Yardım End Frame ve Portallarını kapatmak istiyorum

Jexpys

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba sunucum için bir endbileti skripti aldım oyuncuların ende sadece bu skript ile gidebilmesini istiyorum ancak insanlar endframe den ende gidebildikleri için malesef bunu yapamıyorum (amacım endi kapatmak değil sadece ende giden portalları işlevsiz hale getirip oyuncuların biletle gitmesini sağlamak)

Neels

Discord: ByNeels#1212
En iyi cevaplar
21
Ruh hali
Şuanlık bu Skript ile yapılabilir, onun dışında Bukkit.yml > allow-end: true => allow-end: false yapınız.

Jexpys

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Şuanlık bu Skript ile yapılabilir, onun dışında Bukkit.yml > allow-end: true => allow-end: false yapınız.
Peki bukkit den bunu yapmak end i kapatmaz değilmi? end bileti ile yine gidebilirler ende

BalonTR

Biz ayıya dayı demeyiz, Köprüyü yıkarız.
Forum Yöneticisi
En iyi cevaplar
162
Ruh hali
Direkt olarak EndFrame'i kırsanız olmuyor mu ?

Neels

Discord: ByNeels#1212
En iyi cevaplar
21
Ruh hali
Survival olduğu için sunucum çok fazla end portal var
Sunucunuzda Ender gözü kullanımını veya çerçeveden geçişi kaldırıp. Skriptinize ekleyeceğiniz bir kod ile multiversecore ile üyeyi dünyaya ışınlamasını sağlayabilirsiniz.

Jexpys

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucunuzda Ender gözü kullanımını veya çerçeveden geçişi kaldırıp. Skriptinize ekleyeceğiniz bir kod ile multiversecore ile üyeyi dünyaya ışınlamasını sağlayabilirsiniz.
Hocam direk enddeki spawn olma yerini bedrock ile kapadım hologram ile /warp end den bilet alabilirsiniz yazdım