Türkiye'nin En Büyük Oyuncu Forumuna Hoş Geldiniz!

Sitemize kayıt olarak, diğer oyuncular ile tanışabilir, mesajlaşabilirsiniz, ayrıca bir şeyler paylaşarak veya sorarak Türkiye'nin en büyük oyuncu topluluğunun bir parçası olabilirsiniz!

Şimdi Katılın!
  • minecraft serverminecraft server

EpicFurnaces ve EpicHoppers Plugin Tanıtımı | Çok Gelişmiş fırın ve huni sistemi ile serverleriniz coşacak

mhakanki

Kömür Madencisi
Öncelikle hepinize merhaba oyun severler. Bana göre en gelişmiş fırın ve huni pluginlerini sizlere tanıtmaktan mutluluk duyuyorum.
tabii ki plugin üreticisi songoda firmasının da bana sponsor olması cabası :)
EpicFurnaces ve EpicHoppers Pluginine ait resmi web sitesi için burayı tıkla..

EpicFurnaces Plugini
Bu plugin sayaesinde fırınlara upgrade, hız, item çoğaltma gibi birçok ek özellikler ekleyebiliriz. Plugin detaylı anlatımı alt kısımdaki videoda mevcut.

EpicHoppers Plugini
Bu plugin sayaesinde hunilere upgrade, hız, item çoğaltma, teleport, gibi birçok ek özellikler ekleyebiliriz. Epichoppers ile artık serverinizde yüzlerce huni kullanmak zorunda kalmayacak oyuncularınız. Hem oyuncularınız için pratiklik hemde serverinizdeki lagın önüne geçmiş olursunuz. Plugin detaylı anlatımı alt kısımdaki videoda mevcut.

İYİ SEYİRLER DİLİYORUM..

They001

Zombi Katili
Hocam siz web siteden alışveriş sistemini yazan kişimiydiniz? Uzun zaman önce ücretsiz topluluk desteği ile geliştirilen bir web siteden alışveriş eklentisi yapılıyordu, minecraft skininiz birebir aynı.

mhakanki

Kömür Madencisi
Hocam siz web siteden alışveriş sistemini yazan kişimiydiniz? Uzun zaman önce ücretsiz topluluk desteği ile geliştirilen bir web siteden alışveriş eklentisi yapılıyordu, minecraft skininiz birebir aynı.
6 yıldır skinim bu ama ben tasarlamadım, başkasıda kullanıyor olabilir. dediğiniz kişi değilim malesef

Üst Alt