EpicSpawners Plugin Tanıtımı (videolu) | Mükemmel Bir item ve Mob Spawner Plugini, aynı zamanda spawner market

mhakanki

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle hepinize merhaba oyun severler. Bana göre en gelişmiş item ve mob spawner plugin paketini sizlere tanıtmaktan mutluluk duyuyorum.
tabii ki plugin üreticisi songoda firmasının da bana sponsor olması cabası :)
Epic Spawner Pluginine ait resmi web sitesi için burayı tıkla..

136920

Hızlıca EpicSpawner Plugini ne işe yarıyor anlatayım. tüm komutlar kullanım, türkçeleştirme kısacası her şey youtube kanalımda (video aşağıda) sizleri bekliyor.

# Bu plugin sayesinde istediğiniz itemlerin ve mobların spawnerini yapıp serverinizde kullanabilirsiniz.
# Bu plugin içerisinde para veya xp ile kullanılabilen Spawner Marketini barındırıyor. Spawner Market için ek bir şey yapmanıza gerek yok.
# Bu plugin sayesinde spawnerleri stekleyebileceksiniz. Böylelikle artık serveriniz de çok spawner den dolayı lag asla olmayacak.
# Bu plugin de birçok özelleştirilebilir ayar var.

Kısacası plugin bu. ve bana göre kesinlikle piyasadaki en kaliteli item ve mob spawneri. İsterseniz artık aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz. her şey fazlası ile videoda var. aklınıza takılan her soruyu sorabilirsiniz. Cevaplamaktan mutluluk duyarım.

İyi Seyirler..

holger73

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güzel bir tanıtım olmuş eline sağlık dede.

ErenSB

Elmas Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
26
Güzel bir tanıtım olmuş, başarılar dilerim.

bedava bulabilirmiyiz acaba

Bedavasını bulsan bile onu kimin paylaştığını veya içine kötü bir yazılım enjekte edip etmediğini bilemezsin. Bu yüzden bu tür pluginlerin orjinalini satın almak veya hiç kullanmamak daha mantıklıdır.