Eski dönem factions projem için sponsor şirket aramaktayım.

Eski tarz mı yoksa yeni tarz bir factions mu?

• Eski Tarz Factions

• Yeni Tarz Factions

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

fatihbugra

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ayraç..png

Voodoo Network
ayraç..png

Selamlar;
Eski nesil factions oyuncularının hasret kaldığı factions düzenini getiriyoruz. Yani artık eskilerde olduğu gibi lapisde kasacağınız, boss yaparak daha da güçleneceğiniz, gereken güce ulaşınca klanlarınızı kuracağınız ve hemen sonrasında ormana ışınlanıp kalenizi yapacağınız sunucuyu getiriyoruz.
ayraç..png

Kaleler yapılacak, savaşlar çıkacak, huzurlar bozulacak, kazananlar belli olacak.
ayraç..png

Tabii ki bu sunucuda sadece factions olmayacak. İlerleyen zamanlarda HUB(Çekirdek)sunucuya geçirmeyi planlamaktayız.
Bunun için de güzel bir miktarda bütçe veya "Sponsor" gerekmekte. Benim de sizden istediğim şu;
Özellikle siz, hosting şirketleri, gelin bana sponsor olun. Ben de sponsorluğunuza karşılık şu yaz tatili günlerinde güzel bir iş ortaya koyarak sizin "Referans" sunucunuz olarak iş yapayım. Bu arada söylemeyi unutmuşum onu hemen ekleyeyim hedeflediğim kitle +150 +200 kişi gibi bir rakam. Bunun için bana "Başlangıçta" en az 4-5 gigabyte RAM vesaire gerekmekte.
ayraç..png

Eski tip, özlenen tarzda bir sunucu oluşturmak için bize destek ver!
ayraç..png

Yazımı buraya kadar okuduysanız çok teşekkürler. Gelecek olan yardımlarınızı, sponsor taleplerinizi beklemekteyim.
ayraç..png

Her türlü yorumlarınıza açığım lütfen yorumlar kısmından görüşlerinizi belirtiniz.
ayraç..png

Fatih Buğra UYANIK -
ayraç..png

Ekli dosyalar

• d2.png
    d2.png
    9.6 KB · Görüntüleme: 455

fatihbugra

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Görüşleriniz benim için çok değerli lütfen görüşlerinizi paylaşmaktan çekinmeyiniz.

RedFail

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben hosting şirketi değilim. Ama bir teklifim var tabii. Discord'umu ekle konuşalım:

FailMail_#6056

SarpE

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Benimle iletişime geçebilir misiniz ? SarpE#2267

fatihbugra

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yapılan ikili görüşmeler sonucunda "SarpE" ile beraber çalışılması kanısına varılmıştır. Konu kilitlenebilir...