oyuncu sayısı az şu an daha fazla oyuncu gelirse iyi olur
gerçektende eski faction tadını modernleşmiş bir şekilde geri getirmişler buildlerden tutun pluginlere hepsi üstünde detalı çalışılmış her warpta özen gösterilmiş ver her oyuncuya samimiyetle yaklaşılıp soruları cevaplanıyor çok samimi içten bir server olmuş yapanlerın eline koluna sağlık herkese tavsiye ederim burada kardeşlik var arkadaşlar klan turnuvası yapılıp gerçek para ödülü de veriliyormuş hepinizi beklerim bi an önce serveri dolduralım da eğlenelım
Teşekkür ederiz :)

MedetYldrk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu baltalama çabasından başka bir şey değil yazdıkların, orman çöp olsa aktif kitlemiz ormanı sevmez ve lapis her yerde aynı olduğu için farklı yaptık duvar yapmak tek kodla 3 saniye sürüyor zaten :) Gifimizi dikkat çeksin diye yaptık seni rahatsız ettiyse çok da umrumda değil açıkçası :D
Konu baltalama derken? Sunucudaki bazı yapılar neden WorldEdit ile ve neden bazıları da build team yapmış gibi görünüyor? Madem bi yerden bulup indirdin mapları bari kendininmiş gibi lanse ederek buildlere laf edenlere KouınU BalTalmaa yazmayın. Buildler tek kelimeyle kötü. Pluginler paketlerden toplanmış ve sunucuda emek namına hiçbir şey yok. Para kazanılmak için açılmış bir sunucu. Oynamanızı tavsiye etmiyorum. Bu tutumla zaten 2 aya kapanacak sunucular arasında.

AlperD

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Konu baltalama derken? Sunucudaki bazı yapılar neden WorldEdit ile ve neden bazıları da build team yapmış gibi görünüyor? Madem bi yerden bulup indirdin mapları bari kendininmiş gibi lanse ederek buildlere laf edenlere KouınU BalTalmaa yazmayın. Buildler tek kelimeyle kötü. Pluginler paketlerden toplanmış ve sunucuda emek namına hiçbir şey yok. Para kazanılmak için açılmış bir sunucu. Oynamanızı tavsiye etmiyorum. Bu tutumla zaten 2 aya kapanacak sunucular arasında.
Dün eklediğimiz açık dünya pvp warpı hariç tüm haritalar kendimizin atıp tutmak yerine bana linklerle gelirsen sevinirim klasik her şeyi bilen halkımızın örneklerinden birisin sen de :) Eleştirinizi saygılı ve tutarlı bir şekilde yapsanız benden de aynı şekilde dönüt alırsınız fakat burda belli bir kadronun emeğini bir şey bilip bilmeden emek yok demenize izin veremem. Para kazanmaya da ihtiyacımız yok amacımız piyasada kalmayan eski faction tadını geri getirmek burdan kazanıcağımız 3-5 kuruş için açmadık sunucuyu. Daha oynamadan da insanlara oynamasını tavsiye etmiyosun ne diyeyim ki sana :)

MedetYldrk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dün eklediğimiz açık dünya pvp warpı hariç tüm haritalar kendimizin atıp tutmak yerine bana linklerle gelirsen sevinirim klasik her şeyi bilen halkımızın örneklerinden birisin sen de :) Eleştirinizi saygılı ve tutarlı bir şekilde yapsanız benden de aynı şekilde dönüt alırsınız fakat burda belli bir kadronun emeğini bir şey bilip bilmeden emek yok demenize izin veremem. Para kazanmaya da ihtiyacımız yok amacımız piyasada kalmayan eski faction tadını geri getirmek burdan kazanıcağımız 3-5 kuruş için açmadık sunucuyu. Daha oynamadan da insanlara oynamasını tavsiye etmiyosun ne diyeyim ki sana :)
Senin yaşından fazla sunucu açtım ben kardeşim. WorldEdit //set komutu ile emek isteyen yapıları karşılaştırınce neyin ne olduğu zaten belli oluyor. Kandırabileceğin yaşta elbet çocuk bulursun. Ben tavsiye etmiyorum bu sunucuyu :)

AlperD

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Senin yaşından fazla sunucu açtım ben kardeşim. WorldEdit //set komutu ile emek isteyen yapıları karşılaştırınce neyin ne olduğu zaten belli oluyor. Kandırabileceğin yaşta elbet çocuk bulursun. Ben tavsiye etmiyorum bu sunucuyu :)
Kendin tutturamadığın için düzinelerce sunucu açınca insanlara olan kinini forumda böyle konulara sallayarak başarılı sunuculara çamur atmak isteyen bir karaktersin sadece yaşın bu gerçeği değiştirmiyor :)

MedetYldrk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kendin tutturamadığın için düzinelerce sunucu açınca insanlara olan kinini forumda böyle konulara sallayarak başarılı sunuculara çamur atmak isteyen bir karaktersin sadece yaşın bu gerçeği değiştirmiyor :)
Kendim tutturamadığım için mi ahahahahahah. Sen beni tanımıyorsun dostum yoluna bak sen :) Hala çamur diyorsun. Yol yakınken geri dön yorum kaldıramayınca saldırıya geçme :)

hidocvel

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
2.Orman çöp.
arkadaş gerçekten çok haklı bu sunucuda en fazla max 14 15 yaş kişiler oynar ve insanlara verdigin cevaplar cok kabaca geliyor bana
yani haritan belli ne kadar kötü oldugu eski tarz bi sunucu yapmaya calısmısınız fakat eskidende sizin yaptıgınız bu viphammaddenin lapisin oldugu maplardan bin kat daha güzel maplar vardı yani br sphere kullanarak bile bundan kat kat daha güzel bi map yapabilirdiniz yada basitinden copy pasta yaparak bu maplar cok acemice kalmis

AlperD

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
arkadaş gerçekten çok haklı bu sunucuda en fazla max 14 15 yaş kişiler oynar ve insanlara verdigin cevaplar cok kabaca geliyor bana
yani haritan belli ne kadar kötü oldugu eski tarz bi sunucu yapmaya calısmısınız fakat eskidende sizin yaptıgınız bu viphammaddenin lapisin oldugu maplardan bin kat daha güzel maplar vardı yani br sphere kullanarak bile bundan kat kat daha güzel bi map yapabilirdiniz yada basitinden copy pasta yaparak bu maplar cok acemice kalmis
Dostum ben kabaca bir şeyler anlatmaya çalışmıyorum eleştiriye açığım mapler basit gelmiş olabilir ama kimseye ekibimin emeğini ezdirtmem.

hidocvel

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Dostum ben kabaca bir şeyler anlatmaya çalışmıyorum eleştiriye açığım mapler basit gelmiş olabilir ama kimseye ekibimin emeğini ezdirtmem.
ya kardeşim emekginize laf etmiyoruz fakat kötü durdugunu sende biliyosun cok amatörce oldugunu sende biliyosun amacım sw yi kötülemek degil sizin bu kadar kisi kötü demesine ragmen eleştirileri dikkate almamanız

PofudukShawli

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bu ne biçim bir sunucu lan hiç mc oynamamiş birini getir internetten baka baka daha iyisini yapar