Eski OrtaOnline&Yeni RebornCraft! Eski çağ tabanlı rpg! Başvurular açık! Sunucu online!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hiracles

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

Merhaba rol severler.
Sizlere 15 tatilinde gelmesiyle oluşan boşluğunuzda klasik

ve standart fakat eğlenceli bir rpg sunucusu sunmak istedik.

Konuya aldanmayın siteyi inceleyin!

Konu düzensiz biliyoruz. Ancak siteyi incelerseniz sunucuyu

anlarsınız. Gelin ve eğlenelim!

Sunucu türü: RPG
Sunucu sürümü: 1.8.x
Açılış Tarihi: 16.01.2018
Açılış Saati: 18:00

Sunucu Web Adresi: www.rebornrpg.tk

Sunucu ipsini başvuru yaptıktan sonra

siteden alabilirsiniz.

Genel Rehber: http://www.rebornrpg.tk/showthread.php?tid=25&pid=35#pid35

Sunucuya nasıl başvuru yaparım?

www.rebornrpg.tk sitemizden Sistemleri inceledikten sonra

başvurunuzu yapabilirsiniz.

Sunucu konsepti:

Lordluk,Konsey,Eskiçağ,Ortaçağ,Ticaret,Savaşlar ve daha birçok

şeyi içinde barındıran Rebornrpg nin konsepti tarihi fakat fantastik bir yolculuktur.

Sunucu içerisinde değişik craftlar bulunmakta!

Hancıların göz bebeği olan fıçı!

Vazgeçilmez olan mesleklerimiz!

Bazı özel sistemler;
-Susuzluk
-İçki
-Büyü
-Karakter Sistemi
-Kumar
-Görünüş ve Fiziksel Özellikler
-Irklar
Devamı için sitemize bakın!

Sunucu Hikayesi:

Yıl 482 44.gün doğumu, Ticaret bölgesinin dolduğu ve üretimin durduğu zamanlar.
Skyros lordu Hiracles Madencilerine ve Çiftçilerine üretimi bırakma emri verdiğinde

kervanlar yüklenmeye başlamıştı. Boytrat konseyi ise Hiracles'e güvenmediklerinden

Muhafız birliklerine katılacak gönüllüler arıyordu. Ticaret bölgesi ise tüccarlar

tarafından işgal edilmiş, pazarlar tutulmuştu. İki ırk da ürettiklerini birbirlerine satmak

ve ticaret için yola koyulmuşlardı. Skyrosların hareketlerini takip eden Loki,Boytratlara karşı

oyunlar oynamak istiyordu ancak Maraysia'dan korkuyordu.İçine haset ve kıskançlık işlemişti.

Boytrat tarafında yağan yağmurların ardı arkası kesilmiyor, ve çok fazla yağan yağmur

ekinlerin çürümesine neden oluyordu.Fazla nüfusu olan boytratlar kıtlık çekmeye başlamış ve

konseylerinden yardım bekliyorlardı. Konsey ise yapacak bir şey olmadığından

Maraysia'ya dua etmek için insanlarını tapınağa yönlendirdi. Dualar da sonuç bulmayınca Hiracles'den yardım

istemek üzere bir elçi gönderdiler.

Düşmanlarının eline düştüğünü gören Hiracles, bazı anlaşmalar karşılığında yardım etmeyi

kabul etmiş ve Boytratlardan bazı bölgelerin

kullanımlarını istemişti.

Ticaret bölgesinde yapılan anlaşmalar kutsal sayılır, yerine getirilmezse

insanların başına lanetler yağacağına inanılırdı.Hiracles'in şartları kabul edilmedi,

ve yediorman çarpışmasının altyapısı hazırlanmış oldu.

Forum görünüşü:

Son düzenleme:

delete_clem

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu düzeni berbat

SM-G532F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

EfeOyunda

EfeOyunda YouTube
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
EN İYİ RPG! BAŞARILAR!

MrTeenLe

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bu konuda hikayeyi okuyunca herhalde bu hikayenin bir kısmıdır geri kalanı sitededir diye düşünerek siteye girdim.Sitede hikayeye dair bir konu bile bulamadım.Başvuru formunda karakter hikayesi istemişsiniz.Bu kadar az bilgi ile karakter hikayesi yazmak çok zor benim için.Baştan savma bir hikaye yazmakta istemiyorum.Lütfen en yakın zamanda hikayeyi geniş bir şekilde detaylı anlatın.Sunucunun geri kalanını yorumlamak için oyuna girmek ve birincil gözden görmek gerek o yüzden başka yorum yok İyi oyunlar :)

