Türkiye'nin En Büyük Oyuncu Forumuna Hoş Geldiniz!

Sitemize kayıt olarak, diğer oyuncular ile tanışabilir, mesajlaşabilirsiniz, ayrıca bir şeyler paylaşarak veya sorarak Türkiye'nin en büyük oyuncu topluluğunun bir parçası olabilirsiniz!

Şimdi Katılın!

Yardım End dünyası sorunu!

BlazeNetwork

Demir Madencisi
Mesajlar
271
Puanları
730
Oyun Sürümü
1.14.4
Arkadaşlar sunucumuz'da end dünyasın'da end stoneların üstüne blok konmuyor ve yemek yenmiyor
You can only place and break ender stone in the end. - diye hata veriyor sorunu ne olabilir acaba? yardım edebilir misiniz.
 

Flap

Ağaç Yumruklayıcı
Mesajlar
30
Puanları
40
yerel ağ paylaşım butonuna basmış olabilirsiniz yada yanlışlıkla bir komut girmiş olabilirsiniz .
Çünkü bu tarz şeyler sadece Serverlerde olur. Yada end minecraftın istediği blok yüksekliğinin üzerinde oluşmuş olabilir.
 

LifeMCServer

Nether Yerlisi
Süper Üye
Özel Üye
Mesajlar
2,330
Puanları
7,650
Dünya ismi world_the_end mi yoksa farklı bir ad mı koydunuz? Sunucunuzdaki bir eklenti muhtemelen end taşının sadece endde kullanılması için limitlendirme yapıyor, fakat bu eklentinin bu limitlendirmesi bozuk. Muhtemelen ya dünya adınızla ya da eklentinin kötü kodlanması ile alakalı. Eklenti listenizi atarsanız tahmin yürütebiliriz.
 

Athame

Ağaç Yumruklayıcı
Mesajlar
11
Puanları
20
Dünya isimleri aynı. Aynı gün world de tuşlara basılmasına izin olmadı
 

Flap

Ağaç Yumruklayıcı
Mesajlar
30
Puanları
40
Dünya isimleri aynı. Aynı gün world de tuşlara basılmasına izin olmadı
Gereksiz pluginleri silin yada pluginleri başka bir klasöre atıp sadece güvendiklerinizi atın. Örneğin : Scoreboard plugini atabilirsiniz yada eğer factionsa server faction pluginlerinizi ama bir worlde bir sey engelleyen perm pluginleri varsa silin yada bu etkiden kurtulmak icin world adlarını degistirin. Giriste oyuncuları oynancak worlde ısınlarsınız mecbur.