En iyi CSGO nickleri

Imperiash

Before the Doomsday
En iyi cevaplar
0

ss_2fcee01bace72bc47a2ad0ba82620588239e93df.1920x1080.jpg

En iyi CSGO nickleri!
Merhaba millet! Oyunlarda nick aramaktan bıktınız mı? Bulduğunuz nick çoktan alındı mı? O zaman bu konu sizin için hint kumaşı olabilir. Başlıkta "CSGO" yazıyor diye bu nickleri sadece CSGO'da kullanacaksın diye bir şey yok. Sadece birini seçin, ardından kullanın! Ancak acele edin, sizden önce biri aldıysa ben karışmam!

ss_9d0735a5fbe523fd39f2c69c047019843c326cea.1920x1080.jpg

Aşağıda sizler için bulduğum nickler yer alıyor.

Ludio - Latincede "oyuncu" anlamına gelir.
Tigris - Latincede "kaplan" anlamına gelir.
Sagitta - Latincede "ok" anlamına gelir.
DoomsDay - İngilizcede "kıyamet" anlamına gelir.
AeroLite - İngilizcede "göktaşı" anlamına gelir.
Nucleus - İngilizcede "çekirdek" anlamına gelir.
Meares - "John Meares" isimli bir insanın soyadı.
Theas -
Klementas -

Pek anlamı olan nickler bulamadım, kusuruma bakmayın. Ama zaten en uygun nickler kendi ürettiklerinizdir. Örneğin Imperiash ismini tamamen salladım :D. Sizlere bir tavsiye vereyim. Gidip internetten nick aramayın. Çünkü bulduğunuz çoğu nick kullanılmış olacaktır. Ben yukarıdaki nickleri kullanan birini görmedim, ancak bu kimse bu nickleri kullanmayacak anlamına gelmiyor. Size en uygun nick, kendi ürettiğiniz nicklerdir. Örneğin bir tasarım yapıyorsanız, Türkçe harfleri (ü,ı,ç vb.) kullanıcı adınızda bulundurmak font bakımından birkaç soruna sebep olacaktır. Bu sebeple bu harflerin yer almadığı bir nick ararsınız. İyisi mi gidip kriterler oluşturun. Ardından sallamaya devam :D.

Yinede ben bulamam, ben üşenirim derseniz, gidip çeviriyi açın. Ardından rastgele bir dil ve kelime yazın. Bu kadar, belki karşınıza hoş bir nick çıkar.

ss_68007896ad6071b7062bac530c481e097105efc0.1920x1080.jpg

İyi forumlar!