Eskiler...

Okudunmu?

• Okumadım

Kullanılan: 5 50.0%
  • Okudum

Kullanılan: 5 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    10

mertylol

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Selam arkadaşlar benim ilk minecraft anılarımı anlatıcam üşenmeyin güzel geleceğine inanıyorum;
Arkadaşlar tagcraft diye bir sunucu vardı yabancı bir serverdi o sunucunun launcherinden oynuyordum servere girdim işte baktım Türkler falan bişe bilmiyorum ama o şimdiki serverler gibi değildi lapissiz di ve peaceworld ve pvpworld vardı 4 bir tarafa giden yol vardı en önlerinde güzel evler marketler falan herneyse işte ben bi arkadaş vardı Ahmet2005 diye ben onun klanına girmiştim işte klan savaşları yapıyoduk arkadaşın liderlik özelliği vardı iyi yönetiyordu klanını. bayabi zaman geçti bende bi arkadaş buldum ve onun klanına girdim yarın girdim servere Ahmet'in arkadaşı bir fesat yaymış ortaya Ahmet2005 e ihanet ettin diye beni hapise attılar(Hapise atmak derken klanımı enemy yapıp kendi klan alanlarında ./spawn /f home gibi komutları kullanamama) işte kurtuldum yolunu bulup sonra onun asdfg diye bir arkadaşı vardı onunda kuzeni wertyu beni hapise attı sonra tekrar çıktım gözüne girdim klanına girdim orada RC_24 diye bir arkadaşla tanıştım arkadaş benden büyüktü abi diye sesleniyordum abi işte uzun süredir oynuyordu serveride iyi biliyordu sağolsun bana eşyalar falan attı sonradan Kutay_TN diye biri geldi arkadaş yeni değildi eskidende oynamışdı herkesi tanıyordu biri vardı xxdragonmodxx diye o vipdi yani viplerin hesaplarını çalıyordu yalancı biriydi beni durmadan öldürürdü hiç sevmezdim işte Kutay_Tn de kredi kartıyla vip alınca Türklerin çoğu vip almaya başladı ben uzun süre aradan çekilmiştim sebebi önemli değil işte Kutay_Tn'in hesabını çalmıştım admin beni banlamıştı başka çarla girdim falan filan ama çok güzel ve çok özel anılardı...
Teşekkürler.

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
yaktım kardşe cidden zevkliydi bi zamanlar

VictoryTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bende ilk minecraft'ı forumdan gördüm xD Adamlar ip veriyorlar ben nereye yazacağımı bilmiyordum :) Sonradan sonraya videolar izleyerek öğrendim 4 yıldan beri de oynuyorum çok güzel.

CoffeeBeat

Zindev
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlarımın birinin sunucusuna girip yaptıkları camide shift ile namaz kıldıktan sonra hep beraber uyumaya gittiğimizi hiç unutmam.
Keşke herşeyi unutup baştan oynama şansım olsa,güzel zamanlardı.
Bölüm Sonu Canavarı'nın Minecraft videosundan görmüştüm oyunu bende.

BKZ:BSC:MINECRAFT OYNUYORUM

mertylol

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bende ilk minecraft'ı forumdan gördüm xD Adamlar ip veriyorlar ben nereye yazacağımı bilmiyordum :) Sonradan sonraya videolar izleyerek öğrendim 4 yıldan beri de oynuyorum çok güzel.
Çokmu güzel? Hahahaha lapisli fekşın, survival desen hacki açıp elmasa boğuyolar, ama senin gönlüne göre bişe.

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bizim gerçekten ülke denicek kadar büyük bi kalemiz vardı. Kalenin içi bildiğin şehirdi yani hertarafta birilerinin evleri, ortak tarlalar iksir standları vardı. Tabi buildler o kadar iyi değildi ama ben gerçekten çok seviyodum açıkcası mekanımızı. Warp ormanda herkes iron set gezerdi tabi dia itemi olana tanrı gibi bakar yaklaşmazdık çok azdı yani dia setle gezen. Sonra yukarda arkadaşın dediği gibi enemy olan bi claimde eskiden hiçbir komut yazamıyodunuz orda sıkışıp kalıyodunuz sonradan kaldırıldı tabi o özellik. 1.6.4 ilk çıktığında atlar bayağı AŞIRI FAZLA CİDDEN ÇOK FAZLA işe yarıyolardı. Kes 5 baltacılar vardi çok meşurdu o zamanlar atlara binip düşman kovalardık ata binip vurduğunda düşman sekmezdi kuvvet 2 ikisi içip 3 vuruşa yatırıyoduk herkesi. Ayrıca atın başka bi avantajı daha vardı sizde sekmiyodunuz attayken hala öylemi bilmiyorum. Buda böyle bi hikaye.

WaRSA ŞeQliniz Warp Orman Beqleriz.