En Sevdiğiniz 10 Oyun?

Salturbone

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba,
Bu konuda sizden en sevdiğiniz 10 oyunu yazmanızı istiyorum. Ben mi ? Ben de yazacağım elbet. Ancak belki okumak istemezsiniz diye spoiler içine koyacağım. Unutmayın ! Sadece oynamış olduğunuz oyunları yazabilirsiniz :)

Team Fortress 2
Haydaaaa, bir online oyun ! Bilmem belki siz sever misiniz ? Her ne kadar bilgisayarımı oyunun çıktığı yıl bilgisayarımı almış olsam ve bilgisayarım zamanının ortadan biraz daha iyi bir bilgisayarı olsa da bu oyunu ayar düşürmeden hiç oynayamadım :( Bilmiyorum belki grafik güncellemesi yapmış olabilirler...

League Of Legends
Moba'nın çirkin oğlanı. DotA'nın baş düşmanı. Ağhh DotA ağğğh. Gitmişleri mis grafikleri çekmişler oyuna oynayamıyorum işte !

Pro Evolutioın Soccer(PES) 2012
Tamam ben fifa severim falan filan da abi bu oyun pes ExTReme yaması ile harikulade oluyor ya ! Bir de siz deneyin bence :)

Payday: The Heist
Aslında az buz bana bir fps hazzı yaşatmıştır bu oyun. Tek kötü yanı fps oyunlarda berbat olmam :'(

Battlefield 3
Tamam iyi oyundur falan ama neden 6. sıra ? Şöyle açıklayayım. Oyun size ne veriyor grafikten başka ? Ha bir de Bazılarınız bayağı bir eğleniyor. Diyorum ki bunlardan başka ne veriyor ? Neyin sadece kendisinde olduğunu hissettiriyor ?

Sonic Heroes
"Hiç bilmiyoum ? Biri açıklasın !" deyin de canımı yiyin emi :D O sevimli pastel grafikler ve aşırı hızlı oynanış beni adeta büyülemişti ^^ Hem sonic hem tales hem de ismini unuttuğum kırmızı varlık ile oynayabiliyorduk ! Ah o eski günler ahh !

Kao Kangaroo 2
"Bu da ne ?", "Hiç Duymadım ?" diyen sizlere sesleniyorum :) Bu oyun aslında bir boksör kanguru ile maceralarımızı ele alıyor. Ama hikaye bayağı bir güzel. Böyle bir hikayeyi arasanız başka bir oyunda bulamazsınız :)

Half Life 2
Valve, Valve, Valve. Şahsımca bilgisayar oyunu yapan en başarılı firma. Yok efendim ubisoft her yıl bir Assasins Creed çıkarıyormuş da oyunlar müthiş ötesiymiş de. Hikaye Hikaye ! Elinizdeki sistem ile alabileceğiniz en yüksek verimi bu firmanın yaptığı oyunlarda sağlarsınız. Öyle yılda 5-6 oyun da çıkarmaz bunlar gibi. Zaten Valve oyunları da bir başkadır ^^ Neyse oyuna dönelim... Oyun bir bilim kurgu-fps oyunu (Sci-Fi FPS). Hikayesi güzel, oynanış bir ayrı şekil. O Ravenholm'da iken az tırsmadım hani. Ancak öldürmeyip hızla geçmeye çalışırsanız pek korkulacak veyahut adrenalin salgılatacak bir durum değildi. Ah G-MAN ! Bıraksaydın da o üssün patlamasıyla birlikte yok olsadı bu Gordon ! Haliyle kurtulabilirdi kendisi zaten ^^

Super Mario Bros
Nasıl ? 2D ? Platform Oyunu ? Nostalji ? Evet ne güzel değil mi ? Zamanında aldığım atari ile nasıl eğlenerek oynardım bunu. O kaplumbağımsı şeyi geçmek biraz uzun sürmüştü. Oynarken geçirdiğim güzel zamanları asla unutamam :(

Hitman:Absolution
Eveet geldik en sevdiğim oyuna. Hitman:Absolution'ı sevmemin nedenlerinden biri o kadar iyi grafikleri 5-10 fps arası bir şekilde açabilmesiydi. Ki bu da fena değildi hani fazla donma olmuyordu :S İlerledikçe o bulmacaları çözmek imkansız gibi geliyor, hatta internete başvurmama sebep oluyordu. Bu oyunun sevmediğim tek yanı şu; Where is the Boss Fight ?? Bir ara sahneden ibaret sadece. Teşkilat başkanını öldürdüğümüz sahne. En azından yumruk yumruğa bir kavga beklerdim :(

Bunu yazmak aslında bayağı uzun sürdü ancak sizinkilerin daha kısa süreceğinden eminim ^_^

İyi Forumlar !

