EnhanceCraft.Chroke.Com | 1.8.x - 1.15.x | Emek Faction | LAPİS YOK

zimcim

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu IP Adresi
enhancecraft.chroke.com
Oyun Sürümü
1.8.x - 1.12.x
Sunucu Slotu
100
Sunucu Türü
Emek Faction
EnhanceCraft.Chroke.Com
1.8.x - 1.15.x
Slot : 100
Emek Faction

Aşağıdaki konu tasarımı dışında sunucuyu genel olarak tanımlamak istersek sunucuyu açma sebebimiz etraftaki op factionların dışında eski minecraft deneyimini yaşamak ve faction deneyimini hissetmek, çoğu kişinin bilmediği başka factionların yerlerini ele geçirmelerini ve kendi üslerini kurmayı amaçlıyoruz fakat insanları bu doğrultuda sürüklemek için alışılmışın dışına çıkarak warp lapis kaldırarak sürekli sizi bir yere bağlayıp koyun gibi çalıştırmaktan kaçınmaya çalışıyoruz.

Sunucuda olduğunca kâr amaçlı olmamaya çalıştık para basanın dağlar kadar kazanç sağlayıcı bir sunucu olmasından ziyade insanların sohbet edebileceği arkadaş ortamı kurabileceği bir sunucu olsun istiyoruz.

Otomatik etkinlik gibi sosyalleşmeyi engelleyen şeylerden ziyade etkinliği oyun içi anlık insanların bol olduğu bir vakit yapıp keyiflerine keyif katmayı düşünüyoruz.

Sunucumuzda saygısızlığa, tartışmalara ve anlaşmamazlıklara yer vermeden devamını sürdürmeyi ve bu doğrultuda ilerlemeyi düşünüyoruz.

Son düzenleme:

DonsuzTurkk

java
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Haritalar geliştirilmeli, başarılar.

GlobalSLeaderAlev

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Haritalar geliştirilmeli, çünkü ''Klastrofobisi'' olanlar çabuk daralır. Ben bile daraldım. Başarılar dilerim iyi forumlar... :1:

SansarBurak

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Biraz Ağır Konuşacağım Kusura Bakmayın ama Sunucu Çok Kötü Dostum Lapis Olmayan Sunucu Faction Olur mu Ama Genede Başarılar.

Ahmet_KaradumaNn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Biraz Ağır Konuşacağım Kusura Bakmayın ama Sunucu Çok Kötü Dostum Lapis Olmayan Sunucu Faction Olur mu Ama Genede Başarılar.
Kankam sen sanırım ya yeni nesil factioncılardansın ya da hiç yabancı bir serverda faction oynamamışsın eskiden tr de de faction böyleydi 2014 ve öncesinde