En İyi 5 PvP Texture Pack - Yüksek FPS

Alharu

İlerlemenin sırrı başlamaktır.
En iyi cevaplar
20
Ruh hali
en-iyi-5-pvp-texture-pack-yüksek-fps.jpg

En İyi 5 PvP Texture Pack Yüksek FPS

Merhaba, bu konumda sizler için Minecraft'ta yüksek fps almanızı sağlayacak en iyi 5 pvp texture pack'i derledim.
Aşağıda yüksek fps almanızı sağlayacak en iyi 5 pvp texture pack'i bulabilirsiniz. Öncelikle, Minecraft'ta yüksek fps almak için düşük çözünürlükteki texture packleri kullanmalısınız. Örneğin 4x4, 8x8, 16x16 gibi. FPS'inizi ciddi oranda arttırmak istiyorsanız 32x32 çözünürlüğün altındaki texture packleri kullanmalısınız. Benim size önerebileceğim 16x16 çözünürlüğündeki texture packlerdir. Eğer daha fazla fps almak istiyorsanız daha düşük çözünürlükteki bir texture pack'i kullanabilirsiniz. Şunu unutmayın, çözünürlük ne kadar düşük olursa görsellik o kadar bozulacaktır. İşte en iyi 5 pvp texture pack.

1. Archangels 16x PvP Texture Pack Yüksek FPS (1.8 ve üstü)
archangels-16x-pvp-texture-pack-yüksek-fps-(1.8.9 1.8).png

Archangels, sade bir görünüme sahip olmasına rağmen harika bir pvp deneyimine sahiptir.
minecraft-resourcepacks.com/download/archangels-16x-pvp-texture-pack-1-8-9-1-8/

2. Rogue & Cobalt 16x PvP Texture Pack Yüksek FPS (1.8 ve üstü)
rogue&cobalt-16x-pvp-texture-pack-yüksek-fps-(1.8.9 1.8).png

Rogue & Cobalt, iSparkton tarafından Minecraft'a geri dönüşüne özel olarak yaptığı 2 farklı texture pack'tir.
minecraft-resourcepacks.com/download/rogue-16x-pvp/
minecraft-resourcepacks.com/download/cobalt-16x-pvp/

3. DarkPvP 16x PvP Texture Pack Yüksek FPS (1.8 ve üstü)
darkpvp-16x-texture-pack-yüksek-fps(1.8).png

DarkPvP, Itsioz tarafından yapılmış pvp odaklı bir texture pack'tir. Minecraft'ın en iyi görünümlü pvp texture packlerinden biridir, toplamda 50.000'den fazla indirilme sayısına sahiptir.
dl7.minecraft-resourcepacks.com/dl/1765/

4. Chroma 16x PvP Texture Pack Animasyonlu Yüksek FPS (1.8 ve üstü)
chroma-pvp-16x-texture-pack-animasyonlu-yüksek-fps-(1.8).png

Chroma, SidGamez tarafından özel olarak animasyonlu pvp deneyimi yaşatmak için yapılmıştır. Animasyonlu dokulara sahip olmasına rağmen fps'inizi arttırır.
dl7.minecraft-resourcepacks.com/dl/1764/

5. Danteh Green Revamp 16x PvP Texture Pack Yüksek FPS (1.8 ve üstü)
danteh-green-revamp-16x-pvp-texture-pack-yüksek-fps(1.8).png

Danteh Green Revamp, ünlü Minecraft pvp oyuncularından biri olan Danteh için iSparkton tarafından yapılmıştır. 16x16 çözünürlüğüne sahip olmasına rağmen dokular oldukça pürüzsüzdür.
dl7.minecraft-resourcepacks.com/dl/473/
Not: Texture packlerden en iyi şekilde verim almak için Optifine ile birlikte kullanmalısınız.

İyi forumlar!

Son düzenleme:

b2a0t1u1

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Bunları ben 1.16 ve yeni 1.17de kullanmak istiyorum ancak diyor ki Minecraftın eski bir sürümü için diyor. Bunu nasıl
çözerim?

zLaving

XoX
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Chroma iyi gibi kullanırım teşekkürler.