Son düzenleme:

LordTs

Umut
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
1.Minecraft
2.GTA 4
3.GTA Sanandreas
4.Sudden Attack
5.Point Blank
6.Age of Mythology
7.Robocraft
8.Don't Starve
9.RIP:Final Bullet
10.VE DİĞER OYNADIĞIM, SEVDİĞİM AMA ADINI UNUTTUĞUM OYUNLAR :p

AzlaazTR

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
1.Aion Online
2.İnfaymiş sekind san.
3.Social Empire
4.Skyrim
5.LoL
6.Minecraft
7.Robocraft
8.Tekkit classic v.b
9.Clash of Clans
10.Battlefield 3-4

Salturbone

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
1.Minecraft
2.GTA 4
3.GTA Sanandreas
4.Sudden Attack
5.Point Blank
6.Age of Mythology
7.Robocraft
8.Don't Starve
9.RIP:Final Bullet
10.VE DİĞER OYNADIĞIM, SEVDİĞİM AMA ADINI UNUTTUĞUM OYUNLAR :p
Bir minecraft forumunda bulunduğumuz için ve burada minecraft fanı insanlar bulunduğundan dolayı minecraft yazmanıza gerek yoktu ^^
1.Aion Online
2.İnfaymiş sekind san.
3.Social Empire
4.Skyrim
5.LoL
6.Minecraft
7.Robocraft
8.Tekkit classic v.b
9.Clash of Clans
10.Battlefield 3-4
Hepsini oynadın yani ?

MrSmith

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
1. Saints Row 4
2. Crysis 3
3. Far Cry 3
4. Assassins Creed 2
5. Battlefield 4
6. GTA 4
7. Tomb Raider
8.Hitman Absolution
9. Battlefield 3
10. Assaassins Creed 4

Kralimben

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
1- Minecraft (ee bilin artık mc forumu :D)
2- MTA (Multi Theft Auto. GTA SA nın multi versiyonu. Hala oynuyorum evet :D farklı türlerde oyun modları olduğu için fazla sıkmıyor)
3- Unturned (minecraft gibi ama biraz değişik hayatta kalıyon bu da craftingleri öğrensen eğlenceli oyun.)
4- LOL (ilk başladığımda hoşuma gitmedi ama biraz vakit geçirince bağlayan bir oyun)
5- FIFA 14 (bilirsiniz)
6- Robocraft (minecraft gibi bloklarla robot tasarlayıp savaşıyon)
7- Dead Space (grafiklerine rağmen kasmayan oyunlardan biri. 3. bölümündeyim sanırsam sarıyor :D)
8- M.A.R.S. (3. kişiden savaş oyunu bariyerlerin arkasına fln geçiyon eskiden oynadığım güzel bi oyun)
9- ETS 2 (tır sürüyon bea)
10- Blur (vurmalı patlatmalı yarış eğlenceli :D)
11- Space Engineers (oyunu öğrenince güzel pc kasmasa iyiydi)

Sıralamada çok oynadıklarım ve fps ye göre değerlendirdim. Altta olup da iyi oyunlar var ama pc yüzünden düştüler :(
bi 5 10 dk uğraştım oyun atlamayayım diye ama sıralamayı yapamadım kısmen doğru ama aynı sıraya yazabileceğim oyunlar var sıra olsun diye fps ye göre de değerlendirdim. 2009 da alınan pc yani ona göre düşünün.

Bildiğim daha güzel oyunlar var fakat ücretli olunca bide pc kaldırmaz diye yüklemediklerim dahil değil hiç oynamadıklarım yok yani.

Salturbone

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
sonuçta 2side aynı şey birisini izliyorsun birisini oynuyorsun
Yahu izleyip neyin ne olduğun öğrenmek başka. Yaşayıp o heyecanın tadına varmak başka. Online bir fps oyunu oynayan birini izlerken sıkılırsın. Ancak oynaması ne kadar eğlencelidir değil mi ?

DarkDraxill

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yahu izleyip neyin ne olduğun öğrenmek başka. Yaşayıp o heyecanın tadına varmak başka. Online bir fps oyunu oynayan birini izlerken sıkılırsın. Ancak oynaması ne kadar eğlencelidir değil mi ?
tamam sana kafa yormaycağım sen haklısın sen bilirsin tamam. bitti konu