En sevdiğin arkadaşını kaybetmek :(

Flap

rubiconnetwork.keyubu.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba arkadaşlar size başımdan geçen acıklı bir olayı anlatacağım. Olay aşırı ilginç başlıyor ve aşırı ilginç bitiyor.
2019'un başlarındayken sırf adam trollemek adına hacklenecek server arıyordum (Artık öyle deyilim. O zamanlar Hackerliğe hevesimiz vardı).
Ardından N*X** (reklam olmasın diye adını sansürledim) adında bir sunucu buluyorum sunucu bati sunucusuydu. Sahibi en sevdiğim arkadaşım SemiGkkya'ya aitti. O zamanlar buildim tabii iyi değildi ama yaşlarımızın aynı olmasından gerek. Gayet iyi geçindik. Çok iyi plugin ve server bilgisi vardı.
Serverde rehber olarak başladım o zamanlar nickim Neyemnilib 'idi aslında adımı böyle yapmamın sebebi yine Hackerliğe duyulan merak. Ismimin tersten okunuşu bilinmeyen idi.Rehberken bana arasıra baya iyi yekiler vardi. Rehberde böyle yetkimi olur neyse :D. Sonra server bir gün kapandı. Arkadaşımı kaybettim sandım sonra Youtube kanalını buldum hatırladığım kadarıyla ordan konuştuk. Bana yeni ip verdi. Hala server adı N*X**'idi .
O zamanlar baya build yaptığımı hatırlıyorum. Baya baya gelirdim sunucuya minik bir mahalle yapmıştım. O zamanlar server tam anlamıyla hub değildi FFA(Free for all)'dı. Sonra yetki yükseldiğimi hatırlıyorum fakat net hatırlamıyorum. Bazı minik olaylarda oldu. Gereksiz kısımları atlıyorum.
Server şimdi aternostaydı. Hub olmuştu. Oyunlar vardı. Bi oyunun açıklamasını hatırlıyorum oda baya az hatırlıyorum TNTRUN: Kaç kaç altın kırılıyor... vs vs hatırlamıyorum pek. TNTRUN mapı yapmıştık adını unuttuğum bir arkadaşla bu yazıyı okuyorsa nickini söylesin.
Serverde baya emek vardı. Sonra Arkadaşım G**u nickli bir oyuncuyla tanıştı. Ona Batihost server hediye etti. Fakat bir şey vardı aramızda G**u 'ile. Onla anlaşamadım. Beni banlardı. SemiGkkya banımı açardı. Servere geldim sinirden G**u banladım sonra yine geldi. G**u ile iyicene kavga ettik. Galiba server paneli yüzünden çıkmıştı kavga hatırlamıyorum. Sinirden Arkadaşımın aternosta yaptığı tüm emeklerini bozmaya gitti .Pluginlerin bir kısmını silmişti. Arkadaşım o gün ağlamıştı çok fena . 2.5 yıllık emeklerim gitti demişti . Çok üzülmüştük. Sana yardım ederiz dedik ve kurduk sonra G**uyla yine kavga ettik. Beni servere almadı. Serveri Pvp serveri yaptı. Kavga baya devam etti. Server artık çok dandik bir Pvp serveriydi denebilir. Zaten ben pvp'de berbattım ne decektim Pvp sunucusunu. 3 cps alırdım hep. Çünkü mousesi olmayan laptop touchpadına mahkum olmuş. Mouse kullanmaya çalışınca beceremeyen ondan makroyu basan birisiyim ve halada öyleyim.
G**uyla azcık kavga ettim. En sonunda rahatladık. SemiGkkya portlu sunucu açmıştı. Kendi bilgisayarında barındırıyordu sunucuyu. Bilgisayarı tabii benden daha iyiydi benden fazla ramı vardı neyse.
Sonra sunucu hayalleri azcık azalsada yinede pes etmedi yine Aternos açtı. Daha önceden LAGSIZ PVP Server diye server tanıtımı yapanda taa bendim.(ozamanlar TRPixelServer'di hesabım forum gamerde fakat o hesap ban yedi neyse ) .
Ondada ilerleyemedik defalarca sunucu adı değiştirdi. Nickini SemiGkkya'dan x**u*e olarak değiştirdi sansürlememin nedeni eğer bir gün tekrar konuşursak fake fake hesaplardan ben x**u*e 'yim diyen çıkmasın diye.

Sonra açıklamamın uygun olmadığı sorunlar oldu. Babası internetini kapattı ve böylece bir dostluk daha sona erdi. şu an nasılım diyecek olursanız arkadaşımın bir planı vardı Keyubu bir sunucu açmak'idi. Malesef o bunu göremedi. Ben ininal aldım. 20 tllik bi adette Keyubu MC server.
Noldu yanlızım. Server bomboş yalnız yalnız netten inme pluginleri test eden biri oldum şuanda bildiğin. Hayalimiz gerçekleşirmi bilemem. :=(. Serverde bitmedi.

Bana Minecraftı sevdirdiği, Discord'a kaydolmamı sağlamış, bana Premium Hesap satın almış( 5 lirarlıkmı 2 liralıkmı hatırlamadığım bir hesap), konuştuğumuz,beni mutlu eden bir arkadaştı...

Seni çok özleyeceğim canım arkadaşım...

Son düzenleme:

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
En sevdiğin arkadaş olmak böyle biş değil
Hackerım ben demenin hikayeye hiçbir katkısı yok
Tşk

Flap

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tşk
Diyiyorumki o zaman biraz çocukça hareketler yapar kendimi hacker sanardım diyorum.
Ben hackerim demiyorum. Öz eleştiri o. O zamanlar internette hacker videoları izler boş boş hayaller kurardım artık öyle birisi değilim.
Anca gider mc hack indirirdim. Başkada bir şey yapamazdım. Sonra bu heves gitti .

Astor

Titanik
.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yazık olmuş, tabi o pluginleri silen arkadaşın da bu olayların olmasında sebebi olmuş gibi görünüyor; fakat İnşallah görüşürsünüz. Böyle iyi arkadaşlıkların bozulmaması gerekli.

Flap

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yazık olmuş, tabi o pluginleri silen arkadaşın da bu olayların olmasında sebebi olmuş gibi görünüyor; fakat İnşallah görüşürsünüz. Böyle iyi arkadaşlıkların bozulmaması gerekli.
teşekkür ederim :) Amin

Flap

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tşk
çok uzundu okumadım
teşekkür ederim :) Amin
olay ıözet geçebilirmisin
Beyler sorunu çözdüm. Arkadaşla telefon hsotspotu ile görüştük. Yazın inteneti geliyormuş. Tatlıya bağlandı olay. Konu kilit.