En Ucuza Minecraft Premium Hesap! - [Eski]

Ruzon

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Konu şuraya güncellendi. Spoiler içinde old yazı mevcut. Bu konuyu silmeyin silin diye demiyorum. Old içerik yazıda mevcut. Ancak çok değiştirildi belki eskisini de okuyacak olur.
En Ucuza Her Şeyi Değişen Minecraft Premium Hesap! - %100 Güvenilir!

Dikkat! Bu içeriğin tüm hakları saklıdır. Bu içerik kopyalanamaz!
Kopyalanması durumunda yasal işlem başlatılabilir.

http://ruzonable.blogspot.com.tr/p/kullanm-kosullar.html

Şimdi size olması gerekeni değil, olanı anlatacağım.
En ucuz site minecraft.net!

Hesap oluşturamazlar!
Aslında Minecraft.NET ve Mojang.COM hariç hiçbir site Minecraft hesabı oluşturamaz. Minecraft.NET'te birilerinin oluşturduğu hesapları çalıp Plati'ye atıyorlar, daha sonra (..) gibi güzel isim ve temalarla (hatta (..) Minecraft.NET'e benzer bir tema kullanıyor), size satıyorlar. Sonra hesabın gerçek sahibi, gerçek parayı veren, e-posta'sına şifre sıfırlama linki göndererek hesabını kurtarıyor. Ve siz kalakalıyorsunuz. Tabi hesabın sahibi hiçbir şey hissetmiyor. Bir gün şifrenizi girerseniz ve yanlış çıkarsa, sonra herhalde unuttum deyip e-postanız ile sıfırlarsanız, bu hikayenin fark etmeden kahramanı olmuş olabilirsiniz.
Onlar yeni bir hesap oluşturamazlar, sadece Minecraft.Net'ten alınan hesapları satarlar!

Sitelerin Mantığı : Elini Kirletme, Bırak Başkasınınki Kirlensin!
Neden hesapları çalınca ucuza satıyorlar, kendileri kullanmıyorlar, onlar kullanırlarsa yakalanırlar da ondan, size satarak paraya çeviriyorlar. Siz çalmış görünüyorsunuz ki, merak etmeyin, bu sizin için kanunsal sıkıntı yaratmıyor. Sonra anlaşılıyor hesabı birinden aldığınız, tabi o aldığınız birine asla ulaşılamıyor. Ama kendileri kullansalar hesabı onlar çalıyor görünecek, ve gerçekten onlar çaldığı için hapis yatacaklar. Bu yüzden ucuza satıyorlar, çalıntı olduğu için zaten zarar yok!

Pahalı?
Evet, doğrudur, fiyat pahalı. Euro yükseliyor çünkü. Türk Lirası değer kaybediyor, bir de 4 Euro'luk zam yaptılar birkaç yıl önce. Ama bir hesap ile bütün her şeye erişebiliyorsunuz, Tüm Client'lere, sitelere, launcher'lara, bir de ömür boyu, tek bir ücret ile. Sınırsız eşya, sınırsız süre, sınırsız Minecraft Dünyası erişimi, her şey dahil! Minecraft yaratıcılık tabanlı bir oyun, o yüzden oyunda bir eşya, mod, sunucu sayısı yok. Herkesin kendi Online Mod'unu oluşturabildiği eser oyunlardan. Tek bir ücret ile her şeye sahipsiniz. Bir şeyleri craft, enchant etmek için ek para yok, Minecraft'ın sloganıdır bu: Sınır yok! Gerçekten yok, her şey dahil otellerde bire sınırsızın bir sınırı var, ama bunda yok, o yüzden pahalı, çünkü her şey bedava!

Toptan
Aynı zamanda toptancı mantığı diye bir şey yoktur. Kaşık değil bu, lisans. Karpuz fırlatmıyoruz burada. Bu template temanın içinde yazan bir yalandır. Bu sizi kandırmak içindir. Minecraft.NET'ten başka hiçbir yer hesap oluşturamaz.Yeni hesap oluşturma yetkisi sadece Minecraft.NET'indir. Aynı zamanda hesabınız çalınırsa bir yere şikayet edemezsiniz çünkü zaten çalıntı hesap kullanıyorlar! Şahsen ben Minecraft.NET'te toptan alma diye bir seçenek görmedim. Hesap başına sadece "1" Minecraft alabilirsiniz. Başka hesaplara başka Minecraft'lar almak için Gift Code yöntemi var. Toptan alımda indirim olamaz, çünkü toptan alım diye bir şey yok! Birer birer hesap aktifleştirme kodu alabiliyorsunuz. Sitelerde de de anlaşılan Gift Code değil, etkinleştirilmiş hesap veriliyor. Ve e-postayı kendimize alamıyoruz, yani hesaplar çalıntı! Ucuza hesap alarak o çocukların hakkına tecavüz ediyorsunuz

