KONU KAPATILSIN

Kolrjen23

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Ekli dosyayı görüntüle 81799

Ekli dosyayı görüntüle 81800

Slot: 50 Kişilik
Ram: 3 GB
Tür: Op Skyblock
Hosting: Batihost
4 Çekirdekli

Ekli dosyayı görüntüle 81801

Eskiden hammaddeli op skyblock birazcık faction a benzer bir sunucuyduk. Adakit yoktu. Fakat rütbeli hammadde vardı. Çok kesinti yaşatıyorduk.

Ekli dosyayı görüntüle 81802

Hammadde sevilmedi kaldırdık şimdi op skyblock olduk. Müthiş adakit ekledik. Müthiş kitler ekledik. Kasalarımız müthiş oldu güncelledik. Daha bir sürü müthiş şeylerimiz var ve kesintiler en aza indirildi

Ekli dosyayı görüntüle 81808

10 tane demir blok spawner ve bir sürü değerli blok içerir.

Ekli dosyayı görüntüle 81807

Rütbelerimize göre 9 tane kit vardır. En düşük rütbe 128 tane end taşı 256 tane süngerden başlar son rütbemiz ise 1152 end taşı 576 sünger vardır kitinde.

Ekli dosyayı görüntüle 81805

Toplamda 9 tane rütbemiz vardır. Rütbeleri atlaması kolaydır.

- Yeni
- Acemi
- Bilge
- Usta
- Kral
- Kahraman
- Destan
- Efsane
- Emekli
- Zirve

Ekli dosyayı görüntüle 81811

Ekli dosyayı görüntüle 81812
Ekli dosyayı görüntüle 81813
Ekli dosyayı görüntüle 81814
Ekli dosyayı görüntüle 81815
Ekli dosyayı görüntüle 81816

Ekli dosyayı görüntüle 81817

Sunucumuzda 7 tane event vardır. Benim favorim VIP eventidir çünkü her cuma birine bu eventte VIP hediye ediyoruz.

Spawner Eventi (Pazartesi): Event alanında havaya kırmızı kum taşı spawnerlar konur. Bu düşen kırmızı kum taşlarını toplayanilirsiniz.
Kasa Eventi (Salı): Herkes bu eventte /eventkit yazarak değerli anahtarlar alabilir. 5 tane Sıradan, 2 tane Nadir, 1 tane Spawner, 1 tane VIP anahtarı alınabilir.
Parkur Eventi (Çarşamba): 5 dakika içersinde parkuru tamamlayan ödülünü kazanır.
Sandık Eventi (Perşembe): Event alanında sandıklar çıkar bu sandıklardan değerli bloklar toplanabilir.
VIP Eventi (Cuma): Sohbette bir kod çıkar kodu ilk yazan VIP kazanır.
Emerald Blok Eventi (Cumartesi): Bütün warplarda emerald bloklar ortaya çıkar bunlar kazılıp alınabilir.
Maden Eventi (Pazar): Bu eventte bir sürü değerli blok kırıp alınabilir.

Ekli dosyayı görüntüle 81819

Ekli dosyayı görüntüle 81820
Ekli dosyayı görüntüle 81821
Ekli dosyayı görüntüle 81830
Ekli dosyayı görüntüle 81823

DAHA NE BEKLİYORSUN? HEMEN ARAMIZA KATIL!

IP: Emeraldcraft.Batihost.com
Bu Sunucu Harika Dostum, Böyle Sunucu Hayatımda İlk defa görüyorum Arkadaş ortam felan çok iyi.Tüm Minecraft Oyuncularına Tavsiye Ederim Cidden harika Bir şey Dostum bu.Bundan Sonra Burdayım Artık yuvam burası.!

onurraydg61

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Öncelikle selamlar arkadaşlar. Bu server gerçekten oyamaya değer bir server. Yetkilileri herkes ili güzel herkse burda arkadaş edine bilir ve discord sayesinde beraber konuşa bilir . Eventleri çok efsana kitleride öyle server her yönüyle efsane. Herkesin gelip eylene bileceği bir server herkese öneririm.

izzetnizam

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Server Her yönden en iyisi bence çalışkan yetkilimi ararsın çalışkan oyuncumu ne istersen var valla bayıldım eğer bi sıkıntılık çıkmazsa ben bu serverde devam etmeyi düşünüyorum sizede tavsiye ederim herkes birbire iyi davranıyo...

