Yardım En düşük rütbeye çekiyor.

PJGAMEZ

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar sunucuda group manager kaynak olarak düşündüğüm bir hatadan dolayı yardımınızı istiyor. Sorunum ise farklı bir rütbede iken belirli bir zaman geçtikten sonra otomatik olarak kendiliğinden en düşük rütbeye atıyor. Bilgisi olan arkaşlardan yardım bekliyorum .

furkan3000

Obsidyen Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
62
Ruh hali
Rütbeleri belki süreli veriyordur.

Wafflecik

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
1
Merhaba arkadaşlar sunucuda group manager kaynak olarak düşündüğüm bir hatadan dolayı yardımınızı istiyor. Sorunum ise farklı bir rütbede iken belirli bir zaman geçtikten sonra otomatik olarak kendiliğinden en düşük rütbeye atıyor. Bilgisi olan arkaşlardan yardım bekliyorum .
Sunucuda vipzero varsa çakışabiliyor groupmanager son sürüme yükseltip vipzeronun configlerinde hata varmı kontrol sorun çözülmesi gerekiyor

PJGAMEZ

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar sorun çözüldü teşekkürler konu kilit.

PJGAMEZ

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Çözümün ne odluğunu daha sonra bakacak arkadaşlar için söylemek ister misiniz?
Tabikide. Sunucuda bütün rütbelerde gün boyu gözlem yaptım bunda öğrendiğimde sadece vip olan gruplarda, groupmanager yenilendiğinde (otomatik yenilenme) en düşük rütbeye atıyor. Manuadd komutu ile verilen vipler için. Daha sonra vipleri vipzero de ki /givevip komudu ile verdiğimde hiçbir sorun ile karşılaşmadım. Yani @Wafflecik 'in dediğinden esinlenerek yaptım.Teşekkürler.

Moderatör tarafından düzenlendi: