En İyi Minecraft Hostingi?

AtaEgeAsilturk

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Minecraft sunucusu açmayı düşünüyorum sizce hangi şirketi kullanmalıyım?

NOT Birkaç kere Batihost kullandım hiç memnun kalmadım batihost son tercihim olacaktır.

KenanDemirtaş

Ufkun Ötesinde
En iyi cevaplar
0
Minecraft sunucusu açmayı düşünüyorum sizce hangi şirketi kullanmalıyım?

NOT Birkaç kere Batihost kullandım hiç memnun kalmadım batihost son tercihim olacaktır.
Benim için Batıhost her zaman tercihimdir. Sonra Rabisu gelir. Batıhost almayacağım diyorsan Rabisu deneyebilirsin. Batıhost ile ne gibi bir sorun yaşadın merak ettim.

gamet

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
rabisu eskiden kötüydü ama cr den kazandığı para ile kendine düzen verdi ve artık çok iyi benim 1. tercihim keyubu 2. tercihim rabisu

BayMutlu

Marangoz
En iyi cevaplar
0
YAAABANNNCIII FİİİRMAAALARRAAA BAAAKK

Unknownloce

Dare Desu Ka?
En iyi cevaplar
2
Batihost’dan daha kaliteli bir hizmet bulamazsın. Ek olarak yeni açılan firmalara gitmeni hiç önermem Batihost dışında diğerleri fıs

Layne

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
iyi bir hosting yoktur çıkarlarını ve parasını öne alıp müşteri ile temas halinde bulunan hosting vardır bu acık ve nettir.

LavivaSurvival

IP: LavivaNW.Keyubu.Com
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Türk hosting diyosan keyubudan başkasını önermem.
Yabancı ve uygun fiyat ve kalite diyosan DeluxeNode firmasi adamdır.​

Son düzenleme:

ZediaphBack

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Batihost ile ilgili ne problem yaşadın?

Geik

Zombi Katili
Satıcı
En iyi cevaplar
6
Hocam Türkiye lokasyon Xeon işlemcili veya E serisi işlemcili hiçbir hostingi tercih etme.
Eğer nitrado gibi mcmyadmin ile bölünmüş sunucular varsa onları tercih edebilirsin. (Ama yöneticileriyle konuş alacağın sunucunun sadece o şekilde kullanan kişilerle beraber olduğundan emin ol.)
Veya keyubunun Premium & Exceptional makineleri güzel kullanışlı. Batihostta yaşadığım hiç bi sorunu yaşamadım biraz pahalı kalıyor ama sunucum hiç çökmedi mesela :D TPS'im 19.60'ın altına hiç düşmedi 6GB ram ile 50 kişiyi oynatabildim mesela Batihostta olsa 25-30 da çökerdi ve bana RAM alın derlerdi.

ZediaphBack

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hocam Türkiye lokasyon Xeon işlemcili veya E serisi işlemcili hiçbir hostingi tercih etme.
Eğer nitrado gibi mcmyadmin ile bölünmüş sunucular varsa onları tercih edebilirsin. (Ama yöneticileriyle konuş alacağın sunucunun sadece o şekilde kullanan kişilerle beraber olduğundan emin ol.)
Veya keyubunun Premium & Exceptional makineleri güzel kullanışlı. Batihostta yaşadığım hiç bi sorunu yaşamadım biraz pahalı kalıyor ama sunucum hiç çökmedi mesela :D TPS'im 19.60'ın altına hiç düşmedi 6GB ram ile 50 kişiyi oynatabildim mesela Batihostta olsa 25-30 da çökerdi ve bana RAM alın derlerdi.
Keyubu Xeon satmıyor mu :D ayrıca 6gb ram ile 50 kişiyi oynatmak başarı değil sunucun hiç çökmemiş olabilir saldırı almamışsındır Batihost ile uzun süredir çalışıyorum 1 kere bile bana ram alın denilmedi bana sallıyorsun gibi geldi

Geik

Zombi Katili
Satıcı
En iyi cevaplar
6
Keyubu Xeon satmıyor mu :D ayrıca 6gb ram ile 50 kişiyi oynatmak başarı değil sunucun hiç çökmemiş olabilir saldırı almamışsındır Batihost ile uzun süredir çalışıyorum 1 kere bile bana ram alın denilmedi bana sallıyorsun gibi geldi
^^ canım benim sanırım düzgün okumadın ama "Veya keyubunun Premium & exceptional makineleri tercih edebilirsin" demişim.
Madem batihost çok üst düzey hizmet veriyor o zaman Xeon işlemcisinin olduğu bir sunucunun (En boşu bile olabilir) Kullanıcı sayısını ve çekirdek sayısını paylaşsın. Kişi başı 0,5 Thread vCPU veriyor. Bırakın minecraft sunucusunu web sitesi zor kurarsınız :D Yada discord botu falan basit şeyler :D