Evrendeki Tek Resmi Satıcı - Minecraft.NET
Mojang.COM'da "Where Can I Buy Minecraft" yani nereden Minecraft alabilirim makalesinde şu yazıyor: MinecraftEdu is the only non-Mojang website that is authorized to sell copies of Minecraft. Yani; MinecraftEdu, Mojang'sız Minecraft'ın kopyalarını satmaya yetkili olan tek Mojang web sitesidir. Ki MinecraftEdu'da zaten MinecraftNet ile birleşti. Kendiniz bakın : https://help.mojang.com/customer/en/portal/articles/325947-where-can-i-buy-minecraft-?b_id=5408

SİZE UYGUN OLAN METODU SEÇİN!
Para biriktirin, her gün 1TL biriktirseniz, 115 güne hesabınız hazır!
Para biriktirin, her gün 2TL biriktirseniz, 57 güne hesabınız hazır!
Para biriktirin, her gün 3TL biriktirseniz, 38 güne hesabınız hazır!
Para biriktirin, her gün 4TL biriktirseniz, 28 güne hesabınız hazır!
Para biriktirin, her gün 5TL biriktirseniz, 23 güne hesabınız hazır!

Biriktirin ve alın!

YouTube Tuzağı
YouTube kanallarını kullanıyorlar. Çünkü hayranları var, kendileri kefil oluyorum diyerek insanları bu tuzağa çekiyor. Bu ünlü YouTuber'lar da bu işten aslan payını kendine alıyor tabii. Çok güvendiğiniz o kanallar, sizi kandırıyorlar. Popüler kültür sizin bir kulun fanı olmanızı ve başınızın üstünde yer etmesini sağlıyor. Ayrıca siteleri onlar tasarlamıyor, onların isimlerini kullanarak yüzünü görmediğiniz kişilerden alıyorsunuz. En fazla Leman ile Leman Kültür kadar alakalı olabilirler.
Tabii o YT'ler aslı böyle olduğu için ret etmiyor. .:)

Yollar, Köprüler Yaptı O!
Bir YouTube'r ne kadar iyi işler yapıyor gibi görünse de, veya ne kadar sevseniz bile %100 güvenmeyin.
Enayi Görün Enayi Avla mantığıyla iş yapıyor olabilir, koyun kılığına girmiş bir kurt olabilir.

Hep Başkasının Kocası Ölür Derler! Fahrenheit 451
Hayır, sizin de başınıza gelebilir, okuyun! Burada boş zırvalamıyoruz! İnsanlar eğleniyorlar, ama hakka girerek! Suları bulandırmalarına izin vermeyin!
Benim seçimim de olsun istemiyorum, sizin seçiminiz olsun!

Site Gitti!
Bu siteler genellikle bir hafta açık dururlar ve sonra kapanırlar. Bir sıkıntı olursa da hemen hesapları sıfırlarlar! Fiziksel olarak saklarlar. Sakladıkları yerler her yer olabilir, bir masa, bir çekmece, bir dolap, bir kitabın arası, bir cep. bir ayakkabı kutusu
Yani kapanabilir her an!

Siz de Farkındalığı Artırın!
Bedava premium nereden alırım diye soranlara bu linki verin ve öğrensinler!
https://ruzonable.blogspot.com.tr/2018/03/mcnet-tek-resmi-satici.html

Ekler!
Kuyumcu ile pazar gibi düşün, bunların elindeki mallar çalıntı, çürüyecek bir süre sonra, sponsorlar ile bağırıp duruyorlar, ses çıkarmaya çalışıyorlar, Minecraft.NET ise kuyumcu, altın değerinde hesap satıyorlar. Ve değil bu devir, tüm devirlerde değerli. Bir cami yıkılırsa yenisi yapılsın diye altına altın atarlar, çünkü para eskir, tarihi geçer, ama altın her zaman değerli kalır. İyi günler.
Ruzon

Son düzenleme:
I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
Elinize sağlık hocam güzel bir konu olmuş.
Hesapların 115 TL olduğunu bilmiyordum, ben bıraktığımda 60 TL falandı heralde
Tabi o zamanlar küçük sayılırım, crack kullanıyordum, pişmanım -_-
Ama eğer crack kullanma şansım olmasaydı ve para vermekle oynamamak arasında bir seçim yapmam gerekseydi oynamamayı seçerdim. Güzel bir oyun ama 60 TL eder miydi? Emin değilim.
115 TL eder mi? Hayır.
Yine de crack kullanmayın. Oyun oynamak bir ihtiyaç değil lükstür. Lüks istiyorsanız para vermeniz gerekiyor.

