Eren Ceylan PixelmonTürk Sunucusu Açıldı! (CRACKLİ)

NintensoPhyrx

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Uzun zamandan beri böyle bir pixelmon server arıyordum. Tatmin etti bayağı. Gerek yetkili kadrosu gerek warpları vs olsun. Öneriyle geldim çok memnunum Hepiniz davetlisiniz dostlar!

Taku

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Admin ve server sahibi sürekli aktif hem onlar olmasa bile her konuda yardım alabiliyorsunuz. Laglar nadir ve çok samimi bir ortam var herkese öneririm

Aexys

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Diğer Türk serverlerine göre daha köklü ve ilgili bir server

Babaprobeya

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Server in çok büyük sıkıntıları var, server P2W hatta sunucular bölümünde logonun yanında Türkiye'nin Pay to Win sunucusu yazarsa daha uygun olabilir diye düşünüyorum. Server de çok oynadım tecrübem var.Kurucuya bir gün sordum sen serverden para kazanıyor musun diye adam kızdı yok dedi ben size burda Server açıyorum para için değil diye. Server üzerinden para kazanman kötü bir şey değil gayet doğal niye yalan söylüyorsun adam kaç tane ininal kart kotası doldurmuş. (sv P2W ya gelen alıyor geçen alıyor). Bu arada parayla oyundaki çoğu şeyi alabiliyorsun shiny pokemon, pokemon, vip, oyun parası... Yani oyun parasını alabilince zaten dolaylı yoldan neredeyse oyundaki her şeyi almış oluyorsun, gts falan üzerinden satılıyor.