EmpireCraftTR//BuildTeam-EmpireBT Bayramda Açılacak Sunucumuz İçin Build Team Kurulucak İçeri Gir...

EmpireCraftTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba MinecraftTürk Forum Takipcileri...
Ben Emre EmpireCraftTR'nin Kurucusu Sunucumuz Bayramda Açılacaktır ve Bir BuildTeam Kurmak için Builder Arayışına Geçtim ve builderlar buildteam ımızda görev alacaklar EmpireBT İsimli Buildteam Sunucum ilk başta Faction olarak açılacak fakelobby olduğundan ötürü build team üyeleri faction sunucusundayken sadece onlara özel bir komutla KENDİLERİNE ÖZEL yani build Teamımıza özel sunucuda istedikleri kadar vakit gecirebiliçekler Ve bitmedi(5 Kavonoz Bal reklamı gibi oldu :D)onlara özel oyunlar ejderhaya binme spleff,tntrun,parkur(tabi kendiniz yapıcaksınız bende oyunucukurucam)
VS. istenen oyunları eylence amaçlı yüklicem aynı zamanda dier sunuculara harıta yapıp satmak özgür ben karışmıcam ama tabii ki kendi sunucunuza ücretsiz harita yapıcaksınız zaten YAŞ sınırı 15 dir Gelmek İsteyen Katılmak İsteyen herkezi bekleriz.EmpireCraftTR
NOT:ipyi özelden atıcam katılmak isteyenler konuya mesaj bıraksınlar özelden atıcam...

Mobilden Yazıyorum hatam olursa özürdilerimm.....

Aktutan

Marangoz
En iyi cevaplar
0
ip ne? 3 senedir minigames yapıyorum serverlarda tnt run felan isimdir ayrıca buldim iyidir yas 17

zpro17

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ip verirmisin alımlar bittimi ? yaş 17

alihancrmn

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bizim Builder Ekibimiz Var. Sizin Serverinizde Çalışmak İsteriz. Fiyatlarımız Da Çok Uygun. İlk Müşterimiz Olduğunuz İçin Daha da Uygun Yapabiliriz.

CaveMan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Alim Alim Alim Alim
Alim

EmpireCraftTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
B
Bizim Builder Ekibimiz Var. Sizin Serverinizde Çalışmak İsteriz. Fiyatlarımız Da Çok Uygun. İlk Müşterimiz Olduğunuz İçin Daha da Uygun Yapabiliriz.
Benim builderlarım var zaten ben sunucuya ekip almak istiyorum bana hub acilişinda maplari yapicak vs vs karşiliğinda bende onlara sunucu vericem ben build team aramiyorum kuruyorum benim adim altında ve sunucumda calismak isterseniz beklerim sunucu acilcacak build ekibine ozel sunucu kurucam bu yani

Alim Alim Alim Alim
Alim
Bu gün iş cıkışında 19:30 da cıkıcam 20:00-21:00 gibi evde olucam yapıları dan bi kac ornek atarmisin ?

Ben gelebilirim skypem : facebook:hakan11221
Bu gün iş cıkışında 19:30 da cıkıcam 20:00-21:00 gibi evde olucam yapıları dan bi kac ornek atarmisin ?

Kusra bakmayın dün yazamadım.sunucu icin spawn yapiyirdum bu gün size bildireceğim yaptiğiniz yapı

DogacanGNC

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
SELAM BANA MESAJ ATMIŞSIN BUİLD EKİBİNE KATILMAK ISTERIM TABIKIDE SKYPE : DOGACAN20022
YAŞ ONBEŞ

rapkask55

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Merhaba Ben alperen 3 Senedir build yapıyorum ve build takımlarına giriyorum skype babadedi55400 eklersen sevinirim.

G3tR3ktM3rt

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Beklerim beklerimde iki tane adam almışsın şematike benziyor dedik kavga çıkardılar .