Yardım ESSENTİALS hakkında ufak bir mesaj sorunu?

Orcest

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar hemen soruma geçeyim cevaplarsanız çok sevinirim ben sunucumda şu mesajı görüyorum.

134798

Bu /balance [isim] komutuyla alakalı değiştirmek istediğim ise [Misafir] tagını kaldırmak bunun ne demek olduğunu bilmiyorum ama anlamışsınızdır. bu örneğin /tpa gibi komutlardada geçerli onlardada tagları yani rütbelerin isminin geçmesi hoş değil çözerseniz çok memnun kalırım teşekkürler.

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
O pluginlerde display name yerine direk name veya player placeholder'ını kullanman gerek. Dil dosyalarını incelemeyi dene.

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Essentials dil dosyası {0} {1} gibi şeylerden oluşuyor ve eğer isim varsa 0 kullanılıyo nasıl yapacağımı bilmiyorum yani

Grup eklentini, Essentials configinden chat kısmını incele. Displayname gösterse bile olduğu grubu göstermemeli. Kullandığın eklentilerin güncel olduğuna emin ol.

ErhanERT

www.Rabisu.com
Emektar Üye
En iyi cevaplar
57
Ruh hali
essentials.jar ınıza sağ tıklayıp, winrar ile aç dedikten sonra orada messages_en.properties dosyasından düzenleyebilirsiniz.

emirkarekent

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
essentials.jar ınıza sağ tıklayıp, winrar ile aç dedikten sonra orada messages_en.properties dosyasından düzenleyebilirsiniz.
Ever mesaj ayarlanabiliyor gördüğünüz gibi mesajı ayarladım ama hangi rütbeysen ismin başında o var onu silemiyorum çünkğ {0} da hem isim hem tag var sadece bşrş ayarlanmıyo sürümden kaynaklanıuo olabilir ama zannetmem

ErhanERT

www.Rabisu.com
Emektar Üye
En iyi cevaplar
57
Ruh hali
essentials.jar ınızı değiştirmeyi deneyiniz.