İyi forumlar

Kovalski_Eyes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ama eğer crack kullanma şansım olmasaydı ve para vermekle oynamamak arasında bir seçim yapmam gerekseydi oynamamayı seçerdim. Güzel bir oyun ama 60 TL eder miydi? Emin değilim.
115 TL eder mi? Hayır.
Yine de crack kullanmayın. Oyun oynamak bir ihtiyaç değil lükstür. Lüks istiyorsanız para vermeniz gerekiyor.

İyi forumlar
daha fazla ederdi bence

SİZE UYGUN OLAN METODU SEÇİN!
Para biriktirin, her gün 1TL biriktirseniz, 115 güne hesabınız hazır!
Para biriktirin, her gün 2TL biriktirseniz, 57 güne hesabınız hazır!
Para biriktirin, her gün 3TL biriktirseniz, 38 güne hesabınız hazır!
Para biriktirin, her gün 4TL biriktirseniz, 28 güne hesabınız hazır!
Para biriktirin, her gün 5TL biriktirseniz, 23 güne hesabınız hazır!

niye sadece 1 tanesi doğru .s

Son düzenleme:

Bolonezella

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Höst ulan ! Ne 115TL si bu oyunun ederi bence en fazla 80TL oda bize sunduğu özgürlük için ama ben ş1ahsen bu oyunun 115TL ettiğini düşünmüyorum, beni yanlış anlamayın "Bu oyunu alacağıma GTA5 alırım" demiyorum sadece oyunun 115TL verilecek kadar güzel bir oyun olduğunu düşünmüyorum.

Bu arada oyunu şu an ki fiyatı ile satın alanlara "Hahahah salaaak maygırafa 115TL vermiş zuahahaha" demem aksine saygı duyarım crackden uzak durun.

Ruzon

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
115 TL eder mi? Hayır.

İyi forumlar
Al benden de o kadar.
Başlığı gördüm tam saldırmaya hazırlanıyordum, meğerse yanlış alarmmış.

Teşekkür ederim.:şapka:

(Premiumlarımız garantilidir. Ünlü YouTuber Ruzon sitelere 110TL yatırmanın delilik olduğunu söylüyor ve premiumları sitemizden alıyor!)

Poyro

Super Smash Brothers for Nintendo Switch
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Minecraft.NET aslında minecraft.com sitesinin bir çakmasıdır ben Minecraft.NET'ten maynkraft hesabı aldım ama bana arkadaşlarımın dediği gibi bana bedava roblox ve growtopia hesabı vermedi.
ŞİKAYETİÇİYİM

Bu arada Minecraft 115 TL etmez deseniz de 4 önce hesabımı aldım ve tahmini playtimemıma bakarsam bu oyuna 115 lirayı bırakın 250 lira bile öderdim.(Bune lan +4000 saat'im bu çakma oyuna gitti)

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
115 TL eder mi? Hayır.

İyi forumlar
Aman tanrım bu şey değil mi ya ben. Benim yapacağım yorumun aynısı ben de oyunu bıraktığımda 60 lira civarıydı ama böyle bir oyun içn değmezdi hele hele 115 lira hiç değmez gider gta 5 alırım :D

Ruzon

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Minecraft.NET aslında minecraft.com sitesinin bir çakmasıdır ben Minecraft.NET'ten maynkraft hesabı aldım ama bana arkadaşlarımın dediği gibi bana bedava roblox ve growtopia hesabı vermedi.
ŞİKAYETİÇİYİM

Bu arada Minecraft 115 TL etmez deseniz de 4 önce hesabımı aldım ve tahmini playtimemıma bakarsam bu oyuna 115 lirayı bırakın 250 lira bile öderdim.(Bune lan +4000 saat'im bu çakma oyuna gitti)
Hesaplarımız güvenilirdir, Roblox hesabını ücretli satıyorduk ama size bedavaya veririz!

Aman tanrım bu şey değil mi ya ben. Benim yapacağım yorumun aynısı ben de oyunu bıraktığımda 60 lira civarıydı ama böyle bir oyun içn değmezdi hele hele 115 lira hiç değmez gider gta 5 alırım :D
Yok yok, bu hesap bir başka!

Teşekkür ederiz. :şapka:

Dpelqpleq_

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ben de zamanında 50-60₺ gibi bir fiyata almıstım. Keske zamanında alıp alıp stoklasaydım ya, köşeyi dönerdim simdi.