Yardım En iyi tek bedava Minecraft sunucu açma sitesi hangisi?

erdemalsirts

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba. Minecraft sunucusu açacağım ve ayrıca sunucu için mod kurmak istiyorum. Mod destekli ve RAM ve işlemci olarak iyi özelliklere sahip, bedava bir sunucu açmak istiyorum. Önerebileceğiniz en iyi site hangisi olabilir acaba?

_Alecks_1

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba. Minecraft sunucusu açacağım ve ayrıca sunucu için mod kurmak istiyorum. Mod destekli ve RAM ve işlemci olarak iyi özelliklere sahip, bedava bir sunucu açmak istiyorum. Önerebileceğiniz en iyi site hangisi olabilir acaba?
Yani bedava olarak sana 4gb ram vericek deyiller.
Yani en kısa sürede para biriktirip para ile alırsan daha iyi olur bence. Yoksa hayallerinde bile öyle bir şey bulamazsın... Dünya böyle bi yer deyil :D

erdemalsirts

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yani bedava olarak sana 4gb ram vericek deyiller.
Yani en kısa sürede para biriktirip para ile alırsan daha iyi olur bence. Yoksa hayallerinde bile öyle bir şey bulamazsın... Dünya böyle bi yer deyil :D
Sadece birkaç arkadaşlarla oynamak için sormuştum aslında... Çok aşırı büyük RAM'e gerek yok ama en az 1 veya 2 GB olmalı.

Akiserius

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Benim bildiğim bir yer var ama pek yayılmasını istemiyorum discord üzerinden iletişime geçerseniz yardımcı olurum.

Discord : Akiserius#0001

Jakinda

Blind Bandit
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Eğer birinizin bilgisayarı işlemci bakımından iyi ve yeteri kadar ram varsa kendi bilgisayarında serverı kurup hamachi ile bağlanabilirsiniz.