Eskilerin Efsanesi MCSG

peRfeKt

bruh moment
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
MINECRAFT : SURVIVAL GAMES
(MCSG)
Aslında birçok oyuncunun giremediği bir sunucudur survival games. O sıralardaki çocuklar "abi mcsg girmiyor niye ki?" diye sorarlardı. Premium gerektiğinden, "Nasıl Bedava Minecraft premium alınır? (mcsg girer)" gibi videolar çıkmaya başladı. işte o zaman bu bedava premium sevdası çıktı.videoların %97'si hep yalan olurdu. Premium'da bulsan 5dk sonra girmezdi.
BEN MI NASIL BAŞLADIM?
Nasıl mı? ilk önce Türk sunucularına girerdim Fake MCSG sunucuları diyiyim. o sıralar survival games yerine hunger games yani Açlık Oyunları derlerdi. aslında hepsi "Açlık Oyunları 2012" adlı film'den esirlendi. yani herşeyin başladığı yer. Küçük çocuklar bir yerden premium bulurdu. bende kısacası onları izleyerek öğrendim Gel Zaman Git Zaman. Aldım bir premium mahalleden arakladım çocuklardan. sonra Genellikle Burak Oy*unda ve LeHamam izlerdim. tüm haritaları ezberledim. öyle çok profesyonel oynuyorum ki 1.genelde olurdum.. Çocuklar bana gelirdi; Abi nasıl oynuyorsun?" Refleks derdim. geçirdirmek için. misafir çocukları "abi maynkıraft oynicam" derlerdi.
SURVIVAL GAMES'E NOLDU?
2014-2015 Gibi Kapanınca Maalesef Youtuberlar içerik bulamadı. işte 2013-den berri popülerdi. bir video atsan 200b izlenirdi haftada 500bin falan (o sıralarda youtube fazla bilinmezdi. çocuklar bilmezdi.) ama kapandı minecraftta öyle düşüş yaşandı. onun yerine Badlion açıldı. oda kapandı. Maalesef şu ana kadar en çok oynayan ülkelerde türkiyede var.

OldbutMayngıraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Aga be MCSG yi kim unutmaz ki MCSG yi IsmetRG den öğrendim eskiden en iyi pvpciydi huahwi ile videoda çekmişti. Fakat şimdi saçma sapan çocuksu videolara çekiyor eski halinden eser kalmadı ah be İsmetRG

byElysion

fara á brott með víkingum, standa upp í stafni
Emekli
En iyi cevaplar
58
Ruh hali
MCSG oynamaktan ziyade izlemek daha zevkli geliyordu bana. Özellikle LeHamam izlemeyi çok severdim. :ci:

Arada halen eski günleri yâd etmek amacıyla LeHamam izliyorum. :pala:

OldbutMayngıraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
MCSG oynamaktan ziyade izlemek daha zevkli geliyordu bana. Özellikle LeHamam izlemeyi çok severdim. :ci:

Arada halen eski günleri yâd etmek amacıyla LeHamam izliyorum. :pala:

Şimdi Minecraft Kanalları akıl hastenesine dönmüş durumda eski survival gamesler falan çok iyiydi yapmacılık 0 samimiyet üst seviye

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
C

CAN147_

Ziyaretçi
Ulan premium almayı bilmiyordum hep girmeyi istedim ama giremedim sonradan kapandı..​