Yardım Epic Games'ten GTAV indirdim. Sonra Epic Games'i sil yükle yaptım. GTAV yüklü gözükmemeye başladı(sil yükle yaptığımdan beri gözükmüyor).

RealByNexx

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Epic Games'ten GTAV indirdim. Sonra Epic Games'i sil yükle yaptım. GTAV yüklü gözükmemeye başladı(sil yükle yaptığımdan beri gözükmüyor). Epic Games'te yok ama dosyalarda duruyor. Ne yapabilirim?
1.PNG
2.PNG

Son düzenleme:

RealByNexx

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çözümü Buldum Sizlede Paylaşmak İsterim.

Bilgisayarına bir oyun yükledikten sonra Epic Games Başlatıcısı'nı kaldırdıysan veya Windows'u yeniden yüklediysen, Epic Games Başlatıcısı oyun dosyalarını tespit edemez. Ancak, daha önce indirilen oyunları tespit edebilecek bir yöntem bulunuyor:

1. Epic Games Başlatıcısı'nı aç.
  2. Kütüphanene git.
  3. Sabit diskinde bulunan oyunu indirmeye başla.
  4. İndirme başladıktan birkaç saniye sonra indirmeyi durdur.
  5. Sağ alt köşedeki tepsi simgesine sağ tıklayarak ve ardından Çık'a basarak Epic Games Başlatıcısı'ndan çık.
  6. Mevcut oyun dosyalarını, indirmeye başladığın dizine kopyala (Varsayılan: C:\Program Files\[oyunadı]\)
    Not: Daha önce yüklediğin oyunun .egstore klasörü mevcutsa, dosyaları yeni indirme dizinine kopyalamadan önce bu klasörü sil.
  7. Epic Games Başlatıcısı'nı başlat.
  8. Oyununu başlat.
    Not: Küçük bir indirme yapılabilir fakat oyunun tüm oyun dosyalarını indirmeye gerek kalmadan başlayacaktır.
Not: Bu işlem alternatif bir çözüm yöntemidir ve tüm oyunlar için çalışmayabilir.

RealByNexx

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bi sorun olduysa yada daha detaylı bilgi isterseniz discord adım : Nexx#3138