EfeOyunda

EfeOyunda YouTube
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Bu konuda hikayeyi okuyunca herhalde bu hikayenin bir kısmıdır geri kalanı sitededir diye düşünerek siteye girdim.Sitede hikayeye dair bir konu bile bulamadım.Başvuru formunda karakter hikayesi istemişsiniz.Bu kadar az bilgi ile karakter hikayesi yazmak çok zor benim için.Baştan savma bir hikaye yazmakta istemiyorum.Lütfen en yakın zamanda hikayeyi geniş bir şekilde detaylı anlatın.Sunucunun geri kalanını yorumlamak için oyuna girmek ve birincil gözden görmek gerek o yüzden başka yorum yok İyi oyunlar :)
Sadece Oyunu Oynayınca Daha Güzel Oluyor Eleştiri Güzel Ama Böyle Hani Uğraşan Bi İnsanda Görmedim Adam 2012 Den Beri RPG Açmaya Çalışıyor Sırf Oyuncular İçin Afedersin Ama Sende Laf Çok Ama İş Yok.

MrTeenLe

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sadece Oyunu Oynayınca Daha Güzel Oluyor Eleştiri Güzel Ama Böyle Hani Uğraşan Bi İnsanda Görmedim Adam 2012 Den Beri RPG Açmaya Çalışıyor Sırf Oyuncular İçin Afedersin Ama Sende Laf Çok Ama İş Yok.
Beni yıllardır tanıyormuşçasına konuşman hiç hoşuma gitmedi:huh:

ruhemicix

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Forumdaki ve buradaki konuları düzenlemeniz lazım sonra şu anime hayranı tarafınızı bir kenara bırakmanız lazım hikayeyi daha sıradanlaştırmanız da cabası. Onun dışında forumda daha ayrıntılı bilgi vermeniz lazım.

Hiracles

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sunucu ile ilgili çalışmalar çok yoğun olduğundan kafamın içindeki hikayeyi özetlemek zorunda kaldım elbetteki hikayenin tamamı savaşlar ve efsanelerin olduğu bir konu açılacak
Forumdaki ve buradaki konuları düzenlemeniz lazım sonra şu anime hayranı tarafınızı bir kenara bırakmanız lazım hikayeyi daha sıradanlaştırmanız da cabası. Onun dışında forumda daha ayrıntılı bilgi vermeniz lazım.
Hayatımda anime izlemedim hiçbir şekilde animeyle ilgisi olmayan bir sunucu nerden bağdaştırdın bilmiyorum Eğer loki den falan geliyorsa bu iskandinav kültürüdür. Loki: İskandinav mitolojisinde Kötülük tanrısıdır. Ve diğer isimlerde akıldan bulunmadır. Animeyle ilgili yerleri belirtirseniz bende gerekli düzenlemeyi yaparım.

ruhemicix

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu ile ilgili çalışmalar çok yoğun olduğundan kafamın içindeki hikayeyi özetlemek zorunda kaldım elbetteki hikayenin tamamı savaşlar ve efsanelerin olduğu bir konu açılacak

Hayatımda anime izlemedim hiçbir şekilde animeyle ilgisi olmayan bir sunucu nerden bağdaştırdın bilmiyorum Eğer loki den falan geliyorsa bu iskandinav kültürüdür. Loki: İskandinav mitolojisinde Kötülük tanrısıdır. Ve diğer isimlerde akıldan bulunmadır. Animeyle ilgili yerleri belirtirseniz bende gerekli düzenlemeyi yaparım.
İskandinav kültürü olduğunu bende anladım. Fakat bu konunun düzenlenmesi gerektiğini değiştirmiyor forumda keza aynı. Önce kitabın kapağına bakar insanlar. İyi bir reklam yapmazsan oyuncuda bulamazsın. Hikayede yetersiz.

Hiracles

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
İskandinav kültürü olduğunu bende anladım. Fakat bu konunun düzenlenmesi gerektiğini değiştirmiyor forumda keza aynı. Önce kitabın kapağına bakar insanlar. İyi bir reklam yapmazsan oyuncuda bulamazsın. Hikayede yetersiz.
2012 den beri sunucu açıyorum.Bu dediklerini elbette biliyorum. Zaten hiçbirşeyin böyle kalacağını söylemedim hikayenin tamamı yazılıyor.Efsaneler ve mitler yazılıyor. Savaş tarihleri ekleniyor.Animeyle de hiçbir alakası yok hocam eleştiri için teşekkürler.

Detaylı hikaye eklendi,linkten gidebilirsiniz.

delete_clem

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Düzenlemede ki yetersizlik disinda güzel bir sunucuya benziyor .

SM-G532F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hiracles

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

EfeOyunda

EfeOyunda YouTube
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Arkadaşlar Servere Çok Şey Eklenmiş Buildler v.s yavaş yavaş toparlanıyor bir göz attım kesinlikle ŞAHANE! Denilebilecek Bir Sunucu Başarılar Tekrardan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...