EnderOyuncu

Marinokun

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhabalar,

Açıkcası bu konuyu açmazdım hatta umurumda bile olmaz hayatıma devam ederdim. Fakat kendileri ağır ithamlarda bulunduğundan ötürü üstü kapalı kalsın istemiyorum. Enderoyuncu isimli sunucunun sahibi kendisine yapılan gayet iyi niyetli ve hiçbir kötü söz içermeyen bir tavsiye üzerine üslubunu çirkinleştirmiş ve yalanlar söyleyerek iftiralar atmıştır. Kendisinin iftiralarını ve yalanlarını kanıtlarla çürütmemin üzerine konudaki tüm mesajları sildirmiştir.

Bahsi geçen sunucumuz; rehberlerin deli gibi hile kullandığı, bunu uyaran oyuncuların mutelendiği, discord sunucusunda her fırsatta savunulan yetkililerin, "10 yaşındaki" küçücük çocukların ailelerine ağza alınmayacak hakaretler edildiği bir sunucudur. Kurucusu ise nasıl konuşacağını bilmeyen kendini geliştirmemiş biridir.

Wist

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Diğer serverlarda da çok farklı değil. İsim vermek istemiyorum şimdi ama başka bir serverda da kız arkadaşlarımızla girmişken "karıya gidelim" türevi muhabbetler yapan admin ve rehberler var. Aile eğitimi alamamış insanlardan uzak olmak en iyisi. Eğer forum yönetimi mesajlarınızı sildiyse onlar da gerçekten ayıp etmiş. Reklam vs. veriliyor diye bu rahatlık sağlanıyorsa ....

Marinoo0

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Diğer serverlarda da çok farklı değil. İsim vermek istemiyorum şimdi ama başka bir serverda da kız arkadaşlarımızla girmişken "karıya gidelim" türevi muhabbetler yapan admin ve rehberler var. Aile eğitimi alamamış insanlardan uzak olmak en iyisi. Eğer forum yönetimi mesajlarınızı sildiyse onlar da gerçekten ayıp etmiş. Reklam vs. veriliyor diye bu rahatlık sağlanıyorsa ....
Maalesef bunların sebebi Minecraft Türkiye kitlesinin olgunluktan çok uzak insanlar olması. Bahsettiğiniz gibi asıl mesele forum yönetimi, arkadaşın hakaretlerini gördükleri halde mesajları silerek olayın üstünü kapatmalarına akıl erdiremiyorum. Sebebi galiba reklamlara v.s yüklü bir miktar ödeyen bir sunucu olmaları.

Juyyof

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
1626726297697.png

Adminin beni kanser edip küfür etmemi beklemesi ve ben küfür etmeyince sinirlenip bana sövmesi ?D Tam bir rezillik tek kelime ile rezillik.

Juyyof

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
not : admini şikayet için destek açtığımda ise ban yedim xD