Spayr

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
OpSkyblock sunucularını severim ama eğlencesi oldukça. Beni birazcık tatmin etti gibi...
Öncelikle yapılarınızı geliştirmenizi tavsiye ederim ve daha büyük yapılar yapmanızı da ( tavsiye ederim ).
Evet sistemleriniz güzel ama abartı oranı yüksek , biraz abartıyı düşürürsek iyi olabilir.
Konu tasarımı güzel gibi ama geliştirilebilir. Eventler güzel olmuş , ama dediğim gibi bunlar çok abartı
eventler. Mesela vip eventi , eventte çıkan kodun yazılması mantıksız olmuş fikrimce...
Herneyse gelişirsiniz umarım.
İyi günler!

jojomine1234

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Oynadığım Bütün OP Skyblock lardan hepsinden üstün ve şanslıdır. Çünkü en iyi yetkililere sahip. Şu ana kadar oynadığım en iyi server.

Minemosyn

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Ekli dosyayı görüntüle 81799

Ekli dosyayı görüntüle 81800

Slot: 60 Kişilik
Ram: 5 GB
Tür: Op Skyblock
Hosting: Batihost
4 Çekirdekli

Ekli dosyayı görüntüle 81801

Eskiden hammaddeli op skyblock birazcık faction a benzer bir sunucuyduk. Adakit yoktu. Fakat rütbeli hammadde vardı. Çok kesinti yaşatıyorduk.

Ekli dosyayı görüntüle 81802

Hammadde sevilmedi kaldırdık şimdi op skyblock olduk. Müthiş adakit ekledik. Müthiş kitler ekledik. Kasalarımız müthiş oldu güncelledik. Daha bir sürü müthiş şeylerimiz var ve kesintiler en aza indirildi

Ekli dosyayı görüntüle 81808

10 tane demir blok spawner ve bir sürü değerli blok içerir.

Ekli dosyayı görüntüle 81807

Rütbelerimize göre 9 tane kit vardır. En düşük rütbe 128 tane end taşı 256 tane süngerden başlar son rütbemiz ise 1152 end taşı 576 sünger vardır kitinde.

Ekli dosyayı görüntüle 81805

Toplamda 9 tane rütbemiz vardır. Rütbeleri atlaması kolaydır.

- Yeni
- Acemi
- Bilge
- Usta
- Kral
- Kahraman
- Destan
- Efsane
- Emekli
- Zirve

Ekli dosyayı görüntüle 81811

Ekli dosyayı görüntüle 81812
Ekli dosyayı görüntüle 81813
Ekli dosyayı görüntüle 81814
Ekli dosyayı görüntüle 81815
Ekli dosyayı görüntüle 81816

Ekli dosyayı görüntüle 81817

Sunucumuzda 7 tane event vardır. Benim favorim VIP eventidir çünkü her cuma birine bu eventte VIP hediye ediyoruz.

Spawner Eventi (Pazartesi): Event alanında havaya kırmızı kum taşı spawnerlar konur. Bu düşen kırmızı kum taşlarını toplayanilirsiniz.
Kasa Eventi (Salı): Herkes bu eventte /eventkit yazarak değerli anahtarlar alabilir. 5 tane Sıradan, 2 tane Nadir, 1 tane Spawner, 1 tane VIP anahtarı alınabilir.
Parkur Eventi (Çarşamba): 5 dakika içersinde parkuru tamamlayan ödülünü kazanır.
Sandık Eventi (Perşembe): Event alanında sandıklar çıkar bu sandıklardan değerli bloklar toplanabilir.
VIP Eventi (Cuma): Sohbette bir kod çıkar kodu ilk yazan VIP kazanır.
Emerald Blok Eventi (Cumartesi): Bütün warplarda emerald bloklar ortaya çıkar bunlar kazılıp alınabilir.
Maden Eventi (Pazar): Bu eventte bir sürü değerli blok kırıp alınabilir.

Ekli dosyayı görüntüle 81819

Ekli dosyayı görüntüle 81820
Ekli dosyayı görüntüle 81821
Ekli dosyayı görüntüle 81830
Ekli dosyayı görüntüle 81823

DAHA NE BEKLİYORSUN? HEMEN ARAMIZA KATIL!

IP: Emeraldcraft.Batihost.com

3 yıldır opskyblock oynuyorum 20 yi aşkın serverde oynadım istop birincisi oldum sw de en zengin oldum ama hiçbir serverde bu serverde oynarken aldığım zevki alamadım.

MERTK_495

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
eski halinide yeni halinide çok sevdiğim bir server olup , ne kadar zaman geçirsemde bu zamanları boşa harcadığıma inanmıyor ve oynamaya devam ediyorum. ⫷ sen ne bekliyorsun hadi aramızda eğlenceye katılİP: Emeraldcraft.Batihost.com

yigitcngz

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
server harika beğendim şahsen çok iyi vakit geçiyor eğleniyoruz :D piyasada böyle sunucu yok arkadaş :DD